Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 117 komentarzy

pół żartem i całkiem serio

anthony1 - W ramach hobby bawię się w dziennikarstwo.

Grzegorz Braun, o co temu Panu "biega"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co chce osiągnąć Grzegorz Braun grając rolę religijnego oszołoma?

Przeczytałem ostatnio  wydany w formie książkowej wywiad  z panem Grzegorzem Braunem. Książeczka nosi tytuł „Kto tu rządzi”. Z panem Braunem rozmowę przeprowadził dziennikarz Jan Piński. Książka ukazała się w wydawnictwie Bollinari Publishing House tuż przed ostatnimi wyborami prezydenckimi w  których pan Braun (bez powodzenia) kandydował.

  Lektura książki  wywołuje mój niepokój. Odpowiadając na pytania dziennikarz  Pińskiego, pan Braun daje się poznać jako człowiek o niezwykłej wręcz inteligencji, ogromnej wiedzy, spostrzegawczości i odwadze.  Na okładce ksiązki wydawca tak ją lapidarnie streścił: „Gorzka prawda o polskiej polityce wypowiadana ustami człowieka, który walczy z łajdackim systemem”. 

 Braun opisuje polski system polityczny  jako atrapę demokracji w której prawdziwą władzę sprawują służby specjalne  oraz loże masońskie. Demokratyczne rytuały (wybory, kampanie) są bez znaczenia, zaś    brylujący na politycznych salonach politycy są wynajętymi przez służby aktorami, odgrywającymi (nieudolnie) napisane dla nich role.

  Trudno nie zgodzić się z poglądami pana Brauna, które potwierdza wielu byłych polityków, w przeszłości wynajętych do odgrywania teatralnej roli  „umiłowanych przywódców”. ( w tym niedoszły premier z Krakowa, pan Rokita).

  Rysując trafny obraz polskiego systemu politycznego, (w sposób ukazujący ogromną wiedzę, inteligencję i spostrzegawczość), pan Braun wysuwa jednocześnie postulat ....koronowania Chrystusa Pana na króla Polski.  W tym momencie zapala mi się w mózgu czerwona lampka i budzi się mój niepokój.  Jak to jest możliwe aby człowiek mądry w jednych sprawach był jednocześnie oszołomem w innych? Taki zwierz w przyrodzie nie występuje!

  Jeśli pan Braun  „wchodzi w buty” religijnego oszołoma ( jego postulat uczynienia z Chrystusa króla Polski odrzuca nawet polski kler!) a równocześnie reprezentuje poglądy polityczne, społeczne i gospodarcze ujawniające wielką przenikliwość i mądrość, to cudów nie ma: religijnego oszołoma udaje!

  Dlaczego tak czyni?? Dlaczego przykleja sam sobie na czole kartkę z napisem: jestem religijnym świrem? Do kogo jest skierowany ten kompromitujący dla rozsądnego człowieka przekaz?

  Przeciętny wyborca (w przeciwieństwie do pana Brauna)  o polityce, gospodarce i mechanizmach społecznych wie niewiele, albo zgoła nie wie nic!  Ale posiada rzec cenną: zdrowy rozsądek. I ten rozsądek podpowiada mu, że nie warto słuchać faceta który nakleił sobie na czole kartkę z napisem: jestem religijnym świrem! Gościu z taką kartką na czole może być intelektualnym geniuszem w sprawach innych niż religijne, ale jedyną reakcją ludzi rozsądnych na jego osobę będzie pukanie się w czoło!

  I o to właśni panu Braunowi chodzi! Przyklejając sobie na czole kartkę z napisem „jestem religijnym świrem” pan Braun chce osiągnąć jeden cel, taki mianowicie aby poglądy które głosi  zostały ocenione jako brednie oszołoma! Tym sprytnym sposobem pan Braun niby to obnaża fasadowość polskiej demokracji, ale jednocześnie daje czytelnikowi do zrozumienia, że to brednie! Bo czy religijny oszołom i bęcwał, może powiedzieć coś mądrego w innych kwestiach? Zdrowy człopski rozsądek podpowiada wyborcom, że jak ktoś jest głupi w jednej kwestii, to jest głupi „na amen”!  Jeden procent poparcia w wyborach prezydenckich dla pana Brauna świadczy o tym dobitnie!

