Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 117 komentarzy

pół żartem i całkiem serio

anthony1 - W ramach hobby bawię się w dziennikarstwo.

Rozbiór Polski, czyli co knują nasi okupanci?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy ostatecznym celem naszych okupantów jest rozbiór Polski, przed czym wielokrotnie ostrzega pan Michalkiewicz?

 

 

 Autor najstarszego na świecie podręcznika sztuki wojennej, chiński filozof Sun Tzu, w dziele „Sztuki wojny- Sun Zi”, radził jak zwyciężyć przeciwnika bez walki. Oto część jego rad:

· Dyskredytujcie wszystko, co dobre w kraju przeciwnika.

· Wciągajcie przedstawicieli warstw rządzących przeciwnika w przestępcze przedsięwzięcia.

· Podrywajcie ich dobre imię. I w odpowiednim momencie rzućcie ich na pastwę pogardy rodaków.

· Korzystajcie ze współpracy istot najpodlejszych i najbardziej odrażających.

· Dezorganizujcie wszelkimi sposobami działalność rządu przeciwnika.

· Zasiewajcie waśnie i niezgodę między obywatelami wrogiego kraju.

· Buntujcie młodych przeciwko starym.

· Ośmieszajcie tradycje waszych przeciwników.

· Wszelkimi siłami wprowadzajcie zamieszanie na zapleczu, w zaopatrzeniu i wśród wojsk wroga.

· Osłabiajcie wole walki nieprzyjacielskich żołnierzy za pomocą zmysłowych piosenek i muzyki.

· Podeślijcie im nierządnice, żeby dokończyły dzieła zniszczenia.

· Nie szczędźcie obietnic i podarunków, żeby zdobyć wiadomości. Nie żałujcie pieniędzy, bo pieniądz w ten sposób wydany, zwróci się stukrotnie.

· Infiltrujcie wszędzie swoich szpiegów.

· Tylko człowiek, który ma do dyspozycji takie właśnie środki i potrafi je wykorzystać, żeby wszędzie siać niezgodę i rozkład - tylko taki człowiek godzien jest rządzić i wydawać rozkazy. Jest on skarbem dla swojego władcy i ostoja państwa.

 

  Jeśli prześledzimy historię ostatnich dwudziestu kilku lat polskiej demokracji, to natychmiast zauważymy, że jakieś obce siły realizują wobec nas Polaków strategię Sun Tzu, czyli chcą zniszczyć nasze państwo bez walki!

  Bez względu na to jacy ludzie tworzyli (czy tworzą) w danym momencie rząd, linia programowa kolejnych ekip jest ciągle ta sama: upodlić Polaków codzienną walką o byt i użeraniem się z rozrastającą się niczym nowotwór biurokracją, wdeptać ich w ziemię i bezustannie upokarzaćgłodowymi płacami, chaosem w służbie zdrowia, chaosem prawnym, bezprawiem ze strony organów państwa, arogancją i złodziejstwem rządowych kacyków, kłamliwymi mediami, rabunkowym systemem podatkowym....litanię taką można ciągnąc bez końca!

  Strategia chińskiego filozofa przynosi zamierzone skutki: naród polski został skutecznie rozbrojony, więzi społeczne zostały pozrywane, młodzi pouciekali za granicę, ci co pozostali skaczą sobie wzajemnie do gardeł z byle powodu. Społeczeństwo polskie przekonało się na własnej skórze, że cała ta „demokracja okrągłostołowa” to komunistyczne oszustwo, wynoszącedo władzy zwykłe szumowiny, które działają na  szkodę państwa i jego obywateli zawsze i przy każdej okazji. W powszechnej opinii „ulicy” polskie władze to „kurwa, złodziej i idiota”, bez względu kto w danym momencie te władze reprezentuje!

  Kto chce nas pokonać bez walki i jaki ma w tym interes?

Zauważmy, że nasz zachodni sąsiad Niemcy, powoli lecz systematycznie, krok po kroku odbudowuje potęgę w każdej dziedzinie, w tym terytorialnej! Po zjednoczeniu z NRD, pozostało im tylko przyłączyć ziemie polskie- a przed II wojną światową niemieckie- i tym sposobem Niemcy powrócą do granic z przed wybuchu wojny!

  Aby taki cel osiągnąć bez militarnego najazdu, należy Polaków tak upodlić i tak wdeptać w ziemię buciorami polskich kolaborantów, tak Polaków poróżnić i zdeprawować, aby uznali oni, że w stanie takiego upodlenia nie da się dalej żyć i aby z radością przyjęli propozycję przyłączenia części polskich ziem do Niemiec.

