Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 117 komentarzy

pół żartem i całkiem serio

anthony1 - W ramach hobby bawię się w dziennikarstwo.

Dlaczego PO musi odejść, zaś PIS musi przyjść

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto i dlaczego szykuje nam w polityce "nowe rozdanie"?

 

 


 

 

 

  Ludzie rozsądni i spostrzegawczy widzą, że system polityczny w Polsce nie ma nic wspólnego z demokracją. Demokratyczne rytuały (wybory, kampanie, debaty, itp.) są tylko teatralną kotarą za którą skrywają się  władcy prawdziwi. Na scenie dokazują nie mający nic do powiedzenia wynajęci aktorzy, grający (najczęściej nieudolnie) role premierów, prezydentów, ministrów, itp.

  Od wynajętych aktorów wymaga się bezwzględnego posłuszeństwa, jednak czasami „stają oni dęba”, wtedy gdy wymaga się od nich podjęcia decyzji samobójczych, na przykład wypłacenia rządowi Izraela 65 mld. dolarów „odszkodowania” za mienie żydowskie pozostawione w Polsce po II wojnie światowej.

  Od czasu do czasu, główny reżyser spektaklu   zmienia aktorów na innych ( naiwni biorą tą „podmiankę”za werdykt demokracji), z czym miliony wyborców wiąże infantylne oczekiwania na poprawę swojego losu!

  Taki właśnie proces odbywa się na naszych oczach: Główny Reżyser polskiej sceny politycznej, niebawem usunie z niej nieudolnych aktorów z Platformy Obywatelskiej, oraz wprowadzi na nią aktorów z Prawa i Sprawiedliwości.

  Z jakiego powodu jednych aktorów mają zastąpić inni i kto jest tym „Głównym Reżyserem”?

  Zauważmy, że o tym jacy aktorzy zostaną zaangażowani do udziału w spektaklu pod tytułem „Demokracja”, decydują media tak zwanego „głównego nurtu”, w tym głównie telewizje. Kogo nie wypromują telewizje, ten dla wyborców nie istnieje!

  Nie jest żądną tajemnicą, że media „głównego nurtu” i w Polsce i na świecie są pod kontrolą międzynarodowego syjonizmu i to właśnie ludzie tego systemu rozgrywają polską politykę w sposób jaki uznają dla siebie za korzystny!

  Cóż takiego uczynili (albo nie uczynili) aktorzy z Platformy Obywatelskiej, że po 8 latach ich popierania, międzynarodowi syjoniści postanowili się ich pozbyć i zaangażować do teatru politycznego Prawo i Sprawiedliwość?

   Otóż Platforma Obywatelska zawiodła na całej linii nie tylko polskich wyborców, ale również rząd Izraela oraz międzynarodowe organizacje żydowskie (w tym najważniejszą: Światowy Kongres Żydowski). Pomimo wielu zapewnień i tajnych porozumień pomiędzy rządem polskim a izraelskim, (o których polski obywatel dowiadywał się z prasy....izraelskiej) sprawa żydowskich roszczeń majątkowych wobec państwa polskiego za mienie Żydów pozostawione w naszym kraju po II Wojnie Światowej, nie została załatwiona! Rząd PO cały czas kluczył i grał na zwłokę, a 65 miliardów dolarów których od naszego państwa domaga się Izrael nie zostało temu państwu wypłacone! Cierpliwość syjonistów wyczerpała się i postanowili oni popędzić PO zaś na jego miejsce zainstalować PIS w nadziei, że ci spełnią żydowskie roszczenia w podskokach!

  Powyższa hipoteza tłumaczyłaby dlaczego media (oraz tak zwane ośrodki badania opinii publicznej, które w Polsce nie badają preferencji wyborczych, tylko próbują je kształtować!) „pompują” PIS i „jadą” po PO jak po burej suce, oraz wskazuje jakie siły stały za „kelnerską” aferą podsłuchową!!

  Czy oczekiwania syjonistów (którzy tak zawiedli się na politykach PO) spełni PIS ?

W przeszłości działacze tej partii (w tym obaj Kaczyńscy ) dali się poznać jako politycy (powiedzmy to łagodnie)... wybitnie proizraelscy. To samo dotyczy obecnego prezydenta (pana Dudę) który brał udział w wyjazdowym posiedzeniu izraelskiego parlamentu (Knesetu) w Krakowie w roku 2014.

  Czy ludzie ci odważą się spełnić żydowskie żądania (czyli przyłożyć rękę do zuchwałego rabunku Polaków) czy też wzorem polityków PO będą kluczyć, lawirować i zwodzić Żydów, bojąc się społecznej rewolty w przypadku spełnienia ich żądań ?

  W ciągu najbliższych kilku lat poznamy odpowiedź na postawione pytanie! Międzynarodowi syjoniści (wspomagani przez rząd Izraela) z roszczeń majątkowych wobec Polski nie zrezygnują!! Łatwość z jaką „przemeblowują” scenę polityczną III RP (oraz całkowita bezradność i bierność Polaków wobec tych machinacji)   niczego dobrego naszej ojczyźnie nie wróży!

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Witam Pana!

  Bardzo istotne uwagi!

