Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 117 komentarzy

pół żartem i całkiem serio

anthony1 - W ramach hobby bawię się w dziennikarstwo.

Przedsiębiorstwo "Holocaust" w akcji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trwa akcja "upokarzania" Polaków przez oszustów z firmy "Holocaust"

 

 

Zbrodniarzy z czasów II wojny Światowej, którzy mordowali Żydów, państwo Izrael  traktuje według następującej procedury: ustalić w jakim państwie skrył się zbrodniarz – porwać go i dostarczyć do Izraela – postawić przed sądem – powiesić.

 

 

Państwo polskie, wobec zbrodniarzy stalinowskich, którzy mordowali polskich patriotów, stosuje podobną procedurę, tylko lekko zmodyfikowaną!  Otóż zamiast ustalać w jakim państwie skrył się zbrodniarz, ustala się czy nabył on praw emerytalnych. Jeśli  tak, to emerytury wysyła się zbrodniarzom pod wskazany przez nich adres (do Szwecji, Izraela czy Anglii) do czasu aż wyzioną ducha!

Zbrodniarzy nikt nie porywa, aby dostarczyć ich przed oblicze polskiego sądu, tylko zaprasza się ich na polskie uczelnie w charakterze ... wybitnych, światowej sławy naukowców, artystów albo i autorytetów moralnych!

Gdy już taki jeden z drugim zbrodniarzem znajdzie się na terenie Polski (powiedzmy we Wrocławiu,  a konkretnie na tamtejszym uniwersytecie na zaproszenie władz uczelni i miasta),  to przed sądem staje nie on, tylko ci którzy protestują przeciwko obecności ludobójcy w Polsce! O powieszeniu stalinowskiego zbira mowy nie ma, bo byłby to przejaw zbrodniczego polskiego antysemityzmu.

W miarę upływu czasu, stalinowscy zbrodniarze, z każdym dniem „pięknieją”,  zaś ich ofiary wręcz przeciwnie: coraz bardziej zanurzają się w szambie zbrodniczego antysemityzmu i zwierzęcego rasizmu. Tą dziwną prawidłowość zwęszyli „literaci” i „ludzie filmu”, którzy  na wybielaniu zbrodniarzy i  szkalowaniu ich ofiar porobili majątki, kariery i doktoraty. A ponieważ nie powiedzieli oni jeszcze ostatniego słowa „w temacie”  przerabiania ofiar w antysemickie bestie,  zaś zbrodniarzy – w ofiary antysemickiej dziczy zwanej Polakami, więc jeszcze niejedną rewelacją na ten temat nas uraczą!

Gdy wiele lat temu, przewodniczący Światowego Kongresu Żydowskiego (niejaki Singer),  zagroził Polakom, że będą oni upokarzani  na arenie międzynarodowej do czasu aż wypłacą przedsiębiorstwu „Holocaust” odszkodowanie za mienie żydowskie pozostawione w Polsce w kwocie co najmniej 65 miliardów dolarów, nikt nie przypuszczał, że będą oni tak konsekwentni w swoim szantażu oraz, że znajdą w Polsce tylu kolaborantów gotowych Polaków publicznie poniżać i oskarżać  (wbrew faktom) o zbrodnie na Żydach w czasie II wojny światowej!

Ta żydowska V kolumna szantażystów (która zdominowała media tak zwanego „głównego nurtu” i w Polsce i na świecie), staje się coraz bardziej bezczelna i zuchwała w szkalowaniu Polaków,  oraz coraz bardziej rozjuszona dotychczasową jałowością szantażu.

 Oskar dla  filmu (Gn)Ida, bezwartościowego, nudnego gniota, zrealizowanego w ramach „upokarzania” Polaków, świadczy o tym dobitnie!

Ponieważ strategia „upokarzania” Polaków póki co, nie przynosi przedsiębiorstwu „Holocaust” oczekiwanych rezultatów, więc przyjmijmy za pewnik, że  jeszcze niejeden  polski (ze wzgórz Golan) „literat” czy „filmowiec”  zostanie obsypany międzynarodowymi nagrodami, jeśli tylko nasra nam na głowy  śmierdzącym antysemickim gównem, zaś my  uznamy, że nic się nie stało, a nawet ucieszymy się z „sukcesu rodaka” !!

KOMENTARZE

 • Brawo dla "naszych" TFUrców
  Po wielkim sukcesie tak miłej sercu naszej premier Gnidy oczkuję że państw polskie sfinansuje produkcję filmową o rosyjskiej zbrodni na Wołyniu, gdzie tylko ofiarność Żydów i Ukraińców pozwoliła uratować jakichś Polaków od śmieci. Można też wpleść wątek wyzwolenia polskich obozów zagłady gdzie oczywiście więzieni byli wyłącznie Żydzi przez bohaterskie oddziały armii ukaińskiej ( w domyśle UPA bo innej armii Ukraińcy tedy nie mieli ). Scenariusz powinien napisać Schetyna znany jako najwybitniejszy historyk nowej fali ..
 • aaaaaaaaaa!
  W morde im!!!!!!!!!1
 • Coś nie tak coś z tym ichnim holocośtam? dokumenty w tym i MCK, mówią coś innego niż UNE!
  Holocaust i jego horrory. Światowa populacja żydów przed II Wojną Światową (według danych z następujących źródeł):
  1. Narodowa Rada Kościołów, USA 1930 rok – 15 milionów
  2. Encyklopedia żydowska, USA 1933 rok – 15,6 milionów
  3. Almanach Świata (Jewish Committee 1939) – 15,6 milionów
  Światowa populacja żydów po II Wojnie Światowej (według następujących źródeł):
  4. Almanach Świata (American Jewish Committee, USA) :
  5. 1945 – 15,19 milionów
  6. 1946 – 15,75 milionów
  7. 1947 – 15,69 milionów
  8. 1948 – 15,50 milionów
  9. 1949 – 15,50 milionów
  10. New York Times, div. Meldungen, 1948 – 15,7 do 18,6 milionów
  11. Narodowa Rada Kościołów, USA, 1951 rok – 15,31 milionów

  Wszystkie dane zamieszczone powyżej pokazują, że rzekomy "żydowski holocaust" nigdy się nie wydarzył!!!! http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/02/a41.gif http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/02/a301.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/02/a401.gif Za: http://holywar.org/PROPAGA2.htm
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/holocaust-i-jego-horrory-2015-02 Ps. Zaznaczam, że słowo "holocaust" dotyczy oczywiście pieniędzy, które żydzi zainwestowali w Niemcy i Hitlera.
 • @Kula Lis 62 10:46:49 dodatek do powyższego.
  Coś nie tak coś z tym ichnim holocośtam? dokumenty w tym i MCK, mówią coś innego niż UNE! http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2008/08/nie_dla_bydla.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/03/a125.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/03/a126.jpg https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/03/a172.jpg?w=500
 • Wszyscy.
  Kto szuka nie błądzi, jest odporny na pranie mózgu i wtłaczanie mu do głowy żydowskich prawd objawionych czyli kłamstw i bredni. Wróćmy teraz do zagłady żydów. Oficjalnie zginęło ich 6 milionów.

