Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 117 komentarzy

pół żartem i całkiem serio

anthony1 - W ramach hobby bawię się w dziennikarstwo.

Wojna na Ukrainie- teatralna ustawka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na Ukrainie toczy się dziwna wojna.

Na Ukrainie toczy się "wojna" jakiej jeszcze świat nie widział!

Z jednej strony (jak chce światowa propaganda chazarskich mediów)  armia ukraińska walczy z żołnierzami rosyjskimi poprzebieranymi za "separatystów", zaś z drugiej strony obie wojujące strony, jak gdyby nigdy nic współpracują ze sobą w wielu dziedzinach. Rosja sprzedaje Ukrainie gaz, węgiel, energię elektryczną, pręty uranowe do elektrowni atomowych i wiele innych towarów, bez których gospodarka ukraińska poszłaby na dno, a jednocześnie ukraiński przemysł zbrojeniowy pracuje pełną parą dostarczając broń do.... Rosji. Wiele ukraińskich przedsiębiorstw wysyła tam swoje towary, kupując potrzebne do produkcji surowce. Prezydent, oligarcha Poroszenko, robi interesy w Rosji (ma tam fabrykę czekolady) i nikt mu w tym nie przeszkadza!

Jednym słowem: z jednej strony wojna na całego (i wojenna propaganda z obu stron), a z drugiej współpraca jak za dobrych komuszych czasów!

Działania zbrojne ograniczają się do niewielkiego obszaru wschodniej Ukrainy, zaś  reszta kraju funkcjonuje  normalnie! Po stronie ukraińskiej walczą głównie ochotnicy, których zostawia się samych, gdy tylko „separatyści” ich okrążą. Licząca 50 tysięcy armia ukraińska nie bierze udziału w walkach, choć mogłaby przykryć "separatystów" czapkami!

Walczące strony nie atakują zaplecza gospodarczego przeciwnika, co zawsze miało miejsce w wojnach normalnych!

Co jest grane? Przecież takiej "wojny" w historii świata jeszcze nie było!

Zauważmy, że cały majątek narodowy "walczących" stron (i Rosji i Ukrainy) rozkradli tak zwani "oligarchowie", w tym w większości pochodzenia chazarskiego1. Większość oligarchów i na Ukrainie i w Rosji to nasi starsi bracia w wierze. Rozkradli oni i Rosję i Ukrainę  do samego "dna"! W tych państwach nie ma już czego ukraść, chyba, że jeden oligarcha obrabuje innego, co jest czasami praktykowane! W tym celu na Ukrainie organizuje się kolejne "Majdany" które odsuwają od koryta jednych oligarchów i robią miejsce dla innych, zaś w Rosji "rozkułacza" się niepokornych oligarchów wykorzystując do tego państwowe sądy!

Jednak generalnie możliwości rabunku i w Rosji i na Ukrainie już się skończyły, a apetyty oligarchów rosną w miarę jedzenia!

Jak te apetyty zaspokoić? Ano w prosty sposób! Skoro Rosjanie i Ukraińcy zostali już obrabowani i nic już się nie da z nich wycisnąć, to teraz  trzeba dobrać się do kasy podatników amerykańskich i europejskich metodą na "dywersanta". Jeśli Ukraina ogłosi się dywersantem  złowrogiej Rosji (i da tego dowód prowadząc małą wojenkę), to głupi Amerykanie i ich europejscy sojusznicy sypną dolarami, bo gryzienie po kostkach Putina zębami kogoś innego, warte jest  każdych  pieniędzy!

Więc płyną te pieniądze na Ukrainę szerokim strumieniem ze wszystkich możliwych źródeł (w tym i z Polski), by trafić ostatecznie (jak zawsze na Ukrainie) do kieszeni... oligarchów, będących aktualnie przy korycie.

Dlaczego na taki prostacki numer dali się nabrać politycy zachodni? Ano po pierwsze wielu z nich ma prawnicze pochodzenie (i nie robi tego bezinteresownie), zaś po drugie nawet jeśli dany polityk nie reprezentuje starszych braci w wierze, to jest przez nich dyskretnie (bądź nawet na chama) sterowany.

