Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 117 komentarzy

pół żartem i całkiem serio

anthony1 - W ramach hobby bawię się w dziennikarstwo.

Skorygowany chłop czyli baba

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polscy parlamentarzyści pomimo nie próżnują! Sejm przyjął ustawę o tzw. Uzgodnieniu płci.

 


 

 

  Polscy parlamentarzyści  pomimo wakacji nie próżnują! Sejm przyjął ustawę o tzw. uzgodnieniu płci.

  Zgodnie z uchwaloną ustawą, za którą stoi m.in. poseł Anna Grodzka, (za PRL-u komuch Krzysztof Bęgowski), by „skorygować” płeć w Polsce, nie będą potrzebne zabiegi chirurgiczne, a jedynie dwa orzeczenia lekarskie. Prawo o tzw. „uzgodnieniu płci” zakłada, że tożsamość płciowa jest niezależna od biologicznych uwarunkowań – wobec czego każdy, na podstawie własnego przekonania i opinii dwóch lekarzy, ma mieć możliwość dokonania zmiany, jeśli tylko skończył… 16 lat.

Prawomocne postanowienie sądu, którym będzie Sąd Okręgowy w Łodzi, o „uzgodnieniu płci” stanowić będzie podstawę do wydania nowego aktu urodzenia oraz zmiany imion i nazwiska, wydania nowego aktu urodzenia, nowego numeru PESEL, dowodu osobistego oraz do zmiany imienia i nazwiska.

  Uchwalona ustawa  (być może wbrew intencją autorów, choć nie jestem tego pewien)  otwiera puszkę Pandory, w której jeszcze nie wiadomo co się kryje. (Adam Małysz, były skoczek narciarski sądził, że puszka Pandory zawiera ....medale olimpijskie)

  Zastanówmy się jakie mogą być konsekwencje społeczne i prawne uchwalonej ustawy. Jeśli obywatel Kowalski odczuje w sobie zew natury i z pomocą dwóch lekarzy i Sądu Okręgowego w Łodzi zmieni płeć na żeńską, to jako kobiecie będą mu przysługiwały wszelkie przywileje przewidziane w polskim prawie, w tym.... wcześniejsze przyjście na emeryturę. Zmiana płci „w drugą stronę” (z kobiety na mężczyznę) nie będzie już tak opłacalna, gdyż „skorygowany”  mężczyzna - by otrzymać emeryturę - musiałby dymać do roboty o kilka lat dłużej!

  Ponieważ „skorygowana” kobieta lub takowy mężczyzna (mając potwierdzoną „korektę” w papierach) nie będzie już musiał przebierać się w  ubrania przynależne konkretnej płci (jak posłanka Anna Grodzka obecnie),  więc wynikną z tego następne problemy. „Skorygowana” kobieta wejdzie do ubikacji przeznaczonej dla kobiet „nie skorygowanych” (bądź „skorygowany” mężczyzna wejdzie do ubikacji męskiej)  i mamy następne problemy natury obyczajowej do rozwiązania. I nie tylko w szaletach miejskich, ale i szatniach, rozbieralniach łaźniach przy obiektach sportowych i rekreacyjnych.

 Sądy, prokuratorzy i policjanci będą mieli pełne ręce roboty (że o postępowych mediach nie wspomnę), co skłoni postępowych parlamentarzystów do kolejnych nowelizacji ustawy „o uzgodnieniu płci”, koniecznych by wyeliminować przeróżne  patologie   zrodzone z  głupoty p(osłów)! 

A przecież to tylko jeden w sumie niewinny aspekt ustawy! Puszka Pandory zawiera ich niewiadomą jeszcze ilość! Dla przykładu, ustawa umożliwi małżeństwa par homoseksualnych. Wystarczy, że jedno z partnerów „skoryguje” płeć na przeciwną i już zgodnie z polskim prawem kierownik urzędu stanu cywilnego będzie zmuszony udzielić im ślubu. Taki sam mechanizm umożliwi gejom i lesbijkom legalną adopcję dzieci! Po osiągnięciu celu (udzieleniu ślubu, zaadoptowaniu dzieci) „skorygowany” mężczyzna (kobieta) dokona powtórnej „korekty” płci (jeśli będzie miał taką fantazję) co cofnie całą zabawę do stanu wyjściowego.

 

  Puszka Pandory którą otworzyli polscy parlamentarzyści ustawą „o uzgodnieniu płci” może nieźle w polskim życiu społecznym namieszać, ale jak to trafnie zauważył swego czasu Stefan Kisielewski, socjalizm to taki ustrój w którym władze państwowe bohatersko rozwiązują problemy które same stworzyły!

 W takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak tylko  „skorygować” skład polskiego parlamentu w najbliższych wyborach w taki sposób aby byli w nim tylko „nie skorygowani” mężczyźni i kobiety, którzy mają głowy nie tylko po to aby nosić na nich kapelusze! Ponieważ jednak na taką „korektę” przy urnach wyborczych się nie zanosi, więc prorocza wizja polskiego rysownika może się niebawem ziścić.  W "Rzeczpospolitej" Andrzej Krauze narysował parę gejów biorących ślub. Za nimi na swoją kolej czeka pan z kozą.  Mężczyzna mówi do kozy: "Jeszcze tylko ci panowie wezmą ślub i zaraz potem my".

 


 

KOMENTARZE

 • Już mi się podoba to uzgadnianie płci...
  wystąpię do sądu, że w piątki i soboty czuję się kobietą i nich mi jakiś ochraniarz podskoczy w damskiej szatni np na kąpielisku:-)...
 • no tak
  ...za chwilę narzucą pracodawcą, żeby dla każdej płci robić osobny kibel...już teraz jest obowiązek, aby był kibel damski i męski, jeśli pracownicy są obojga płci...tak jakby się nie mogli załatwić w jednym kiblu...

  poza tym uważam, że Begowski ma dalej fiutka..jak zakończy "miszyn impasiboł" jako baba stwierdzi, że znów się pomylił i znów będzie chłopem wtedy można będzie sądzić lekarzy, którzy potwierdzili nieprawdę, jak to napisał kolega @herbu grabie
 • @Nibiru 20:06:22
  Bozia jednak wynagrodziła pederastów, poprzez potrzebę noszenia pampersów , gdy rozkalibrowany odbyt odmówi już posłuszeństwa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30