  W latach powojennych po 1948 rozpowszechniano informacje że w samym Oświęcimiu zagazowano 6 milionów żydów, potem zmniejszono ich liczbę do 4 milionów, potem do 1.5 miliona a aktualnie uważa się że śmierć w komorach gazowych poniosło nie więcej niż 750,000. Źródło: …
  (no i nikogo nie wsadzono do więzienia)
  …………………….
  Polacy chcieli eksterminować 6 mln żydów?!?
  A wiedzieliście, że Polska chciała eksterminować 6 000 000 żydów w 1919 roku? Nie?
  No to już wiecie… New York Times to przecież porządna wiarygodna żydowska gazeta.
  1919 – New York Times, September 8th, 1919, page 6
  „127,000 Jews Have Been Killed and 6,000,000 Are in Peril. … 6,000,000 souls in Ukrainia and in Poland have received notice through action and by word that they are going to be completely exterminated – this fact stands before the whole world as the paramount issue of the present day.”
  Myślicie, że to oszustwo? (W sensie, że to zmyślony artykuł)
  Nie! To nie jest oszustwo! …
  ………………………
  ZSRR
  Zapewne mało z Was wie, że ZSRR i Rewolucja Październikowa została zainicjowana i pokierowana przez osoby, które były żydami. Dokładniej wraz z cytatami z Wikipedii opisuję to w artykule: …
  Na dzień dobry po wprowadzeniu komunizmu wymordowano kilka milionów Słowian. A co publikowała zachodnia prasa 19 lipca 1921, czyli 2,5 roku później? …
  …………………………….
  Odpowiedź na liczbę 6 000 000 jest prostsza niż się wydaje. Otóż w żydowskiej legendzie powiedziane jest, że do Izraela powróci naród o 6 000 000 mniejszy, bo te 6 000 000 musi zostać złożonych w ofierze całopalenia (Holokaustu).
  1. 6 000 000 najbardziej cierpiących w I wojnie nikt nie kupił
  2. 6 000 000 prześladowanych w Polsce nikt nie kupił
  3. 6 000 000 prześladowanych w Rosji nikt nie kupił
  4. 6 000 000 prześladowanych w Niemczech nikt nie kupił
  5. 6 000 000 prześladowanych w Palestynie nikt nie kupił
  6. 6 000 000 wymordowanych w II wojnie kupili prawie wszyscy
  7. Dla tych, co nie kupili, przygotowano specjalną ustawę w każdym kraju, gdzie trafia się do więzienia za brak wiary w Holokaust niezależnie od dowodów (w Polsce również)

  Ciągłość wraz z odnośnikami:

  http://wspanialarzeczpospolita.pl/2015/01/17/holokaust/
 • Tysiące Muzeów Holokaustycznych utrwalają 6 Milionowy!!!
  Maszyną do wmówienia MITU holokaustycznego przeciętnym obywatelom nieomal we wszystkich państwach Świata, aby WYCHOWAĆ ich w POCZUCIU WINNY za jakoby spowodowanie tej „holokaustycznej” wytrzepanej z rękawa cyfry zafałszowanego mitu 6 milionów jest SYSTEM INDOKTRYNACJI holokaustycznej za pomocą wybudowanych TYSIĘCY MUZEÓW holokaustycznych.

  To wybudowanie tych TYSIEĘCY MUZEÓW holokaustycznych na całym Świecie WYMUSIŁA bardzo agresywna międzynarodowa MAFIA żydowska „Kosher Nostra” za pieniądze PODATNIKA lokalnych tubylców.
  W budowie są NASTĘPNE tysiące muzeów i memoriali holokaustycznych na całym świecie, gdyż IDEOLOGIA holokaustyczna stała się OBOWIĄZKOWĄ indoktrynacją, która ma ZASTĄPIĆ religię !

  Te TYSIĄCE już funkcjonujących „muzeów holokaustycznych” na całym świecie są w 100% finansowane oczywiście za pieniądze PODATNIKA lokalnych tubylców. Te muzea holokaustyczne są miejscem pracy MILIONÓW lokalnych żydów fabrykujących oraz umacniających ten MIT holokaustycznej indoktrynacji w taki sposób, aby wymusić POCZUCIE WINY tych tubylców, że NIC a NIC nie zrobili aby ratować żydów przed tym „holokaustem” wiec teraz MUSZĄ się czuć ZOBLIGOWANI opodatkować się na rzecz lokalnych kast żydowskich, oraz ci lokalni tubylcy MUSZĄ być ULEGLI wobec agresji i pazernej chciwości żydów.

  Pracownicy tych muzeów holokaustycznych wypracowały METODOLOGIE oraz technologię WYMUSZANIA poczucia WINY lokalnych tubylców, aby ci ZREKOMPENSOWALI FINANSOWO tą swoją „bezczynnośc” wobec żydowskiego holokaustu i się OPODATKOWALI na zawsze na rzecz WSZYSTKICH żydów żyjących na tej planecie ziemi …

  Prekursorem wiodącym we wmówienia tego MITU holokaustycznego na świecie są żydowskie KLUBY FINANSOWE w USA, który wymusiły tylko Ameryce poświecenia NAJWIĘCEJ GODZIN lekcyjnych ze wszystkich innych zdarzeń historycznych we wszystkich szczeblach szkolnictwa w Ameryce Północnej na „nauczanie” o żydowskim światowym holokauście. Absolutnie najważniejszą OBOWIĄZKOWĄ wycieczką KAŻDEGO ucznia amerykańskiej szkoły stało się wspólne pójście do muzeum holokaustycznego, aby tam mieć odpowiednio wypraną mózgownicę, aby było subordynowane wobec żydowskiej KASTY rządzącej w USA lub Kanadzie.
  Czy tak też zaczyna być w III RP po wyrzuceniu z polskich szkolnych lektur obowiązkowych polskich pisarzy A. Mickiewicza i H. Sienkiewicza i ZASTĄPIENIA ich przez jakiś grafomanów żydowskich ???

  Etatowi pracownicy muzeów holokaustu w Ameryce dokonują inspekcji wszystkich szkół, tak aby programy opracowane o nauczaniu holokaustu były w 100% realizowane oraz wbijane do umysłów tubylców, ze JAKOBY żydowski holokaust to NAJWAŻNIEJSZE wydarzenie w dziejach ludzkości. Jakoby historia Świata ma tylko dwa okresy: PRZE i PO żydowskim holokauście …
  Przecież to jest istna PARANOJA i BZURA !

  We wszystkich szkołach Ameryki Północnej są wyznaczeni specjalni nauczyciele, którzy są ZOBLIGOWANI do obowiązkowego DOZOROWANIA programów nauczania o żydowskim holokauście tak jak nakazują te programy. Tym to sposobem żydowski holokaust stał się nieomal OBOWIĄZKOWĄ religią w Północnej Ameryce. Koszty tych programów są ogromne, ale pokrywane z kasy lokalnego podatnika.
  Ten system nauczania w Ameryce Północnej o żydowskim holokauście jest lustrzanym odbiciem tego jak żydobolszewia w ZSRR nauczała wszystkich wymyślonych bredni o żydobolszewiku Włodzimierzu Leninie oraz budowaniu komunizmu, którego wynalazcami byli żydzi.