Media światowe (będące w rękach chazarskich) nakręcają wojenną atmosferę, aby ułatwić transfer kasy do kieszeni oligarchów ukraińskich (licząc na swoją prowizję od zrabowanych pieniędzy) i.... interes się kręci!

A kiedy przestanie się kręcić? Jak przestanie płynąć na Ukrainę kasa z Zachodu. Wtedy natychmiast zapanuje spokój! Efektem ubocznym tego chazarskiego geszeftu będzie ekonomiczna ruina całej Ukrainy, oraz fizyczne i biologiczne wyniszczenie wschodnich rubieży tego państwa! Ale cóż, każdy biznes wymaga poniesienia jakiś kosztów, a gdy jeszcze koszty ponosi ktoś inny niż ci co inkasują zyski, to jaki w tym problem?

Po zakończeniu "wojny" ukraińscy oligarchowie którzy porobili na niej majątki, pouciekają do Izraela, zaś Ukraina będzie dogorywać w nędzy i rozpaczy!

Przedstawiona wyżej teoria niesie pozytywne przesłanie dla Polaków i całego świata: żadnej wojny światowej z powodu Ukrainy nie będzie! To co się tam dzieje, to tylko teatralna ustawka, której celem jest wydojenie podatników europejskich (w tym i nas) i amerykańskich z kasy, metodą na ”rosyjskiego dywersanta”!

Na prawdziwej wojnie światowej nie da się zarobić nawet naszym starszym braciom w wierze, gdyż żaden z nich nie ma pewności, że atomowy kataklizm by przeżył!

Możemy więc spać spokojnie, żadnej wojny światowej nie będzie - okradną nas tylko pod pozorem "walki ze złowrogim Putinem", tak jak wcześniej okradli nas metodą na "dziurę ozonowa", "grypę ptasią i świńska", "globalne ocieplenie" itp.

W następnym etapie nasi starsi bracia w wierze mogą się dobrać i do naszych tyłków, do czego czynią przygotowania od dawna. Zapewne wyegzekwują 65 miliardów dolarów "odszkodowana" za pozostawione po wojnie mienie żydowskie, przejmując polskie lasy.

Z materiałów opublikowanych w ostatnim tygodniku „W sieci” wynika, że polski rząd i polski prezydent, w tajemnicy przed opinią publiczną, od wielu już lat intensywnie pracują na rzecz „strony żydowskiej”, by umożliwić jej grabież polskiego majątku pod pozorem „odszkodowań”! Pierwsze podejście do takiego geszeftu okazało się nieudane (Sejm nie zmienił Konstytucji  umożliwiającej prywatyzację lasów państwowych), ale będą następne, aż do skutku!

[1]   Profesor uniwersytetu w Tel Awiwie, Shlomo Sand, w książce „The  Invention  of the Jewish People” udowadnia, że współcześni mieszkańcy Izraela (i rozsiana po świecie diaspora)  nie mają nic wspólnego z  Żydami! Są oni potomkami Chazarów, plemienia tureckiego które posiadało w średniowieczu własne państwo (położone na terenie dzisiejszej Ukrainy), i które jako religię państwową przyjęło judaizm. Chazaria  została podbita przez Ruś Kijowską, zaś  jej mieszkańcy rozpierzchli się po świecie. Genetycznymi potomkami Żydów są.... Palestyńczycy, których Chazarowie próbują unicestwić! Przeprowadzone ostatnio w Izraelu badania genetyczne potwierdzają tezy profesora Shlomo: to nie potomkowie Żydów zamieszkują to państwo, lecz mający korzenie tureckie Chazarowie. Cóż za paradoks: naród wybrany przez Boga (Żydzi, których potomkami są Palestyńczycy) jest  poddawany eksterminacji przez Chazarów, którzy od Żydów przejęli religię!   