  Pan Braun pozując na „wojownika z łajdackim systemem” jest w istocie członkiem tego systemu, któremu system pozwala żyć i pracować (do niedawna Polka Telewizja zlecała Braunowi kręcenie filmów, jak się domyślam nie za darmo). Rola jaką odgrywa pan Braun w polskim „łajdackim systemie”  sprowadza się do tego aby „łajdackość” tego systemu  ukryć poprzez samo kompromitację tego który niby system demaskuje. Innych polityków ( dziennikarzy czy blogerów) prezentujący podobne poglądy jak pan Braun łatwo propagandowo zneutralizować stwierdzeniem, że bredzi taki jeden z drugim jak oszołom Braun, wietrząc  wszędzie służby specjalne, loże masońskie i żydowskie spiski!

   I tym sposobem „ w temacie” ukazania prawdziwego oblicza systemu politycznego w Polsce, dzięki panu Braunowi mamy „pozamiatane”!

KOMENTARZE

 • @
  piszesz...//pan Braun wysuwa jednocześnie postulat ....koronowania Chrystusa Pana na króla Polski. W tym momencie zapala mi się w mózgu czerwona lampka i budzi się mój niepokój. Jak to jest możliwe aby człowiek mądry w jednych sprawach był jednocześnie oszołomem w innych? Taki zwierz w przyrodzie nie występuje!//

  ...se wyobraź, że nie tylko tobie się zapala czerwona lampka, ale i lewakom, komuchom, czosnkowym okupującym Polskę, wszelakiej maści szabesgojom i oczywiście części kleru, który według mnie jest w Kościele Katolickim obcym elementem wydelegowanym przez IV Departament do spraw walki z KK...sam się stawiasz jako mądry człowiek po stronie tej hołoty...

  poczytaj na temat Intronizacji...tylko trzeba odrobinę dobrej woli i bez uprzedzeń, a zobaczysz dlaczego ten mądry człowiek chce Intronizacji
 • No właśnie,
  No właśnie – o to chodzi!
  Przekaz jest właściwy - KWW Grzegorza Brauna „ Szczęść Boże” czy Intronizacja Chrystusa Króla Polski, to są zasieki. Te słowa i wyrażenia to są bariery nie do przejścia dla wielu, sam pan mówi że Braun to religijny oszołom. Pan i wielu Polaków nawet nie pomyśli żeby oddać na niego głos.
  Ale wie pan co? Są miliony katolików i patriotów, którzy oddadzą głos na Brauna, im nie przeszkodzi Szczęść Boże i nie będzie barierą nie do przebicia. Oni potrzebują własnej katolicko-narodowej formacji , którą próbuje się robić PiS. Dla nich te zwroty nie będą jak święcona woda na diabła.
  Przecież nikt pana Palikota nie zaprasza na pielgrzymkę, bo i tak by nie poszedł
 • @trybeus 14:05:24
  Człowiek rozsądny (w tym i rozsądny polityk) unika działań które po pierwsze są nierealne zaś po drugie ...po prostu głupie! Na czym ta "intronizacja" Chrystusa na króla Polski miałaby polegać? Kto "ogłasza" Chrystusa królem? A jak już "ktoś" ogłosi Chrystusa królem Polski, to co dalej? Powstanie urząd przy królu Polski? A w urzędzie tabuny urzędników?
  Z bęcwalskim pomysłem uczynienia Chrystusa królem Polski kilkanaście lat temu wyskoczył piękny Maryjan ( czyli Krzaklewski). Został i on i jego pomysł potraktowany jak należy i kto pamięta Pięknego Maryjana?
  Pamiętaj trybusie, że Pan Bóg staje zawsze po stronie silniejszych batalionów!
 • @Zorion 14:15:36
  // Oni potrzebują własnej katolicko-narodowej formacji//

