Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 117 komentarzy

pół żartem i całkiem serio

anthony1 - W ramach hobby bawię się w dziennikarstwo.

Emigranci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fala uchodźców z Bliskiego Wschodu zaleje Europę!

 

 

 

 

  Fala emigrantów z Bliskiego Wschodu zaskoczyła polityków (i społeczeństwa) Zachodniej Europy. Zaskoczenie wynikało z tego, że emigranci pchają się „drzwiami i oknami” do krajów które (teoretycznie) powinni omijać z daleka!

  Dokąd bowiem zmierza setki tysięcy uchodźców   z Syrii, Libii, Iraku i Afganistanu? Oni „szturmują” Niemcy, Francję, Anglię oraz inne państwa których wojska skutecznie zaprowadziły w ich rodzinnych państwach....demokrację!

   Amerykańska doktryna krzewienia demokracji zakłada, że  demokratyczny system polityczny najlepiej służy...nieboszczykom!  Sojusznicy USA w Europie podzielają ten pogląd, toteż tylko w samym Iraku  (w wyniku zbrojnej napaści wojsk NATO) na demokrację „nawrócono” ponad milion martwych Irakijczyków, a przecież w „temacie” krzewienia demokracji ani USA ani jego sojusznicy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa!

   W innych zacofanych cywilizacyjnie państwach arabskich takich jak Syria czy Libia, „nawracanie” na demokracje trwa pełną parą, zaś miejscowych entuzjastów tego systemu z każdym dniem lawinowo przybywa co bardzo cieszy firmy pogrzebowe, oraz rzecz jasna polityków USA i Unii Europejskiej!!

  Cel jaki chcą osiągnąć  państwa koalicji amerykańsko- europejskiej w państwach Bliskiego Wschodu jest taki, aby każdego Araba albo „przerobić” na nieboszczyka (czyli zwolennika demokracji), albo też uczynić z niego uchodźcę co daje nadzieję, że utopi się on w morzu Śródziemnym uciekając tratwą do Grecji, albo Włoch. Tym sprytnym sposobem (i tanim kosztem, bo bomby i rakiety kosztują!)  następni zwolennicy demokracji doświadczają uroków tego systemu, „wylegując” się na plażach Grecji.

  Jednak w najczarniejszych nawet snach jednego politycy Unii Europejskiej nie przewidzieli! Tego mianowicie, że uciekając przed bombami zrzucanymi im na głowę przez dzielne wojska amerykańskie, francuskie, czy angielskie, skierują się oni do państw które chciały ich wszystkich pozabijać, czyli uczynić zwolennikami demokracji!

  Z jakiś tajemniczych powodów, rządy państw Unii Europejskiej wstrzymują się z zabijaniem uchodźców na swoim terytorium, choć nie miały żadnych oporów aby tak czynić w ramach krzewienia demokracji na terytorium Syrii, Iraku czy Libii !

  Jednak to się może w każdej chwili zmienić! Rząd Niemiec (kierując się historycznym odruchem) skierował grupę syryjskich uchodźców do chwilowo nieczynnego obozu koncentracyjnego w Buchenwaldzie i poinformował, że nowi lokatorzy obozu bardzo sobie to miejsce chwalą. Podobno nawet jakiś nadgorliwy niemiecki urzędnik zamówił w zakładach chemicznych Cyklon B, jednak pogłoski te nie zostały oficjalnie potwierdzone!

  Dlaczego uchodźcy wybrali na kraje  osiedlenia państwa swoich oprawców?  W europejskich „wolnych mediach” trwa na ten temat ożywiona debata. Jedni twierdzą, że tak zwani „uchodźcy” to w istocie islamscy  terroryści którzy przybyli do Niemiec, Francji i Anglii  w tym celu aby się zemścić i urządzić Europejczykom takie samo piekło jakie oni wyrządzili narodom Bliskiego Wschodu!

  Inni uważają, że uchodźcy przybyli do Europy po   tak zwany „socjal”,  (czyli zasiłki  dla bezrobotnych), gdyż pracować nie zamierzają.

  Bez względu na to kto ma rację, zemsta Arabów będzie okrutna!  Państwa Unii Europejskiej (niczym stado baranów prowadzonych na rzeź) z  otrzymanej lekcji nie wyciągnęły żadnych wniosków i w samobójczym pędzie nadal wspierają  militarne awanturnictwo USA na Bliskim Wschodzie, co w krótkiej perspektywie przeniesie koszmar wojny domowej na ich własne terytorium!

   Społeczeństwa Europy zapłacą  wysoką cenę za brak umiejętności wyłonienia elit politycznych reprezentujących interesy narodowe swoich obywateli!