  Obecnie w samym USA jest 47 MUZEÓW holokaustu, które są OPŁACANE przez amerykańskiego podatnika w 100% !!!

  Intrygujące jest to, że w Izraelu jest TYLKO 12 muzeów żydowskiego holokaustu.
  Za to we Francji jest aż 54 muzeów żydowskiego holokaustu.
  W Wielkiej Brytanii jest 8 muzeów holokaustu, a w Australi-4, Brazyli-6, Niemczech-8, Holandia-8, Południowej Afryce – 6 … itd. LISTA krajów BARDZO DŁUGA w których jest bardzo WIELE muzeów holokaustycznych. W Polsce oficjalnie jest 8 muzeów holokaustycznych. Internauto weź wy-Googluj hasło:

  „List of Holocaust museums and memorials” to się przekonasz jaka jest tego MASA i to wszystko jest na KOSZT lokalnych tubylczych podatników a NIE tam zamieszkałych żydów !
  Ten system holokaustycznych muzeów to jeden skoordynowany MECHANIZM INDOKTRYNACJI dla lokalnych tubylców w celu PRZYMUSZENIA ich do POCZUCIA WINY za ten holocaust. Te POTĘŻNE kosztowne obiekty muzeów żydowskiego holokaustu są też faktycznie centralnymi miejscami SPOTKAŃ lokalnych żydów oraz ich aktywistów na koszt lokalnego podatnika pod różnymi PRETEKSTAMI, gdzie mafia żydowska się spotyka i ustala plany OSACZENIA politycznego lokalnych tubylców, zdobycia władzy i trzymania za mordy lokalnych tubylców, aby ich WYDYMAC finanasowo oraz sprawować nad nimi całkowitą władzę w sposób zkamuflowany na spółke z AGRESYWNĄ żydo-masonerią, która TRZĘŚIE systemem politycznym USA jak głupim snopkiem siana.

  Centralnym wiodącym muzem holokaustu w USA jest „The United States Holocaust Memorial Museum” w Washington, D.C.

  Ponadto we WSZYSTKICH poszczególnych Stanach USA jest po KILKA żydowskich muzeów holokaustu, gdzie żydzi zbierają i się pod różnymi PRETEKSTAMI i naradzają jak trzymać lokalną władzę w swoich szponach

  Arizona:
  1. The Holocaust and Tolerance Museum (Chandler)

  California:
  2. The Desert Holocaust Memorial (Palm Desert)
  3. Holocaust Center of Northern California (San Francisco)
  4. The Holocaust Memorial at California Palace of the Legion of Honor (San Francisco)
  5. Los Angeles Museum of the Holocaust
  6. The Museum of Tolerance (Los Angeles)
  7. The Simon Wiesenthal Center (Los Angeles)
  8. The Survivors of the Shoah Visual History Foundation at University of Southern California (Los Angeles)

  Florida:
  9. The Florida Holocaust Museum (St. Petersburg)
  10. The Holocaust Memorial of the Greater Miami Jewish Federation (Miami Beach)
  11. The Holocaust Memorial Resource and Education Center of Florida (Maitland)[66]
  12. The Holocaust Museum of Southwest Florida (Naples)[67]

  Georgia:
  13. The Kennesaw State University Museum of History and Holocaust Education (Kennesaw)
  14. Holocaust Museum of Atlanta (The William Breman Jewish Heritage)

  Illinois:
  15. Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie)
  przykład karty internetowej: http://www.ilholocaustmuseum.org/

  Indiana:
  16. CANDLES Holocaust Museum and Education Center (Terra Haute)

  Louisiana:
  17. New Orleans Holocaust Memorial at Woldenberg Park

  Maryland:
  18. The Baltimore Holocaust Memorial

  Massachusetts:
  19. The New England Holocaust Memorial (Boston)

  Michigan:
  20. The Holocaust Memorial Center (Detroit)
  przykład karty internetowej: http://holocaustcenter.org/
  21. Holocaust Memorial of University Michigan ( Raoul Wallenberg Plaza, Ann Arbor)

  Mississippi:
  22. Holocaust Memorial Clarksdale of Mississippi,

  Nebraska:
  23. The Nebraska Holocaust Memorial (Lincoln)

  New Jersey:
  24. Liberation Holocaust Musem, Liberty State Park (Jersey City)

  New Mexico:
  25. The New Mexico Holocaust & Intolerance Museum (Alburquerque)

  New York:
  26. The Jewish Foundation for the Righteous (Manhattan)
  27. Museum of Jewish Heritage and Holocaust (Manhattan)
  28. Holocaust Museum and Tolerance Center of Nassau County, Welwyn Preserve, (Glen Cove, Long Island)

  Ohio:
  30. The Center for Holocaust and Humanity Education (Cincinnati)[74]

  Oregon:
  31. Oregon Holocaust Memorial (Portland)

  Pennsylvania:
  32. The Holocaust Awareness Museum and Education Center (Philadelphia)
  33. Holocaust Memorial for the Commonwealth of Pennsylvania (Harrisburg)
  34. Holocaust Center of Greater Pittsburgh (Pittsburgh)
  35. Philadelphia Holocaust Memorial at Benjamin Franklin Parkway – Memorial to the Six Million Jewish Martyrs[76]

  Tennessee:
  36. The Children’s Holocaust Memorial and Paper Clip Project at Whitwell Middle School (Whitwell)

  Texas:
  37. The Dallas Holocaust Museum/Center for Education & Tolerance
  38. The El Paso Holocaust Museum and Study Center[77]
  39. The Holocaust History Project (San Antonio)
  40. Holocaust Museum Houston
  41. The Holocaust Memorial Museum of San Antonio[78]

  Washington, D.C:
  43. The United States Holocaust Memorial Museum

  Wisconsin:
  44. Wisconsin Holocaust Memorial (Milwaukee)

  Virginia:
  45. The Virginia Holocaust Museum (Richmond)
  46. The Cybrary of the Holocaust & Museum
  47. The Nizkor Project & Museum

  W USA jest bardzo NIE wiele muzeów jak powstało to USA. W USA zaledwie kilka muzeów o BARDZO KRWAWEJ domowej wojnie secesyjnej w USA w latach 1861-1865 w której zginęło 750 tysięcy żołnierzy w bezpośrednich starciach + zginęło 500 tysięcy zwykłych obywateli w krwawych potyczkach pomiędzy zwolennikami „idei południa i północy stanów”