  ...zgadza się i teraz jest potrzebna jak nigdy, kiedy istnieje ryzyko islamizacji Europy i także poniekąd Polski...którą PIS jak piszesz próbuje się robić, ale nie jest i nigdy nie będzie, bo im jest bliżej do czosnkowych... pozdr
 • @anthony1 14:22:34
  wpierw jednak poczytaj, bo widzę, że jesteś w tej materii prawdziwym dyletantem :))))oczywiście ma to wymiar duchowy..nie bój się, Chrystus nic ci nie zabierze :)))


  poczytaj, tylko bez uprzedzeń...jeśli jesteś uprzedzony, to i tak nic nie zrozumiesz..miłego dnia :))

  http://intronizacja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=52&Itemid=137
 • @Zorion pokarz twarz i nazwisko - mówię ci to ostatni raz
  Gdzie był Braun, Winnicki, Wipler, itd.. 20.11.2014 ? ano w TVP, przy boku żydówki Stankiewicz (kradzione nazwisko ?) https://www.youtube.com/watch?v=h6fCo40r3DU
 • @trybeus 14:31:51
  Królową Polski jest Maryja, matka Jezusa! Każde większe miasteczko w Polsce ma za patronkę Maryję (matkę Jezusa). I tak jest Matka Boska Częstochowska, Matka Boska Piotrkowska, Matka Boska Gilewska, Matka Boska Kutnowska, itd, itd. I co z tego wynika???
  Gdy królem Polski będzie ogłoszony Pan Jezus to na czym będzie polegał postęp w stosunku do stanu obecnego gdy królową Polski jest Matka Boska?
  Dyskutując z Tobą trybusie mam wrażenie, że obyłem podróż do domu wariatów! A trzeba ci wiedzieć, że jestem osobą głęboko wierzącą w Pana Boga, ale odrzucającą pośredników w osobach panów w sukieneczkach którzy okrzyknęli się przedstawicielami Boga na Polskę i okolice!
  Polsce potrzeba rozsądku, pracy i uczciwości, a tego nie zapewnią naiwne igrzyska w postaci uczynienia Jezusa królem Polski, czy nawet cesarzem!
 • @anthony1 15:27:56
  jesteś osoba głęboko wierzącą, jak sam piszesz, tylko w co wierzysz ? Wierzyć można we wszystko...ale nie znając tematu krytykujesz faceta, który też wierzy i to bardzo w to, że Jezus Chrystus powinien dla nas być ogłoszony Królem..zadzwoń do niego, wyślij mejla, zapytaj, a potem krytykuj...

  ...już widzę, ze jesteś uprzedzony, widocznie masz naloty lewactwa, palikociarstwa, bo tak odczytuję twój komentarz sugerując rozmowę ze mną jako "podróże do domu wariatów"...nie masz żadnej argumentacji, zarzut przeciwko Braunowi z dupy wzięty...dalsza dyskusja jest bezcelowa
 • @anthony1 15:27:56
  Witam.

  Nie popieram, cedowania spraw ludzkich na ziemi do strefy sacrum. Tak mogą robić tylko unikający własnej odpowiedzialności przed narodem, lub oszuści szukający naiwnych wiernych.

  Matka Boska, na Ziemi jest Królową Polski. Obroniła Nas przed potopem Szwedzkim, a teraz może Nas obronić przed potopem innej rasy.

  Tylko musimy zacząć szanować matematykę równowagi demokracji i czwartą boską osobę tu na tej Ziemi.

  Serdecznie Pozdrawiam
  http://m.neon24.pl/f88297ebfc42ec4e16b2fa36148c6ca4,1,1.jpg
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław
 • No ,nie mogę...
  W ramach hobby bawię się w dziennikarstwo.

  Każdy ma jakieś hobby.
  Ja mam takie hobby,że wychwytuję idiotów.Niektórzy idioci wyprzedzają na trzeciego i dalej już się,dzięki Bogu, nie rozmnażają.Inni piszą durnotyi z tymi gorzej.W USA mają"pompki",załatwiające problem.
  Ja mogę "dziennikarzynie "dać jedyneczę.
 • autor & @
  Wiedza i logika na poziomie absolwenta podstawówki!!!

  1. Należ spróbować zrozumieć rolę króla (władcy) w Rzeczypospolitej; to ten, co utrzymuje w ładzie, ale nie stanowi własnych praw.

  2. Identyczna jest rola Chrystusa (nie przyszedłem, aby stanowić prawo, ale je wypełniać).

  3. Intronizacja ma być wyborem władcy bez udziału KRK; to ma być akt areligijny - wyboru kierunku drogi rozwojowej.

  4. Braun to rzeczywiście resortowe dziecko, który na bazie katolicyzmu, który obecnie można utożsamić z judaizmem, próbuje zdobyć popularność. Prezentuje antypolskie rozwiązania - posiłkując się patriotycznymi hasłami. A wsparcie ma "po rodzinie".
 • Braun ujawniony
  Jest dokładnie tak jak Pan pisze. To jedna z bardziej wyrafinowanych metod manipulacji tłumami do odwodzenia ich od nieprawomyślnych idei. Dokładnie taką samą metodę stosuje niejaki David Icke publikując wiele interesujących informacji o kulisach władzy na świecie, jednocześnie opowiadając niestworzone historie o reptylianach w skórze królowej Elżbiety II. Kto myślący uwierzy w takie brednie!?