   Jeszcze kilkanaście lat tresury polskiego społeczeństwa w duchu zaleceń Sun Tzu, a w referendum w którym będą oni decydować o przyłączeniu Śląska i Pomorza do Niemiec, 90% ludzi opowie się za przyłączeniem!

  Pamiętam dyskusje przed referendum decydującym o przyłączeniu się Polski do Unii Europejskiej. Jednym z powszechnie podnoszonych argumentów za przyłączeniem był taki: a nich już przyjdzie ta Unia i zrobi w Polsce porządek, bo tak dalej nie da się żyć! Unia przyszła a bajzel narasta!

  Jeśli Niemcy (korzystając ze strategii Sun Tzu) odzyskają Śląsk i Pomorze, to co stanie się z resztą ziem polskich? Na „resztówkę” też znajdą się chętni, zwłaszcza jeśli kolaboranci sprawujący rządy w Polsce umożliwią Żydom obrabowanie Polaków na kwotę 65 mld.  dolarów jako „odszkodowanie” za mienie żydowskie pozostawione w Polsce! (przypominam, że prezydent Komorowski i polski rząd w tajemnicy przed społeczeństwem od kilku już lat układają się z Żydami „w temacie” odszkodować dla Chazarów za pozostawione w Polsce mienie żydowskie- o czym dowiedzieliśmy się niedawno z tygodnika „W sieci”)

  Na „resztówce” nowa szlachta jerozolimska wzbogacona rabunkiem na Polakach- być może w porozumieniu z Rosją- utworzy własny „autonomiczny region”! Tym sposobem Polska zniknie z mapy świata, zaś dwa wielkie narody upokorzone traktatem wersalskim (słowa Putina) odzyskają swoją godność i ziemie.

  Gdyby jakimś cudem Polacy przejrzeli na oczy, zjednoczyli się i podjęli próbę odsunięcia od władzy kolaborantów naszych wrogów, to krajowi okupanci i na taką ewentualność  przygotowali się!!

W styczniu 2014r Sejm przegłosował Ustawę o „bratniej pomocy”. Na mocy tej ustawy, komendant główny policji może poprosić o pomoc siły porządkowe państw obcych, w celu zdławienia ewentualnych rozruchów antyrządowych! Jeśli rozruchów antyrządowych nie utopią we krwi nasi krajowi okupanci, to zrobią to  siły pacyfikacyjne Niemiec, a ci mają w tym bogate historyczne doświadczenia!

  Światełka w tunelu nie widać! Tym co nie mieszkają na Śląsku bądź Pomorzu radzę się tam przeprowadzić, przyjęcie niemieckiego obywatelstwa to nie będzie  zła perspektywa!

Obywatele „resztówki” raczej będą mieli przerąbane, zwłaszcza jeśli nowa szlachta jerozolimska zainstaluje na terenie „resztówki” demokrację w izraelskim (bądź rosyjskim) wydaniu, zaś Polaczków potraktuje podobnie jak Palestyńczyków u siebie!

KOMENTARZE

 • @Autor
  Kneset już w Krakowie obraduje.
  "Resztówka" po anektowaniu przez Niemców Śląska i Pomorza, a także "ziem odzyskanych", trafi pod jurysdykcję Rosji.
  Polska stanie się Polinem tylko wówczas, kiedy to Amerykanie zaczną rządzić Europą, a póki co, to Niemcy wraz z Rosja rozdają tu karty.
 • @Jinks 12:52:28
  Nie no Kocie, to jak? Niemcy po Śląsk i Pomorze, a ruskie po resztę?
  I jeszcze żydki? jakby się tym pierwszym nie udało?

  Oni wszyscy to mogą sobie o tym jedynie pomarzyć !!
  mówię Ci to ja Obywatelka "resztówki" :))))
  Nigdzie sie stąd nie wybieram.. czekamy tutaj wszyscy na .... wszystkich w komplecie, jak zawsze zresztą ...