  W USA praktycznie NIE MA muzeów Rewolucji z 1776 roku wyjaśniających walki o nie zależność Ameryki od Korony Angielskiej i Hiszpańskiej. Przeciętny amerykański obywatel NIE MA zielonego pojęcia o historii USA, ale za to którym żydostwo ładuje do łbów POCZUCIE WINY za „brak reakcji” wobec tego kompletnie wyimaginowanego do skali ASTRONOMICZNEJ czy nawet ABSURDU lub wręcz PARANOI żydowskiego holokaustu.
 • Wszyscy.
  Problem polega na tym, że w te żydowskie oszustwo bardzo wielu uwierzyło…Podobnie ma się sprawa z żydowskim systemem finansowym opartym na lichwiarskim złodziejskim procederze…np. sprzedaż nieistniejących franków, etc.....
 • Wszyscy.
  Życie tej podłej, złodziejskiej i zbrodniczej nacji to jedno, wielkie kłamstwo!!!! Cytat: Johann Wolfgang Goethe: Naród żydowski nigdy nie był wiele wart… Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.
 • Wszyscy.
  Ponawiam, także to od Oli Gordon: Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że “holokaust” był oszustwem. Ostatnio udostępnione dokumenty, zamknięte przez lata, pokazują, że całkowita liczba zgonów w “obozach koncentracyjnych” wynosi tylko 271.301. Nie zginęło 6 mln Żydów: to twierdzenie było całkowitą fabrykacją*

  Przez wiele lat Żydzi mówili całemu światu, że 6 mln z nich było systematycznie mordowanych w niemieckich “obozach koncentracyjnych” podczas II wojny światowej. Każdy kwestionujący to twierdzenie jest zjadliwie oczerniany jako nienawistny antysemita. Kraje dookoła świata skazywały na więzienie osoby kwestionujące roszczenie o wymordowanych 6 mln.

  Teraz mamy dla obejrzenia przez cały świat zeskanowany obraz oficjalnego dokumentu Międzynarodowego Czerwonego Krzyża jako dowód na to, że tzw. “holokaust” nigdy nie miał miejsca. Żydzi na całym świecie umyślnie kłamali w celu zdobycia emocjonalnych i finansowych korzyści dla siebie. Popełnili oni popełnione z pełną premedytacją oszustwo na milionach mieszkańców świata!

  “Holokaust” to największe kłamstwo kiedykolwiek powiedziane. Miliony dolarów wypłacano dla “ocalałych z holokaustu” i ich potomków za coś co nie miało miejsca. Jest to umyślne, przestępcze oszustwo na skalę tak masową, że jest prawie niewytłumaczalne.

  Poniżej zeskanowany obraz raportu Oficjalnej Całkowitej Liczby Zgonów od Międzynarodowego Czerwonego Krzyża. Apeluję o ściganie osób i grup, które założyły fałszywe procesy sądowe w celu uzyskania odszkodowań za holokaust i nagrody finansowe za szkody, za popełnienie celowego oszustwa w sądach. Apeluję do usunięcia wzmianek o holokauście w podręcznikach historii i materiałach edukacyjnych. Apeluję o usunięcie Memoriałów Holokaustu na całym świecie.

  Już dawno to umyślne oszustwo powinno być zatrzymane, a ci którzy go dokonali postawieni przed sąd za 60 lat zjadliwych kłamstw i oszustwa finansowego.

  Faktyczna ocena “holokaustu” przez Czerwony Krzyż

  NoEvidenceOfGenocide • 28.01.2005

  Nie ma dowodów na ludobójstwo

  Żydzi i obozy koncentracyjne: faktyczna ocena “holokaustu” przez Czerwony Krzyż

  Jest jedno badanie nt. kwestii żydowskiej w Europie podczas II wojny światowej, oraz warunków w niemieckich obozach koncentracyjnych, prawie unikalne pod względem uczciwości i obiektywności, 3-tomowy Raport Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża [MKCK] o jego działalności w ciągu II wojny światowej, Genewa 1948 rok.

  Ten kompleksowy materiał z całkowicie neutralnego źródła, uwzględnił i poszerzył wyniki dwóch wcześniejszych prac: Documents sur l’activité du CICR en faveur des civils détenus dans les camps de concentration en Allemagne1939-1945 [Dokumenty o działalności Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża na rzecz ludności cywilnej w obozach koncentracyjnych w Niemczech 1939-1945]

  (Genewa, 1946), oraz Inter Arma Caritas: the Work of the ICRC during the Second World War [Działalność MKCK w czasie II wojny światowej] (Genewa, 1947). Zespół autorów z Frédéric Siordet na czele wyjaśnił na początkowych stronach raportu, że ich obiekt, w tradycji Czerwonego Krzyża, zachował ścisłą neutralność polityczną, i na tym polega jego wielka wartość.

  MKCK z powodzeniem zastosował Wojskową Konwencję Genewską z 1929 roku w celu uzyskania dostępu do internowanych osób cywilnych przetrzymywanych w Europie środkowej i zachodniej przez władze niemieckie. Ale MKCK nie mógł uzyskać żadnego dostępu do Związku Radzieckiego, który nie ratyfikował Konwencji. Miliony internowanych wojskowych i cywilnych przetrzymywanych w ZSRR, którego warunki były znane do tej pory jako dużo gorsze, byli całkowicie odcięci od wszelkiego międzynarodowym kontaktu lub nadzoru.

  Raport Czerwonego Krzyża stanowi wartość, gdyż jako pierwszy wyjaśnia uzasadnione okoliczności, w których przetrzymywani byli Żydzi w obozach koncentracyjnych, tj. jako wrodzy cudzoziemcy. W opisie dwóch kategorii internowanych osób cywilnych, Raport rozróżnia drugi ich rodzaj jako “cywilów wywiezionych na działki administracyjne (niem.: “Schutzhäftlinge”), których aresztowano z motywów politycznych lub rasowych, ponieważ ich obecność uznawano za zagrożenie dla państwa lub sił okupacyjnych” (t. 111, s. 73). Osoby te, mówi, “zostały umieszczone na tych samych zasadach jako osoby aresztowane lub uwięzione na mocy prawa powszechnego, ze względów bezpieczeństwa.” (s. 74).

  Raport przyznaje, że Niemcy były początkowo niechętne kontroli przez Czerwony Krzyż w zakresie osób przetrzymywanych z powodów związanych z bezpieczeństwem, ale w drugiej połowie 1942 roku, MKCK uzyskał z Niemiec ważne koncesje. Dopuszczono go do dystrybucji paczek żywnościowych do głównych obozów koncentracyjnych w Niemczech od sierpnia 1942 roku, a “od lutego 1943 r. koncesję tę rozszerzono na wszystkie inne obozy i więzienia” (t.111, s. 78). MKCK szybko nawiązał kontakt z komendantami obozu i rozpoczął program pomocy żywnościowej, który funkcjonował aż do ostatnich miesięcy 1945 roku, za co napływały listy z podziękowaniami od żydowskich internowanych.