  A wracając do Brauna, ten człowiek zdekonspirował się podczas debaty przed wyborami prezydenckimi, opowiadając cuda-wianki bez związku zamiast podać fakty jakimi szermował na spotkaniach w terenie. Gdyby był człowiekiem za jakiego się podaje zmiażdżyłby wtedy konkurentów,a tak wyszedł na nieszkodliwego idiotę - pewnie zgodnie z planem jego mocodawców.
 • @
  Prawie każdy człowiek na Ziemi związany z tematem wie, wierzy lub ulega sugestiom ze Jezus był Żydem. Jeszcze tego by Polsce brakowało aby sami Polacy za swojego przewodnika i Króla obrali Żyda. Wtedy właśnie jako Naród wpadli byśmy w prawdziwa pułapkę, pułapkę Polin a "ajwahy" jak do siebie napływali by do nas stadami.
 • @
  Co więcej, zawsze uważałem ze modlę się do jedynego Boga na Ziemi
  i całego świata a nie jego syna Jezusa.

  "Ceremonia Intronizacji dotyczy także, i przede wszystkim, Pana Jezusa. Wyznajemy bowiem, że Jezus jest Królem Wszechświata, a więc Władcą nie tylko wszystkich ludzi i narodów, ale także Panem (Królem) całego stworzenia. Jego władanie jest absolutne"
 • @Stara Baba 17:53:14
  Jezus nie był Żydem...NIE POWIELAJ IDIOTYZMÓW...
 • @Stara Baba 17:59:09
  //Co więcej, zawsze uważałem ze modlę się do jedynego Boga na Ziemi
  i całego świata a nie jego syna Jezusa. //

  ..czyli sam jesteś żydem :))..no widzisz jak długo trza było czekać, abyś się przyznał ...:)))

  takie tematy są dobre, bo się w którymś momencie czosnkowi patroszą :))
 • @Krzysztof Szotowicz 17:18:53
  podasz jakieś konkretne fakty, czy będziesz bredził ogólnikami ?
 • głównym wrogiem intronizacji jest sam szatan
  masoneria i żydzi są głównymi wrogami intronizacji jezusa na króla Polski i Świata bo pierwsi są za tym by ich bóg lucyfer był królem a drudzy bo Jezusa ukrzyżowali i Go nie uznaja za swego Mesjasza, i każdy kto Go nie chce za Króla to gnida zdrajca i zwolennik masonów i Rotszilda, tylko Braun jest odważny szczery ponadto mądry od Boga daną mu wiedzą i kazdy przeciwnik mu do piet nie dorównuje mądrości i wiedzy, dlatego tak Brauna wszyscy atakują bo są głupcy i pracuję dla masonów
 • @anthony1 15:27:56
  Masz racje.
  Odnosze wrazenie, ze Polska to taki skansen idiotow.
  Wszedzie tylko, jak nie Jezusek, to Mryjka.
  https://www.youtube.com/watch?v=raVxizpuCXM.

  Trybeusku...
  Moze inaczej...
  Jezus, jako osoba skazana prawomocnym wyrokiem nie moze sprawowac jakichkolwiek funkcji rzadowych. Nawet w sferze duchowej.
 • @krysz 19:04:30
  //Jezus, jako osoba skazana prawomocnym wyrokiem nie moze sprawowac jakichkolwiek funkcji rzadowych//