  Dalszych takich tekstów Panu życzę!
 • @Autor
  Taka wiara we wszechmogącego czarnoksiężnika z krainy Oz, który wszystko ustawia, wszystko potrafi zmienić ma bardzo ciekawe konsekwencje.
  Przyjmując taki punkt widzenia, czyli będąc człowiekiem "rozsądnym i spostrzegawczym", akceptuję w konsekwencji fakt że własnym działaniem nie jestem w stanie nic zdziałać, nic uzyskać - wszystko zależy wyłącznie od wszechmogącego czarnoksiężnika. Dokładnie wszystko, nawet rozwiązanie zwykłych codziennych problemów. Jedynym sposobem zatem na ich rozwiązanie jest suplika do tegoż czarnoksiężnika, by te moje zwykłe problemy bytowe rozwiązał - cóż to bowiem dla niego znaczy, takiego potężnego i wszechmogącego. A jak można się najszybciej do niego odwołać? Tylko poprzez tych "aktorów" których on obecnie w jakiś szczególny sposób faworyzuje. Bo ci "aktorzy" będą mogli łatwiej coś u niego uzyskać, skoro są obecnie jego ulubieńcami. A czarnoksiężnik pokazuje kogo sobie upodobał poprzez sondaże które kreuje. Czyli taki "rozsądny i spostrzegawczy" człowiek zrobi najlepiej popierając tych, którzy są wskazywani w sondażach.
  W efekcie mamy ciągle pogłębiającą się strach przed tajemniczym i nieznanym światem ustawianym przez wszechmogącego czarnoksiężnika, strach, zazdrość i nienawiść wobec otaczających ludzi jako rywali o względy. A najgorsze jest stałe i ciągłe narastanie poczucia bezradności - że nic, ale to zupełnie nic nie jest się w stanie samemu zrobić.
 • @partyzant 12:27:49
  Dziękuję za potwierdzenie tego, co napisałem w komentarzu.
  Wiara szanownego Pana w moc MŻ jest zapewne bezgraniczna i musi Pan jakoś odreagowywać te traumatyczne uczucie.
 • ------ fatalny tekst -FATALNY !!
  ----powiedziałabym tchórza ,którego stać tylko na opisanie rzeczywistości . Widzieć co się dzieje , wiedzieć co będzie i czekać ? NA CO ? . Gdzie przeciwdziałanie ?? gdzie jakikolwiek protest ?.

  https://www.youtube.com/watch?v=VTvStoslR8k#t=109
 • @programista 12:23:25
  Nie do końca to znaczy że społeczeństwo mimo tego że osłabione,okłamywane,manipulowane do końca się nie poddaje zmuszając ich do ciągłych zmian,roszad etc.Jeszcze Polska...............................!
 • @dlaczego ja 13:25:39
  Jeżeli wszystko jest ustawione przez NICH, to społeczeństwo nie może ich do niczego zmuszać, bo to by oznaczało że są jednak rzeczy których ONI ustawić nie potrafią - sprzeczność!
  A nikt nie jest w stanie podać przykładów takich zjawisk które na pewno nie są żadną ustawką.
 • @programista 13:39:57
  ---------------- koniecznie !!! proszę zapoznać się

  https://www.youtube.com/watch?v=fhCPKH2W2tg#t=215

  https://www.youtube.com/watch?v=EGhZxT4ciG0#t=318

  https://www.youtube.com/watch?v=hZP_MEx36Rk
 • @programista 12:23:25
  Szanowny programisto! Nałykałeś się różnych formułek jak gęś klusek i bez przetrawienia wydalasz je w komentarzach. Niestety rzeczywistość jest bardziej skomplikowana, niż te twoje formułki. Zastanawiam się czy naprawdę niczego poza formułkami nie rozumiesz, czy tylko udajesz?
 • @Jabo 14:43:04
  Czy to skomplikowanie rzeczywistości polega na tym że wszystkim kieruje "główny reżyser", którego zamiarów nie jesteśmy w stanie w żaden sposób przewidzieć?
  Czy też rzeczywistość jest tak skomplikowana że nie jest w stanie nią w całości sterować żaden reżyser?
 • PO - PiS wańka - wstańka
  Jak zwykle świetny tekst w pańskim wydaniu. Jednak jedną rzecz chciałbym zauważyć. Otóż międzynarodowy syjonizm kasy ma aż nadto i nie o nią w tej rozgrywce chodzi. Myślę, że te 65 mld usd, albo lasy w ich ręce to byłby taki wskaźnik, że juz można z nami robić co się żywnie podoba. W całej tej rozgrywce pomiędzy nami i onymi chodzi przecież o świadomość niewolnika. Póki jest nas przytłaczająca większość, postępują ostrożnie, cały czas sondując emocje w narodzie, bacząc aby nie przekroczyć magicznej linii za którą ich już tutaj nie ma, bo ich nasz gniew zmiecie. PO już zupełnie wyczerpało cały zapas ludzkiego zaufania i wszyscy wiedzą że nie można im zaufać. Dlatego teraz zastąpi ich PiS aby usypiać nas obietnicami by później ukradkiem się z nich wycofywać, cały czas naciągając do oporu naszą cierpliwość.
 • @Autor
  niby racja, ale Pan opisuje tylko rzeczywistość, którą byle czytacz onetu (z komentarzami oczywiście) wie od dawna, może jakieś propozycje zmiany? grafomanów bez woli zmian aż tu nadto, zapraszam do przeczytania, a także skomentowania konstruktywnego mojej ostatniej notki.

  Pozdrawiam
 • @programista 15:02:50
  Programisto jesteś typem interlokutora, który zawsze interpretuje czyjąś wypowiedż tak jak mu odpowiada, a nie tak jaki jest jej prawdziwy sens i na tej podstawie buduje replikę. Oczywiście można i tak. Tylko wtedy jest to rozmowa gęsi z prosięciem.
 • @Jabo 23:26:43
  Rozumiem że lepsza jest rozmowa w której tylko i wyłącznie występują potakiwania np.:
  "wszystko się zgadza"
  "Bardzo istotne uwagi!"

  Ja uważam, że dotarcie do prawdy wymaga właśnie głębokiego krytycyzmu i wyszukiwania niejednoznaczności.

  A szanowny Pan mógłby chociaż odpowiedzieć na zadane pytania zwykłym tak lub nie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30