  Obdarowywanymi przez Czerwony Krzyż byli Żydzi

  Raport mówi, że “Pakowano aż 9.000 paczek na dobę. Od jesieni 1943 do maja 1945 r., do obozów koncentracyjnych wysłano około 1.112.000 paczek o łącznej wadze 4.500 ton.” (t. III, s. 80). Oprócz żywności, w paczkach była odzież i środki farmaceutyczne.” Paczki wysyłano do Dachau, Buchenwald, Sangerhausen, Sachsenhausen, Oranienburg, Flossenburg, Landsberg-am-Lech, Flöha, Ravensbrück, Hamburg-Neuengamme, Mauthausen, Theresienstadt, Auschwitz, Bergen-Belsen, do obozów w pobliżu Wiednia w Europie środkowej i południowych Niemczech. Głównymi ich odbiorcami byli Belgowie, Holendrzy, Francuzi, Grecy, Włosi, Norwegowie, Polacy i Żydzi bezpaństwowi.” (t. III, s. 83).

  W trakcie wojny, “Komitet był w stanie przesłać i rozpowszechnić w formie pomocy humanitarnej, ponad 20 mln franków szwajcarskich, zebranych przez żydowskie organizacje społeczne na całym świecie, w szczególności przez American Joint Distribution Committee z Nowego Jorku.” (t. I, s. 644). Tej ostatniej organizacji rząd niemiecki pozwolił utrzymywać biuro w Berlinie, aż do chwili wejścia Ameryki do wojny. MKCK skarżył się, że utrudnianie ich ogromnej operacji pomocy dla internowanych Żydów nie pochodziło od Niemiec, ale od mocnej blokady Europy przez aliantów. Większość zakupów pomocowych w zakresie żywności dokonywano w Rumunii, na Węgrzech i Słowacji.

  MKCK szczególnie chwalił za liberalne warunki, jakie panowały w Theresienstadt do czasu ich ostatniej wizyty w kwietniu 1945 roku. Ten obóz, “gdzie było około 40.000 Żydów deportowanych z różnych krajów, był stosunkowo uprzywilejowanym gettem.” (t. III, s. 75). Według Raportu, “delegaci Komitetu mieli możliwość zwiedzenia obozu w Theresienstadt (Terezin), który był przeznaczony wyłącznie dla Żydów i był prowadzony na specjalnych warunkach. Z informacji zebranych przez Komitet, ten obóz został uruchomiony przez pewnych przywódców Rzeszy jako eksperyment… Ci ludzie chcieli dać Żydom możliwość utworzenia życia wspólnotowego w mieście, pod ich własną administracją i z niemal pełną autonomią… dwóch delegatów mogło odwiedzić obóz 6.04.1945 roku. Potwierdzili oni korzystne wrażenie nabyte podczas pierwszej wizyty.” (t. I, s. 642).

  MKCK również pochwalił reżim Iona Antonescu faszystowskiej Rumunii, gdzie Komitet mógł objąć szczególną pomocą 183.000 rumuńskich Żydów, do czasu okupacji sowieckiej. Wtedy pomoc zakończono, i MKCK skarżył się, że nigdy nie udało mu się “wysłać czegokolwiek do Rosji” (t. II, s. 62). To samo odnosiło się do wielu niemieckich obozów po “wyzwoleniu” przez Rosjan. MKCK otrzymał obszerną pocztę z Auschwitz do okresu okupacji sowieckiej, kiedy wielu internowanych zostało ewakuowanych na zachód. Ale wysiłki Czerwonego Krzyża, aby wysyłać pomoc internowanym pozostałym w Auschwitz pod kontrolą sowiecką, były daremne. Jednak paczki żywnościowe były nadal wysyłane do byłych więźniów KL Auschwitz, przeniesionych na zachód do takich obozów jak Buchenwald i Oranienburg.

  Brak dowodów na ludobójstwo

  Jednym z najważniejszych aspektów Raportu Czerwonego Krzyża jest to, że wyjaśnia prawdziwą przyczynę tych zgonów, które miały miejsce niewątpliwie w obozach pod koniec wojny. Czytamy w Raporcie: “W chaotycznym stanie Niemiec, po inwazji w ostatnich miesiącach wojny, obozy nie otrzymywały żadnych dostaw żywności, i głód powodował coraz więcej ofiar. Sam zaniepokojony tą sytuacją, rząd niemiecki w końcu. poinformował MKCK 1 lutego 1945 … W marcu 1945 roku, dyskusje między przewodniczącym MKCK i gen. SS Kaltenbrunnerem dały nawet bardziej zdecydowane wyniki. Odtąd MKCK mógł rozprowadzać pomoc, a jeden delegat miał pozwolenie na pobyt w każdym obozie … “(t. III, s. 83).

  Najwyraźniej władze niemieckie miały na celu łagodzenie tragicznej sytuacji na tyle ile mogły. Czerwony Krzyż dość wyraźnie twierdzi, że dostawy żywności ustały w tym czasie, z uwagi na alianckie bombardowania niemieckiego transportu, a w interesie internowanych Żydów protestowali 15.03.1944 roku przeciwko “barbarzyńskiej wojnie powietrznej sojuszników” (Inter Arma Caritas, s. 78). 2.10.1944 roku, MKCK ostrzegał niemieckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych o zbliżającym się upadku niemieckiego systemu transportu, oświadczając, że warunki głodowe dla ludzi w Niemczech są nie do uniknienia.

  Mając do czynienia z obszernym, 3-tomowym Raportem, ważne jest, aby podkreślić, że delegaci MKCK nie znaleźli dowodów na to, by w obozach w okupowanej Europie, była celowa polityka eksterminacji Żydów. Na żadnej z 1600 stron, Raport nie wspomina nawet o czymś takim jak komora gazowa. Przyznaje on, że Żydzi, podobnie jak wiele innych narodów w czasie wojny, znosili trudy życia i niedostatki, ale jest zupełna cisza na temat planowanej zagłady, jest obszerne obalenie legendy o Sześciu Milionach. Podobnie jak przedstawiciele Watykanu, z którymi pracowali, Czerwony Krzyż sam znalazł się nie mógł cierpliwie znosić nieodpowiedzialnych oskarżeń o ludobójstwo, które były na porządku dziennym.

  Jeśli chodzi o prawdziwy wskaźnik śmiertelności, Raport wskazuje, że większość żydowskich lekarzy z obozów wykorzystywano w celu zwalczania tyfusu na froncie wschodnim, tak że byli oni niedostępni gdy w obozach wybuchła epidemia tyfusu w 1945 roku (t. I, s. 204 ff) – nawiasem mówiąc, często się twierdzi, że przeprowadzano masowe egzekucje w komorach gazowych sprytnie przebranych za prysznice. Znowu Raport zawiera bezsens tego twierdzenia. “Nie tylko miejsca do mycia, ale instalacje do wanien, pryszniców i pralni są kontrolowane przez delegatów. Musieli często podejmować działania, w celu otrzymania lepszego sprzętu, naprawy lub powiększenia” (t. III, s. 594 ).