  wiem o tym chazarku, wiem, że tylko taki wyrok was satysfakcjonował...nie bój nic, "krew Jego na was i na wasze dzieci"...wszystko się wam wróci w odpowiednim czasie, po stokroć, a w zasadzie już odbieracie swoją "nagrodę" :))
 • @trybeus 18:40:06
  Jeżeli twierdzisz ze ja jestem żydem jesteś głupi jak but.
  Co więcej, mieszkam ponad 130 km od najbliższego kościoła katolickiego do którego przynależę. Moi znajomi, którzy są "nachalni w naszej wierze" także mieszkają ode mnie daleko. Nawet nie wiecie (bo mieszkając w Polsce na prowincji na pewno tego nie doznacie) jaka to przyjemność i duchowe spełnienie modlić się bez publicznego przymusu ani księży namolności. Modle się kiedy na to się czuje i chce. Jeżdżę do oddalonego kościoła kiedy mam taka potrzebę a nie gdy dzwony bija. Jest to jeden z niewielu plusów które istnieją w porównaniu z mieszkaniem tu a w Polsce. Nikt mi o swoich prywatnych "religijnych wyniosłościach" nie pitoli. Jeżeli o religie chodzi jestem tylko ja i Bóg, nikt pośrodku.
  Za mało wam bogów do których się jako "katolik" modlić? Zróbcie ze św. Piotra następnego Boga!
  Tak mnie uczono od dziada pradziada i w kościele i w domu. Dodam jeszcze ze w rodzinie, na przestrzeni wieków, biskupów także nie brakowało. Jest tylko jeden Bóg. Za mało wam bogów do których się jako "dziwny katolik" modlić? Zróbcie sobie ze św. Piotra następnego Boga!
  Chcecie za króla Żyda? Ja, Katolik jestem zdecydowanie przeciwny!
 • @Stara Baba 19:30:17
  no i co się tłumaczytsz :)) tłumaczą się winni :))

  //Chcecie za króla Żyda?//

  ...:)) Jezus nie był żydem...przestań pieprzyć...

  https://www.youtube.com/watch?v=eelC6Vw1OiY
 • @trybeus 20:10:11
  Nie ważne co ty myślisz, ważne co większość myśli z wrogami włącznie.
  Nawet jeżeli byś miał racje, w przypadku Polski jako kraju twoja wiedza nie ma tu znaczenia, liczy się fakt iż większość na świecie myśli ze Jezus jest Żydem. Ukoronujemy Jezusa cały świat odpowie Żyd jest Królem Polski!
  Jak to działa? Właśnie wyszedł następny antypolski film o treści jak z
  "Pokłosia" a mianowicie "Demon". Czy mało ludzie w Polsce nacierpieli aby
  tłumaczyć tak proste sprawy?
  Co do twojego rozumowania i podziału kto jest żydem, pewnie dla ciebie każda babcia na straganie jest żydówką!
 • @wróg publiczny nr 111 19:04:09
  Najbardziej trafiony komentarz, ale dla niektórych prawda jest tak nieprawdopodobna, że działa mechanizm "wyparcia"
  Im polecam "kremacje troski"
  Bohemian Grove, Bohemian Ave w Monte Rio, Kalifornia - USA.
 • @trybeus
  Witaj widzę że owsiakowy niepełnosprawny nas odwiedził .POłączmy się z nim w bulu . :) https://www.youtube.com/watch?v=udyDOFJHYDc
 • @Repsol 21:16:35
  Obejrzałem ten materiał w całości i mogę powiedzieć tylko tyle ze teraz rozumiem dlaczego ludzie nie chcieli sobie Braunem głowy zawracać.
  Kilkadziesiąt lat życia z dala od rodzimych realiów pozwala patrzeć na różne problemy bez balastu i z boku. Nie dziwie się naprawdę, Braun zachowywał się jak oszołom. Tak od ludzi zaufania nie zdobędzie.
 • @trybeus 18:36:39
  --- powiedział waćpanowi osobiście ,że nie był ?? a może ? z książek pisanych przez żydów dowiedział się Pan ?.

  JAK DŁUGO MOŻNA ZRZYNAĆ GŁUPA !!! całe chrześcijaństwo , katolicyzm , judaizm, islam --TO ŻYDOSKI TUŁÓW !!!!!!!!!!! DZIEL i RZĄDZ
 • @Stara Baba 21:35:03
  Niech zachowuje się jak chce ,ważne że mówi prawdę .Resztę pozostawmy Lisom i Stokrotce . Dlatego australopiteki z po coś jeszcze w Sejmie dostaną .Przykro mi za prymityw naszego społeczeństwa . Ps. Róbcie co chcecie , no to mamy co mamy.
 • @Repsol 21:44:43
  Zgadzam się iż w większości mówi prawdę. Sztuką w polityce jest jednak jak tą prawdę ludziom przyswajalne ukazać. Tej sztuki Braun w tym materiale nie zaprezentował.
 • @Stara Baba 21:48:39
  Kto umie zobaczyć między wierszami , to zrozumie . Sam to trzy razy przeanalizowałem i wiem już kto i gdzie co może .Pozdrawiam smutno.
 • @Stara Baba 19:30:17
  spójrz na to tak, że masz wszczepioną przez historię i rodzinę wiarę w jednego boga.. jeśli piszesz o kościele to zapewne nie modlisz się do boga słońca czy innego odyna, tylko do biblijnego jahwe.. żydowskiego boga..
  Jesteś niekonsekwentny, modlisz się do żydowskiego boga, a jego syna zrodzonego z semitki nie chcesz na króla Polin?
  Uznawanie żydka za króla jest tak samo głupie jak modlenie się do żydowskiego boga, jego ojca jak by nie było..