  pozdrawiam
 • Okupacja i zabór Polski to nie cel tylko stan faktyczny. Polska cały czas jest pod zaborami.
  Jedyne co się zmienia to strefy wpływów zaborców Rusków, Prusaków, Izraela i USSraela. Od zawsze łatwiej, taniej i skuteczniej jest wykorzystać do okupacji zdrajców w danym kraju niż własnego wojska. No chyba że sprawy wymkną się spod kontroli i naród się obudzi jak na Ukrainie. I jest ryzyko że pogoni zdrajców na służbie okupantów. Wtedy trzeba wysłać sołdatów. Żeby przywrócić swoich parobków na (p)rezydentów i innych nadzorców. Wszystkie partie, urzędy, media, biznesy są pod kontrolą okupantów. Polacy jako naród są zagrożeniem dla każdego i wszystkich okupantów. Dlatego wszystko co ma wpływ na państwo i naród zostało obsadzone tylko i wyłącznie zdrajcami. A Polacy są niewolnikami pozbawionymi jakichkolwiek praw. Rozgrywani cały czas w ten sam sposób, na Bolka. Wszystkie partie, rządy, media to tylko i wyłącznie zdrajcy na służbie okupantów. Tyle że jednym Bolkom wyznaczyli rolę rządzących a drugim opozycji. To pozwala całkowicie kontrolować i manipulować narodem. I jak już rządzący się całkowicie wypalą przeprowadzić kolejną rewolucję. Która jak zawsze zastąpi kolejnego TW Alka TW Bolkiem. Bo POlszewizm musi trwać. Bo dla zaborców jesteśmy kolonią i strefą buforową. Polacy jako Naród są niebezpieczni dlatego muszą być zniewolonymi upodlonymi bezwolnymi parobkami i są. Wszyscy. Tyle że jedni jako parobki awansowali za zdradę do roli nadzorców. I tak parobek parobka zdradza, okrada i morduje. A okupanci swobodnie grabią, żerują i rujnują.
  Polski i Polskiego Narodu już nie ma. To już jest stypa. Na której ruskie, szwabskie izraelskie i uSSrealeskie hieny cmentarne dzielą resztki majątku rodowego jakie pozostały. I ustalają jak postępować ze zwłokami.
  Prawda jest okrutna i straszna. Ale niestety taka jest rzeczywistość.
  Polactwo to już komplement bo już nawet Polactwa nie ma. Z potężnego państwa i narodu jakie zostawili nam w spadku przodkowie został tylko smród gnoju zdrady, tchórzostwa i głupoty. Może jak żydki. Zaczniemy odtwarzać naród dopiero jak całkiem stracimy państwo. I jak będziemy rozrzuceni na zmywakach po całym świecie.
 • tu powyżej macie przykład najmniejszych kundelków, tumanów które do niczego się nie nadają i do ujadania w takich komentarzach
  delegują. Takie kundelki znają tylko proste polecenia, siad, waruj, bierz i że za to jakaś micha ich czeka. Dostali rozkaz ujadania i o agenturę oskarżania to wykonują.
  Cały ten POlszewicki system opiera się na sforach takich kundli. Bo to tchórze są i w sforach się chowają. Każdy kundel liże pod ogonem większego żeby na resztki z jego michy zasłużyć. Te największe liżą pod ogonem ruskich, szwabskich, izraelskich czy uSSraelskich kundli.
  Prosty, skuteczny system oparty właśnie na zasadach Sztuki wojny- Sun Zi. Im gorsza gnida i większy tuman tym wierniejszy i bardziej oddany poddany sługa. I zacieklej nienawidzi wszystkich nie kundli i broni systemu jakiemu służy. To cały prosty system i całe proste życie takiego kundla.
 • @mecenas 14:40:05 nie patrz w lusto bo wszędzie troli widzisz i masz urazy poza tym staraj się konsultować z kimś o większej
  ilości zwojów żeby ci wytłumaczył sens tekstu. Bo to nieosiągalne poziomy dla ciebie.
 • @night rat 18:08:37
  tak to jest jak jedyną znaną mu "książką" sa dzieła wybrane lenina
  no ale to Guerillakämpfer z BCH lub AL
 • @Braterstwo.org 15:51:00
  Czytałam twoje wypowiedzi wczoraj na twoim blogu i czytam tutaj i oczom nie wierzę: wszystkich interlokutorów, którzy się z tobą nie zgadzają odsądzasz od czci i wiary i nie skąpisz inwektyw i niczym nie uzasadnionych pomówień.

  Nie mam pojęcia dlaczego nazywasz się "braterstwo", bo to co robisz, żadnym braterstwem nie jest; jest jego przeciwnością. To nie braterstwo, a dyktatura. Za takie braterstwo i za budowanie Polski na bazie takiego "braterstwa" to ja bardzo dziękuję. Wolę nie być zbratana. Polska na tym nie ucierpi, bo tego typu "braterstw" mamy w Polsce zatrzęsienie i problem, jak się ich pozbyć.
 • @partyzant
  szabasowe towarzycho z Solydarnoszczy już dawno sprzedało Śląsk, Pomorze,Lublin i Przemyśl, kwestia czasu jak zostaną te ziemie elegancko oderwane a Polacy zostaną z rozdziawionymi gębami, podobnie jak Ukraińcy którzy utracą prawie wszystko i 1/3 populacji
 • @partyzant 19:27:03
  jak tak sobie policzyć, to połowa Neonu jest zadaniowana. reszta ogłupiona..
  Jest kilku (palcy jednej ręki starczy) wartościowych blogerów i drugie tyle komentatorów.. W 10 osób Świata, ani Polski nie zmienimy :((((((((((
 • @wk..ny 20:21:45
  Węgrzy sobie powiększą stan posiadania a Polska jak poszarpane stringi, ostatecznie ćwierć wieku Polacy pracowali na ten efekt tańcząc jakim pejsy z parlamentu czy episkopatu grały.
  A niby dlaczego zachodnia agentura rozbudowała swoje bazy Solidarności właśnie w tych punktach, stan wojenny wprowadzony przez Jaruzelskiego tylko na jakiś czas oddalił nieuchronny rozpad Polski, czy Polski ? raczej już poletka banderowców, Polacy będą nadal uciekali bo ONI robią wszystko żeby uciekali.
  Rządy formacji POPiS to był gwóźdź do trumny. Mapa oparta o dane kilku wywiadów w tym o wypociny antypolaka Brzezińskiego więc prawdopodobnie tak będzie za 20 lat.