  Nie wszystkich internowano

  Tom III Raportu Czerwonego Krzyża, rozdział 3 (I. Żydowska ludność cywilna) traktuje o “pomocy udzielanej żydowskiej części wolnego społeczeństwa,” i ten rozdział wyjaśnia dość jasno, że w żaden sposób nie wszystkich europejskich Żydów umieszczono w obozach internowania, lecz pozostali oni, z zastrzeżeniem pewnych ograniczeń, częścią wolnej ludności cywilnej. Jest to w bezpośredniej sprzeczności z “dokładnością” rzekomego “programu eksterminacji,” oraz z twierdzeniem w fałszywych pamiętnikach Hössa, że Eichmann miał obsesję na punkcie aresztowania “każdego Żyda, którego mógł złapać.”

  Raport stwierdza, że w Słowacji, na przykład, gdzie nadzorował asystent Eichmanna – Dieter Wisliceny, “znaczna część mniejszości żydowskiej miała pozwolenie na pozostanie w kraju, a w pewnych okresach Słowacja była traktowana jako względna oaza schronienia dla Żydów, zwłaszcza dla pochodzących z Polski. Ci, którzy pozostali na Słowacji wydawali się względnie bezpieczni do końca sierpnia 1944 roku, kiedy miał miejsce bunt wobec sił niemieckich. Choć prawdą jest, że prawo z 15.05.1942 roku przyniosło internowanie kilku tysiącom Żydów, ci ludzie byli trzymani w obozach, gdzie warunki zakwaterowania i wyżywienia były do zniesienia, i gdzie internowani mogli wykonywać płatną pracę na warunkach niemal takich samych jak na wolnym rynku.” (t. I, s. 646).

  Nie tylko duża liczba 3 mln europejskich Żydów w ogóle uniknęła internowania, ale emigracja Żydów podczas wojny trwała nadal, na ogół przez Węgry, Rumunię i Turcję. Jak na ironię, powojenna emigracja Żydów z terytoriów okupowanych przez Niemców, była także ułatwiana przez Rzeszę, jak w przypadku polskich Żydów, którzy uciekli do Francji przed okupacją. “Żydzi z Polski, którzy podczas pobytu we Francji, uzyskali zezwolenie na przyjazd do Stanów Zjednoczonych, byli uznawani za obywateli amerykańskich przez niemieckie władze okupacyjne, które zgodziły się ponadto uznać ważność około 3.000 paszportów, wydanych Żydom przez konsulaty państw Ameryki Południowej” (t. I, s. 645).

  Jako przyszli obywatele USA, ci Żydzi znajdowali się w obozie w Vittel w południowej Francji, dla amerykańskich cudzoziemców. Emigracja europejskich Żydów z Węgier, w szczególności w czasie wojny, przebiegała bez przeszkód ze strony władz niemieckich. “Do marca 1944 roku,” mówi Raport Czerwonego Krzyża, “Żydzi, którzy mieli przywilej wiz do Palestyny, mogli opuścić Węgry” (t. I, s. 648). Nawet po wymianie rządu Horthy w 1944 roku (po jego próbach zawieszenia broni z ZSRR) rządem bardziej zależnym od władz niemieckich, emigracja Żydów była kontynuowana.

  Komitet otrzymał gwarancje zarówno W. Brytanii jak i Stanów Zjednoczonych,” że udzielą wszelkiego możliwego wsparcia emigracji Żydów z Węgier,” i od rządu USA MKCK otrzymał wiadomość mówiącą, że “Rząd Stanów Zjednoczonych … teraz specjalnie powtarza swoje zapewnienia, że dokona ustaleń w kwestii troski o wszystkich Żydów, którzy w obecnej sytuacji mogą wyjechać” (t. I, s. 649).

  Biedermann zapewnił, że w 19 przypadkach, które przytoczył w “Did Six Milion Really Die?” [Czy naprawde zginęło 6 mln?] z Raportu MKCK na temat jego działalności w czasie II wojny światowej, oraz Inter Arma Caritas (łącznie z wyżej wymienionym materiałem), zrobił to dokładnie.

  Cytat z Charlesa Biedermanna (delegat MKCK i dyrektor Międzynarodowego Biura Poszukiwań Czerwonego Krzyża) przedstawiony pod przysięgą w procesie Zundela (9-10-11-12.02.1988).

  Powyższy tekst pochodzi z rozdz. IX książki “Did Six Million Really Die?”

  * był to pomysł rabina Wise. Przebąkiwali o tej liczbie od dawna. Około 1917 roku wyprodukowali broszury na temat tej liczby.

  “Już w latach 1900, rabin Stephen Wise powiedział grupie syjonistów “jest 6 mln żywych, krwawiących, cierpiących argumentów korzystnych dla syjonizmu” (New York Times, 11.06.1900).”
  Ten Wise to prawdziwa cnota. Zablokował emigrację zagrożonego europejskiego żydostwa do Ameryki północnej motywując to tym, że nowy Izrael chciał tylko rodzące ciała, a pozostałe mogły zostać spalone.
  For the entire book “Did Six Million Really Die?”, click here.

  http://www.ihr.org/books/harwood/dsmrd01.html

  http://thunderbay.indymedia.org/news/2005/01/18220.php

  Źródło: http://just-another-inside-job.blogspot.com/2007/06/official-records-from-international-red.html https://www.youtube.com/watch?v=2j1V878kWPg
 • Polecam, warto przeczytać i jakże wymowne zdjęcia obejrzeć.
  Prawda o zagładzie Żydów podczas II wojny światowej. „Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!” „OKRUCIEŃSTWO POLICJI ŻYDOWSKIEJ BYŁO BARDZO CZĘSTO WIĘKSZE NIŻ NIEMCÓW, UKRAIŃCÓW I ŁOTYSZÓW” !!!

  *****

  Jeśli mamy wątpliwości, czy teza głoszona przez historyka znajduje uzasadnienie w faktach i zdarzeniach z przeszłości, jedyną drogą ustalenia prawdy historycznej jest sięgnięcie do źródeł historycznych epoki, o której historyk mówi lub pisze. W wywiadzie udzielonym niemieckiej gazecie prof. Krzysztof Jasiewicz powiedział, że holocaust:

  nie byłby możliwy bez aktywnego udziału Żydów w mordowaniu swojego narodu. Skala niemieckiej zbrodni była możliwa nie dzięki temu, „co się działo na obrzeżach zagłady”, lecz tylko dzięki aktywnemu udziałowi Żydów w procesie mordowania swojego narodu. Całość tu: http://wirtualnapolonia.com/2015/02/25/prawda-o-zagladzie-zydow-podczas-ii-wojny-swiatowej-rekoma-zydow-zadano-smierc-zydom-bezbronnym-zydom/#comments
 • wszyscy.
  ZUS plajtuje ale będzie wypłacał emerytury… Izraelczykom i b. żołnierzom Armii Czerwonej! ZUS plajtuje ale będzie wypłacał emerytury... Izraelczykom i b. żołnierzom Armii Czerwonej!

  Chodzi o nawet 50 tys. osób – podaje izraelski dziennik „The Times of Israel”. Każdy będzie otrzymywał co miesiąc około 100 euro zasiłku. Ale Polska już płaci dziesiątki milionów dolarów rocznie ofiarom niemieckiego holocaustu.