  Przemyśl to..
  Odrzucenie mitologii nadjordańskiej jest obowiązkiem Polaka, bo inaczej pozostaje mentalnym żydem, a taki Polakiem z zasady nie jest.. jeśli w Polsce mamy 90% katolików oraz muzułmanów, cyganów, prawosławnych, żydów i protestantów itp. jehowych, to z prostej matematyki wychodzi mi, że w Polsce jest minus 25% Polaków.. no i jest problem, że statystyka kłamie, albo Polacy wolni od żydowskiej indoktrynacji żyją w kanałach.. idę sprawdzić czy jakaś rodzina nie mieszka w studzience koło domu.. idę ratować rodaków..

  Pozdrawiam
 • @wk..ny 21:58:50
  Jeszcze o dezerterach ukropskich nie wspominaj . Pzdr.
 • @wk..ny 21:58:50
  W ten sposób myśląc to by nam tylko Hindusi jako bracia pozostali, albo Japończycy, tam u większości panuje pogaństwo.
  Czy Pan wie dlaczego ludzie mówią ze Jezus jest Żydem?
 • Co robi Grzegorz Braun ?
  Robi sztuczny tłok na pustyni. Powinien zacząć szybciej biegać wokół kamery to będzie się widzom wydawało, że ich dziesięciu tam biega. W miarę trafna diagnoza obecnego stanu, a potem zamiast programu politycznego dewocyjny bełkot, bo o JOW-ach bełkocze już ktoś inny. Każda półprawda to jest zawsze całe kłamstwo. Na Białorusi tylko tacy kandydaci jak Braun czy Kukiz mogą być kontrkandydatami "batiuszki" Łukaszenki, a u nas niestety podobnie, bo to ta sama postradziecka intelektualna kuźnia kadr i metod. Tak zwani "antysystemowcy" są nakręcani tą samą ręką co kandydaci głównego nurtu, dla których mają stanowić bezpieczne tło i właśnie takie stanowią. Nikt nie będzie głosował na kogoś kto zamiast programu politycznego przedstawia postulat koronowania Jezusa na Króla Polski. Do Tworek z debilem ! Pozdrawiam autora.
 • @trybeus 14:31:51
  "Chrystus nic ci nie zabierze"... to tylko półprawda.
  Wiemy bowiem aż za dobrze że "urzędnicy" Chrystusa już zabierają nam od lat bardzo wiele realnych miliardów zł z budżetu i z majątku narodowego.
  Dlatego boimy się Chrystusa jako króla Polski.
  Chrystus to tylko zasłona ideologiczna dla władzy tych właśnie urzędników.
  A my nie chcemy takiej władzy. My znamy tę władzę od lat w sensie historycznym a od roku 1989 w szczególności.
  .
 • @Krzysztof Szotowicz 17:18:53
  Gdyby nie był człowiekiem (agentem) systemu to system nie pozwoliłby mu opowiadać takich rzeczy o systemie.
  Taki np Lepper nie był człowiekiem systemu i mocno krytykował system prawie tak mocno jak Braun i co ? System go konsekwentnie gnoił od samego początku gdy okazało się że go nie można kupić lub zmusić do uległości. W końcu system wysłał do niego piątkowego samobójcę.