  http://s30.postimg.org/41dcjvhn5/90916_0.jpg
 • @Kjawor 21:01:04
  Brzeziński jako biegły antygojski dyplomata o Polin nawet się nie zająknie, aby się nie wydało.. Ja widzę Polin jako wschód Polski i zachód Ukrainy.
  Posen i Breslau nie wrócą do Niemiiec, w erze globalizacji to będą landy zależne od jewrounii pod hegemonią Niemiec.

  Mapka to dezinformacja..
 • @Lotna 19:56:48 po prostu rozmawiam w języku zrozumiałym dla odbiorcy, to jedyny sposób żeby coś dotarło
  Ja się nie nazywam braterstwo. Co najwyżej je tworzę. I nie bratam się z wrogami. Co najwyżej mogę ich zrozumieć i ewentualnie pomóc wydostać się z bagna w jakim tkwią i jakie tworzą. Ale sami muszą tego chcieć i być gotowi na to.
  Za to z chęcią i przyjemnością bratam się z każdym normalnym uczciwym człowiekiem. Który nie zdradza i nie oszukuje.
  Domyślam się że o Braterstwie nic nie wiesz. Tak że nie ma tematu.
  Mylisz się. Lubię dyskusje i spory oraz ludzi którzy mają inne zdanie. Bo to często szansa na naukę i rozwój. Ale kundelki nie znają ludzkiego języka. Poza prostymi poleceniami. Tak że dyskusje są co najmniej trudne. Poza tym pracuję z ludźmi i czasami wykorzystuję takie okazje do ćwiczeń i testów.
 • @partyzant 20:27:16 słuchaj partyzancie i twoi TWarzysze, nie przeżywaj i nie trać zdrowia bo jesteście dla mnie czopki...
  .. mam was głęboko w dupie. Przepraszam za formę, bo chodzi mi tylko o to że jesteście mi całkowicie obojętni. Tak jak to co piszecie. Jestem wolny niezależny i świadomy i to nie mnie nie działa. To działa na takich nieszczęśników jak wy, wystraszonych tchórzliwych zakompleksionych niewolników.
  Ja was rozumiem i współczuję. Bo widzę w jakim szambie się babracie i jakie są tego konsekwencje.
  Ja wracam do mojego świata normalnych relacji, przyjaźni, szczęścia i bogactwa. A wy do końca życia będziecie się babrać w tych ekstrementach jakie sami wydalacie z siebie. Przykro mi. Jesteście skazani na gówniane życie i wasze dzieci. I sami to wiecie tylko boicie się do tego przyznać. Stąd w was tylko nienawiść. Jak w Szalonym Stefku Niesiołowskim.
 • @Braterstwo.org 14:20:02
  A dlaczego Rosję wymieniasz jako pierwszą w sensie okupacji? bo z tego co widać, to ruskich jest tylko parę stacji Łukoilu, reszta hangarów hipermarketów, centrów logistycznych, galerii handlowych, banków itd, itd jest zachodnia. Więc jak z tego widać nasza polska przestrzeń gospodarcza jest przejęta przez korporacje zachodnie, czyli jeżeli możemy mówić o okupacji, to tylko i wyłącznie zachodniej. Czy ty czasami nie manipulujesz?
 • @Netwalker 15:09:35
  podobno prawdziwe nazwisko prof. Nowaka brzmi Neuman. Po co niektórzy ludzie zmieniają nazwiska na polskie?
 • @Braterstwo.org 15:51:00
  Obawiam się, ze jestes takim samym manipulantem jak Michałkiwicz czy Braun
 • @partyzant 22:42:05
  podobno prawda. A Braun mnie całkowicie zawiódł (ale i chyba się odsłonił), jak stanął na czele rebelii pod PKW
 • @partyzant 23:06:23
  Właśnie, to jest ich metoda: fakty pomieszane z ich "faktami". Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30