  Od przyszłego roku weterani wojenni posiadający polskie obywatelstwo, ale przebywający na stałe za granicą, będą mieli prawo otrzymywać polskie świadczenia emerytalne w wysokości około €100 miesięcznie – informuje izraelska gazeta.

  Jak wynika z materiału, polscy podatnicy mieliby sponsorować emerytury wszystkich osób mających obywatelstwo polskie, poszkodowanych w wyniku działań III Rzeszy i ZSRR, bez względu na to, że nie mieszkają one w Polsce i nie posiadają polskich kont bankowych.

  W materiale izraelskiej gazety wypowiada się Sebastian Rejak, przedstawiciel Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Stwierdził on, że koszty przelewów zagranicznych zostaną pokryte przez polskie władze.

  Na zmianie przepisów będzie mogło skorzystać około 50 tysięcy Izraelczyków, ponieważ ubiegać się o nie będzie mógł każdy polski obywatel dotknięty przez nazistowskie lub sowieckie zbrodnie.

  W tej sprawie interpelację poselską złożył poseł Przemysław Wipler. „Poseł Przemysław Wipler pyta MPiPS oraz MSZ przede wszystkim o to, czy informacje zawarte w artykule są prawdziwe, bo taka skala marnotrawstwa pieniędzy Polaków wydaje się niemożliwa. Poseł zadaje Ministrowi Pracy i Polityki Społecznej pytania o podstawę prawną przyznawania wspomnianych świadczeń, koszty nowych rozwiązań, liczbę osób, które mogą zostać objęte świadczeniami i powody wprowadzenia takich zmian. Ministra Spraw Zagranicznych pyta o to czy decyzja o przyznaniu świadczeń osobom mieszkającym za granicą była wynikiem podpisania jakichkolwiek umów międzynarodowych lub konwencji i czy została przez nie na Polsce wymuszona. Jeżeli tak było to należy postawić pytanie czy polski MSZ podjął jakiekolwiek działania, które mogły uchronić polskich podatników przez ponoszeniem kosztów wspomnianych świadczeń” – czytamy w oświadczeniu na stronie internetowej posła Nowej Prawicy.

  „Sprawa zbulwersowała wielu z Was, mnie zresztą też. Dlatego złożyłem interpelacje do ministrów Sikorskiego i Kosiniaka i prezesa ZUS z prośbą o zdementowanie tych informacji bądź wskazanie dlaczego i ile zapłacimy ofiarom III Rzeszy. Jeśli dowiadujemy się o tym z „The Times of Israel”, to co się stało z naszymi mediami?! Działam!” – napisał na swoim blogu poseł Przemysław Wipler.

  Decyzja o wysyłaniu pieniędzy polskich podatników za granicę jest tym bardziej oburzająca w sytuacji, w której brakuje pieniędzy m.in. na świadczenia wychowawcze i chorobowe dla Polek w ciąży – podsumowuje poseł Przemysław Wipler.

  Michał Polak

  timesofisrael.com, facebook.com, fot. sxc.hu
  Za: http://www.prawy.pl/z-kraju/6003-zus-plajtuje-ale-bedzie-wyplacal-emerytury-izraelczykom-i-b-zolnierzom-armii-czerwonej