  A Braun w tym systemie ma się dobrze, bardzo dobrze.
  To ewidentnie agent tego systemu.
 • @Oscar 08:31:58
  biedaku :)))

  //A my nie chcemy takiej władzy//

  a kto jesteście "wy"...ilu was tam jest ...legion :))?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Legion_(posta%C4%87_biblijna)
 • @jacek0003 00:07:22
  //Robi sztuczny tłok na pustyni//

  ...wspaniały, merytoryczny argument przeciw Braunowi :)))) godny faktycznie pacjenta Tworek... :))sam żeś jest debil...
 • @Repsol 21:16:35
  cześć...ale się uaktywniło palikociarstwo, to znaczy, że Brauna trzeba wspierać za wszelką cenę Szczęść Boże:)) pozdr :))
 • @trybeus 10:30:19
  Chce Ci się dyskutować z zadaniowanymi durniami? Przecież o dyskusję i ślinotok im chodzi.Jak to mówią Słowianie ze wschodu:napliewat'.
  A na Brauna i tak zagłosujemy,bo ten wysyp tutaj świadczy o tym,że się parchate go boją.Pozdrawiam.
 • @trybeus 10:30:19
  My czyli wolni ludzie wk..wieni nieustannym rabunkiem ze strony KK.
  Demokracja i wymuszany wasalizm to sprzeczne określenia.
  Demokracja to pluralizm a jedynie słuszna ideologia, wiara, władza.

  Wy budujecie dyktaturę ideologiczną czyli system totalitarny działający dokładnie tak samo jak skrajny islamizm w krajach arabskich czyli zero tolerancji dla odmiennych poglądów.

  Jak zdobędziecie pełnię władzy to będziecie rabować i mordować inaczej myślących jak islamiści.

  My tego nie chcemy.
  My wolni ludzie...
 • @LoneStar1776 15:10:02
  wyższy poziom percepcji zawsze zostanie zakrzyczany przez motłoch..
  Neonowa rzeczywistość jest bardzo dobrym przykładem.
 • @trybeus 10:33:51
  Powiem że z zadowoleniem patrzę na szamocących się w zasiekach .
  Zasieki wokół KWW „ Szczęść Boże” spełniają swoją funkcję.
  Tam w samym środku jest otwarta furtka, a niektórzy wiszą na ogrodzeniu.

  pozdrawiam
 • Do Autora
  Też się zastanawiałem nad tym co najmniej dziwnym połączeniem, może rzeczywiście jest to trafne wyjaśnienie...
  PS
  Niestety znaczna część ludzi jest selektywnie racjonalna, w tym miliardy religijnych zombie (wierzą w bajki - jedni w takie, drudzy w inne, trzeci w jeszcze inne, itd. (choć to na kilometr jedzie idiotyzmami, absurdami, alogiką, bezsensem, absolutnym nieprawdopodobieństwem, banialukami, bredniami, itp.; ogłupianiem, uzależnianiem; wyłudzaniem, itd. Modlą się, zawierzają itp., a następnie zamykają mieszkania na 3 spusty, włączają alarm, wkładają do jednej kieszeni miotacz pieprzu, do drugiej elektryczny paralizator (elektroszoker), bacznie się rozglądają i idą np. do lekarza, kupują leki (ani im w głowie modlenie się, by bóstwo popilnowało domu, chroniło ich na ulicy, wyleczyło, itp., itd...))...

  Mariusz Max Kolonko : islamscy imigranci z Afryki w Polsce
  https://www.youtube.com/watch?v=i1fM6X9_Z9Y
  [Gdyby nie truli umysłów/nie denerwowali, nie wk... innych modłami, tak jak ateiści, to by przeżyli (widocznie to bóstwo preferuje ateistów, a tzw. wierzących karze..). Takich ogłupionych, z zatrutymi umysłami, anormalnych ofiar organizacji religijnych są miliony, w tym z powodu zarażeń mikrobami od innych wyznawców w tłumie podczas obrządków, od dotykania, całowania relikwii, spożywania religijnych wynalazków, zaduszonych, zadeptanych podczas religijnych ceremonii, w wyniku porachunków, zamieszek, wojen na tle religijnym, w drodze na pielgrzymkę, podczas pielgrzymki, podczas powrotu z pielgrzymki, w drodze do tzw. świętego miejsca, podczas powrotu, z powodu pożarów, zawaleń tzw. świątyń, z powodu wypadków, porażeń piorunem w takich miejscach, z powodu nie pójścia do lekarza/nie leczenia się, itp., itd... - red.]

  O org. religijnych, religijności...
  http://racjonalizm.neon24.pl/post/125356,o-org-religijnych-religijnosci

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30