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Przytoczę bardzo dobrze opisujący sytuacje na wschodzie wpis pewnego anonima pod jednym z artykułów w prasie. Dodam od siebie iż pasuje to zarówno do Rosji jak i Ukrainy. Nie porusza jednak zgnilizny "zabijającej" rodziny gdzie według rządowych danych z tamtych terenów "epidemia" rozbitych małżeństw sięga gdzieniegdzie nawet 80%.
  PS: Znam kilku Rosjan którzy tylko potwierdzają ten wpis.

  ~ "Ja bywałem w Rosji wielokrotnie. To kraj przegniły i przeżarty niewyobrażalną korupcją. To kraj wąskiej elity bogaczy i żebraczej reszty narodu. Właściwie słowo "kraj" nie jest tutaj na miejscu. Rząd zamiast rządzić zajmuje się tylko swoimi sprawami czyli głównie wyszarpywaniem dla swoich członków jak największej części majątku narodowego. Wojsko zamiast zajmować się obrona kraju zajmuje się handlem bronią i bogaceniem na nim m.in. generałów. Policja zamiast zajmować się ochrona obywateli sama zajmuje się ich okradaniem a wręcz łupieniem tak, że zwykły obywatel nie ma się nawet do kogo zwrócić o pomoc. Organy administracji państwowej i samorządy nie zajmują się sprawami obywateli czy przedsiębiorstw ale głównie przyznawaniem coraz to nowych koncesji za grube łapówki. W Rosji nic nie jest normalne i nic nie jest na swoim miejscu. Nie jest to więc kraj ale raczej jakieś zbiorowisko ludzi na pewnym obszarze, w którym rządzi po prostu przemoc, korupcja i bałagan. Dlatego wczesniej czy później Rosja musi upaść z powodu własnej zgnilizny."

  Jak widać z zachodu zgnilizna, ze wschodu zgnilizna a pośrodku Polska.
 • @fretka 14:26:39
  Całkiem nieciekawe i żadna sensacja. Każdy wtajemniczony o tym wie. Co do Polski, ze względu na położenie narażona jest na wszelkiego rodzaju problemy zarówno ekonomiczne jak i obyczajowe. Nachalni zwolennicy Rosji przynoszą "syfa" ze wschodu. Nachalni zwolennicy pseudodemokracji Usraela przynoszą "syfa" z zachodu. Wszystko to
  kisi się w centralnej Europie czyli w Polsce. Nieraz bierze podziw jak bardzo Polacy jako naród są odporni na tą chorobę. Inne nacje już po kilku dekadach przestały by istnieć. Ludzie mnie znający wiedza iż od początku byłem i jestem zwolennikiem malowania granicznych słupów. Tam gdzie leży Polska różnej maści i rodzaju "q...two" powinno być
  od razu eliminowane. Nie dojdzie do takiego uzdrowienia przy bezproblemowym przepływie przez granice tego badziewia i to ze wszystkich kierunków.
 • @partyzant 15:13:28
  rozpowszechniasz komunizm kacapie.
 • @fretka 14:26:39
  No i to jest właściwa wersja, a nie Starej Baby.
 • @Maciej Piotr Synak 19:37:04
  Żadna wersja Panie Synak. Proponował bym bardziej zagłębić się w ten problem. Co do wpisu @fretki, Polacy często są naiwni a nawet głupi jednak w porównaniu do innych nie są generalnie jak niektórzy malują złymi ludźmi. Co do stosunku do Rosji, jeżeli przeczytacie moje wpisy, jestem jednym z niewielu którzy wybiegają o wiele dalej niż teraźniejsza wojna i widzą w Rosji materiał na dobrego sąsiada oraz wspólnika w biznesach. Jeżeli ktoś myśli że jestem anty rosyjski, bardzo się myli, jednak nie można lekceważyć żadnych zagrożeń czających się na nas z tamtego kierunku a jest ich wiele (chociażby rosyjska "chazarska" mafia). Już to kiedyś mówiłem, to nie Rosja a Niemcy są naszym największym geograficznym wrogiem. Rosja będzie współpracować na równi tylko z najlepszym w Środkowej Europie (i nie ma się czemu dziwić) a Polska ze swoją "potęgą" i politykierami do takich dzisiaj nie należy nad czym ubolewam.
 • Dziwne te wiadosci wojenne.Od tygodni mowiono, ze w Debalcewie
  sa zachodni najemnicy, ze jest tam 5 tys, 8 tys a nawet 10 tys ukrainskich wojsk.Wczoraj poddalo sie trzystu , dzisiaj tez podobno kilkuset i Debalcewo zostalo wyzwolone.Gdzie podziali sie najemnicy i te tysiace wojsk?Wyparowali przez noc?Czy ich tam nie bylo, a moze podczas ubieglej nocy zawarto jakies porozumiemie miedzynarodowe i pozwolono wojsku ukrainskiemu odejsc?
 • Cytuje za autorem :
  Więc płyną te pieniądze na Ukrainę szerokim strumieniem ze wszystkich możliwych źródeł (w tym i z Polski), by trafić ostatecznie (jak zawsze na Ukrainie) do kieszeni... oligarchów, będących aktualnie przy korycie.