  Ps. Skoro napisał o tym „The Times of Israel” to tyle znaczy, że nikt im nic nie kazał a z własnej inicjatywy – coś trzeba potrafić, wchodzą im w dupę. Naszym kosztem. Cóż, partie to niezłe współczesne miejsca zarobkowania (nowa forma uprzemysłowienia kraju) A jest ich od cholery i ciut ciut. Rozwiązać ZUS – co by ich pogięło. A strzyżenie w ZUSie płatników trwa od dobrych kilku lat. Nie mniej niż siedmiu. Jestem Polakiem, katolikiem i patriotą i wstyd mi, że otaczają mnie Polacy o mentalności fornali, którym można srać na te puste łby, a oni i tak będą się cieszyć jak ta ich premierzyca. Antypolscy sabotażyści od kilku dekad próbują rozwalić ZUS. Pewien półgłówek ocierający się o Wiejską, nawet tłumaczył, że Polakom nie potrzebne są żadne tego typu instytucje ubezpieczeniowe, ponieważ starych rodziców powinny utrzymywać dzieci, a w ogóle to pieniądze można mieć zgromadzone pod poduszką a nie w ZUS-ie. Ten półgłówek zaliczany jest do tzw oligarchów. "Naodładał" kasy na kilka pokoleń naprzód. Pamiętajmy wszyscy o tym, że na świecie jest taka jedna nacja wybrana, która potrafi „wyczarowywać pieniądze z powietrza”. Więc kiedy potrzebują żeby przekupić paru politycznych cymbałów albo zrobić gdzieś „rewolucję demokratyczną”, to ich konta natychmiast się zapełniają. Również gdy trzeba okraść gojów, to potrafią opróżnić ich konta bez uszczerbku dla siebie. W tym wypadku mamy do czynienia z mikroskopijnym geszeftem, bo prawdziwe marnotrawstwo pieniędzy jest w zupełnie innych dziedzinach. Weźmy te wszystkie
  inwestycyjne fantasmagorie. To dopiero jest marnotrawstwo setek miliardów $. A wszystko po to by Polskę wprowadzić na „grecką ścieżkę wzrostu gospodarczego” czyli całkowite uzależnienie od swojego „produktu” uznawanego powszechnie za legalny środek płatniczy. Dlatego nie ma co się przejmować jakimiś tam drobniakami wysyłanymi do bezcennego Izraela. Trzeba odzyskać władzę i wymusić na żydach współpracę w uzyskaniu przez Polskę prawdziwego odszkodowania za II-gą WŚ od Niemców. Myślę tu o jakiś 3 – 3,5 bln $. Wtedy można by było spłacić wszystkie te urojone długi i dać nawet wyprawkę naszym starszym braciom na przesiedlenie się do bezcennego Izraela, do którego tak gorliwie zaprasza ich sam Netanjahu.
 • Wszyscy.
  Od 1945 r. w Polska jest tworem światowej żydokomuny. Różne formy, klony, spacyfikowały Polskę i Polaków, a co w tym najgorsze ich mózgi ! Obecny jej klon przewodni "Żydobolszewia Tęczowa" jest składową jewroeuropy i jewsameryki ! "Polska Władza" Warszawki Jest Stałym Żyrantem Szkalowania Polaków! To jest straszne już nie zniesienia, że ta centralna "polska władza" od 1990 roku jest stałym żyrantem szkalowania i oczerniania polskich obywateli na całej arenie międzynarodowej. To jest bardzo znaczącym powodem, że nas Polaków nie szanują i dyskryminują za granicą dlatego, że "polska władza" ma nas polskich obywateli za NIC. Ta obecna "władza warszawki" też z tym zażydzonym MSZ-em celowo konfliktuje, organizuje intrygi, skłóca środowiska Polonijne w poszczególnych krajach Świata. Placówki tzw. „polskiego MSZ” organizują intrygi w poszczególnych ośrodkach Polonijnych zwłaszcza gdzie są tzw. „polskie konsulaty” czy ambasady. Polonia UNIKA spotykania z pracownikami MSZ-u za granica, uważając ich za zdrajców oraz agentów nie polskich służb specjalnych, wrogów instytucji Państwa Polskiego. Obecny minister MSZ Schetyna jest ukraińskim żydem i jest to wyjątkowy szkodnik, KNUT sprzedawczyk, który otwarcie gardzi polskością. Za granicą też wiedzą nawet w takich gównianych kraikach jak gówno "ukraina", że ta "polska władza" nigdy nie broni interesów Polski, Polaków, polskich obywateli gdy znajdą się w trudnej sytuacjach poza Krajem. Ta obecna żydoukrainska przekupiona "warszawka" jest dla polskich obywateli gorsza niż macocha. Taką władzę "polską" jak ta co jest teraz w tej niemcożydobanderowskomafijnej III RP to ją trzeba po prostu wytłuc, gdyż ona w żaden sposób nie gwarantuje nam polskim obywatelom nawet minimalnego bezpieczeństwa. Wszędzie gdzie się pojawi ta antypolska sprzedajna prostytutka Litwak i agent WSW/WSI tw. Litwin Szczynukowicz alias Komorowski lub szczająca pod siebie, stojąca w rozkroku w Berlinie zapijaczona Evita Szpadel alias Kopacz powinni zostać przegnani fizycznie ! Ten antypolski bydlak Szczynukowicz alias Komorowski czy ścierwo pobanderowskie A. Duda PiS jeszcze mają czelność ubiegać się piedestały władz, gdy ich miejsce jest w więzieniu a nawet na szubienicy za ich wszystkie zbrodnie zdrady Polskiej Racji Stanu! Przede wszystkim musimy usunąć z życia politycznego naszego kraju Niemcożydoukraińców, którzy są V kolumną uśpionych agentów, którzy urodzili się i wychowali się w Polsce i udają polskich patriotów. Widać to na przykładzie obecnego establishmentu politycznego. Ich wszystkich musimy usunąć…Cały czas uważam, że tym krajem na ten bałagan który mamy od lat w Polsce, powinna być dyktatura wojskowa, złożona tylko z ludzi czystej krwi Słowiańskiej, etnicznych Polaków mogących się wylegitymować pochodzeniem kilka pokoleń wstecz. Ludzi dla których mottem będzie: PORZĄDEK, BEZWZGLĘDNE PRZESTRZEGANIE PRAWA, KULTYWOWANIE TRADYCJI HISTORYCZNO - POLITYCZNEJ, CZYSTOŚĆ RASOWA!!!. Polacy pamiętajcie, w sprawach trudnych czy nawet bardzo trudnych, jest postawienie sprawy jasno albo albo. Albo oni albo my!!! Niema miejsca na żadne kompromisy, ugody, układy!. A jeśli są to wiadomo, że żywioł obcy zawsze chce ugrać coś dla siebie. Niemcy, żydzi, banderowski pomiot, Ukraińcy. A Polacy wtedy zawsze muszą przegrać!…gdyż jesteśmy zbyt litościwi, łatwowierni oraz bardzo łatwi w obróbce mentalnej, zawsze nam coś i ktoś z tych Grup Interesu wykoślawi nasze postrzeganie świata czy interes naszego Kraju. Niech naszym Polaków mottem będzie wyłącznie nasz interes narodowy jakim jest nasza Ojczyzna Polska!!!
 • Hantełe to handełe! Do tego trzeba mieć odpowiednią żydowską kiepele! Dla Sybiraków, nie ma.
  Swoiste kuriozum i schizofrenia Niemców!!! Żydzi zabijający swoich pobratymców, okradający ich, wysyłający ich do obozów, denuncjujący Polaków żydów ukrywających dostaną za to emerytury!!! bo przecież pracowali u Niemca i dla Niemca, odznaczani medalem za wierną służbę i wydajną pracę na rzecz Rzeszy, z tego wynika, że płacono im za to i potrącano składki emerytalne!!! Bundestag jednogłośnie opowiedział się za ustawą, która pozwala wypłacać emerytury żyjącym w Polsce byłym pracownikom w gettach. Dotychczas nie było to możliwe z powodu podpisanej 40 lat temu polsko-niemieckiej umowy, która wykluczała takie świadczenia.

  Decyzja Bundestagu zmienia jednak tę sytuację. Renty i emerytury z tytułu pracy w getcie będą mogły być transferowane do osób zamieszkałych na terytorium Polski.

  Szacuje się, że w Polsce żyje jeszcze od 500 do 800 osób, które w czasie wojny pracowały w gettach. (czytaj to także odznaczeni medalem za który będą mieli do tej emerytury dodatek, tzw. chlebowy, kaci, oprawcy i mordercy swoich, czyli żydzi z Judenratów i policji żydowskiej, inni pracujący dla Rzeszy w fabryczkach opuścili ten świat za pomocą swych współplemieńców, braci i sióstr kominem w postaci sadzy i dymu!!! Nazwiska proszę, te prawdziwe pod którymi pracowali, nie te obecne!). teraz jeszcze czas na emerytury kapo z obozów jeżeli jeszcze żyją, tych żydowskich, a także dla esesmanów ukraińskich, litewskich, łotewskich, oni także pracowali wydajnie dla Rzeszy, jak równość to równość szanowny Bundestagu, bo inaczej będą pozwy tych wymienionych. Czyli dostaną te emerytury z wyrównaniem wstecz, i dodatek za chlebowy medal starszyzna żydowska z Judenratów, Policja żydowska w Gettcie bo była zatrudniona na etacie. Mieli bardzo ciężką prace, łapiąc ukrywających się u i między Polakami żydów i odstawiając ich ciupasem do Niemców na śmierć przy okazji okradając ze wszystkiego i po drodze katując, żydowscy szmalcownicy bo ci także byli na etacie u Niemca, a żyd który nie miał pracy w getcie to dostanie wała hehehe.!!! A najśmieszniejsze i kuriozalne jest w tym to, że te emerytury są dziedziczne, te od Niemców, jak i te nasze z ZUSu, to jest jedyna nacja w tym uprzywilejowana, czyli pomioty policjanta Edelmana dostaną, etc..etc…
 • @Kula Lis 62 13:50:06
  A dla polskich, Polaków pracowników przymusowych Rzeszy czy Sybiraków tak Niemcy jak i nasz ZUS czyli Polska pieniędzy nie ma. Niemcy wypłacili jednorazowo grosze i to nie wszystkim. Polacy pewnie także by chcieli pokoleniowo dziedziczyć emerytury jak ta złodziejska i zbrodnicza żydowska nacja. Jak równość wobec prawa to równość, zapewnia ją nawet ponoć Konstytucja stolzmanowska, tak czy nie? Pytam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30