  ==========================================

  By temu zapobiec i przeciwko temu zaprotestować podpisz protest -petycję:

  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Rzeczypospolitej_Polskiej_Bronislaw_Komorowski_Protestuje_przeciwko_finansowaniu_zydobanderowskiej_junty_w_Kij/


  PS. tak między nami mówiąc , pomimo tego , iż na Donbasie dochodzi do wielu ludzkich nieszczęść i krzywd , giną starcy , kobiety i dzieci , leje się krew , czasami też odnoszę wrażenie, iż może być to jeszcze nam bliżej nie znana i nie rozpoznana ustawka wielkich tego świata.
 • Najnowsza piosenka Very Brezniewy
  https://www.youtube.com/watch?v=FurHkyOkiPA
 • @Autor
  .
  Takie też narasta odczucie.
 • Trochę lekcji historii o Chazari i jego pogromcy w 965 r. Wielkim Księciu Światosławie .
  "Na wschodzie nikt nie mógł się oprzeć drużynie Światosława, a najcięższego ciosu doznali z jego ręki Chazarowie, rozbici niemal zupełnie. Oderwani zostali od nich Wiatycze znad Oki, płacący im przedtem daninę; teraz musieli uznać władzę Światosława. W 965 roku prawie się dokonały losy samych Chazarów – Światosław zdobył i zburzył dwa najważniejsze ich grody, Itil i Sarkel, zajął też chazarski Semender nad Morzem Kaspijskim, a w środkowej i zachodniej części Kaukazu rozbił i zmusił do uległości plemiona Jasów i Kasogów, późniejszych Osetyjczyków i Czerkiesów."

  http://alternews.pl/uncategorized/miecz-ksiecia-swiatoslawa/
 • @staszek kieliszek 05:16:48
  To nie jest zła piosenka i jej wykonawczyni oraz klip, lecz moim zdaniem zbyt amerykańska, w negatywnym tego słowa znaczeniu tj. przereżyserowana , takie połączenie Jennifer Lopez z Shakirą . Osobiście wolę takie klimaty muzyczne :

  https://www.youtube.com/watch?v=fGlnRahtqM0#t=228
 • Cenne spostrzeżenie z błednymi wnioskami..
  Wojna Światowa będzie, ponieważ obie strony tak dobrze w tym celu współpracują.. Putin to marionetka Rotschildów, Poroszenko żyd więc to wywoływanie wojny idzie im całkiem dobrze, można powiedzieć ,zgodnie z planem brnącym aż do NWO.
  Zaczyn jest niezły, nie?

  Skądinąd też wiadomo, że wojna wybuchnie (ale ludzie jak to ludzie do końca nie wierzą..):
  http://ostrzezenie.net/wordpress/2012/05/21/druga-pieczec-trzecia-wojna-swiatowa/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30