KOMENTARZE

 • kiedy "atak" na magazyny broni i amunicji ?
  "Niemieckie ministerstwo obrony zgodziło się zakwaterować nielegalnych imigrantów i uchodźców w budynkach należących dotychczas do Bundeswehry. Służby prasowe sił zbrojnych Republiki Federalnej potwierdziły w oświadczeniu przesłanym Defence24.pl, że chodzi zarówno o już nieużywane instalacje wojskowe, jak i - co ważniejsze - te, które nadal są na co dzień wykorzystywane przez wojsko. "  http://www.defence24.pl/262133,20-tys-uchodzcow-w-koszarach-bundeswehry-rzecznik-mon-bezposredni-wplyw-na-cwiczenia
 • @ Anthony 1
  To NIE jest "wojna religijna", jak opowiadają Żydzi.
  To jest planowe wyludnianie i okupacja ziem palestyńskich naokoło Izraela celem budowania Większego Izraela i NWO.
  A uchodźcy z tamtych ziem, to NIE "muzułmanie" tylko wykształceni palestyńczycy, którzy rozumieją sytuację i mają pieniądze na taką wędrówkę.

  Więcej szczegółów tutaj:
  http://zdzich.neon24.pl/post/125514,netanjahu-zamknal-bramy-izraela
  http://zdzich.neon24.pl/post/125713,ruch-bds
 • Demokracja...
  Jak już wielokrotnie opisywałem, ludzie doskonalą, specjalizują się w tym, czym się zajmują, co przynosi im [egoistycznie, krótkowzrocznie – jeśli takie są warunki] korzyści.
  W demokracji tzw. politycy wyspecjalizowali się w zdobywaniu i trzymaniu się tzw. koryta, w tym w występach medialnych, w tym w odpowiedniej formie i treści wypowiedziach, aby ten cel kontynuować (aby były w guście odbiorców, w tym jako wyborców, a następnie ich biernych ofiar)...
  Nie należy więc się, innych wystawiać na ich oddziaływanie (synchronizować psychiki z ich psychikami, zestrajać umysły z ich umysłami*), w tym w najmniejszym stopniu im ufać, wierzyć, bo ich przekaz ma za zadanie tylko ten cel (...)...
  *A teraz pomogę Wam uniezależnić od ich wpływu wasze umysły/psychiki:
  Otóż wszystko co powiedzieli, mówią i powiedzą beneficjenci systemu, w tym pracownicy systemowych mediów, posłowie, ministrowie, premierzy, prezydenci jest mniej warte od waszego kału!!!

  A dzięki czemu, w tym kogo opłacaniu/zatrudnianiu, jak i co trzeba wprowadzić, już wielokrotnie opisywałem.
  Prawie nikt nie zapłaci w demokracji za konstruktywizm... Za to tym hojniej się opłaca destruktorów, nim więcej szkodzą, niszczą, pogrążają...

  Kolejna sprawa, to w jakich warunkach ktoś był kształtowany, się kształtował, taki jest i takie są efekty jego myślenia, postawy, bierności, działalności...

  Następna sprawa to naśladownictwo, instynkt stadny...

  Jeszcze jeden aspekt to to, że w systemach utopijnych/prodestrukcyjnych prosperują osobniki niekompetentne, szkodzące, destrukcyjne, niszczycielskie...

  Sytuacja umysłowo-psychiczna i psychiczno-umysłowa tam, gdzie realizuje się utopie, a więc zajmuje się destrukcją...
  Otóż w takich warunkach nim ktoś jest bardziej świadomy, mądrzejszy, w tym dalekowzroczny, odpowiedzialny, tym będzie uchodził za większego głupca, szkodnika, wroga... A nim ktoś będzie bardziej zaangażowany w realizację politycznej, ekonomicznej, gospodarczej, religijnej, społecznej utopii/destrukcji, tym w większym stopniu będzie uchodził za osobę świadomą, mądrą, w tym dalekowzroczną, odpowiedzialną, godną zaufania i będzie bardziej popierany...

  Itp., itd.

  Czyli jakie warunki, tacy ludzie, takie skutki, efekty, konsekwencje...

  Więc w demokracji, gdzie nic nie jest kompetentne, pozytywnie weryfikowane, w tym destrukcja nie jest nie tylko zabroniona, ale wręcz przeciwnie, bo wymuszana, gdzie konstruktywizm nie jest nie tylko wymuszany, ale niedopuszczany, zabroniony, gdzie sprawy przedstawia, uzasadnia się na odwrót, a więc m.in. nic nie jest odpowiedzialne, w tym dalekowzroczne, będą miały miejsce tylko nowe odsłony/oblicza destrukcji...
  PS
  Dla części z Was, to są już oczywistości, to właściwy/pozytywny objaw/kierunek rozwoju – zaczynacie tworzyć umysłową, w tym intelektualną elitę, więc gratuluję!


  „FAKTY I MITY” nr 4, 24.01.2003 r.
  USA – TWÓJ PRZYJACIEL
  (...) Trudno jest dokładnie ustalić, ile
  razy i gdzie USA interweniowały militarnie.
  Oblicza się jednak, że
  w krótkim czasie swego istnienia Stany
  Zjednoczone od 1776 r., jako niepodległe
  państwo, przeprowadziły
  ponad 400 wielkich akcji militarnych
  i blisko 6000 „zakamuflowanych”
  interwencji w ponad 100 krajach.
  Tylko od czasu drugiej wojny światowej,
  USA zbombardowały aż 19
  krajów, w tym tak małe i biedne
  jak Gwatemala i Grenada, żeby nie
  wspomnieć o zmasakrowaniu Wietnamu,
  Iraku czy ostatnio Afganistanu.
  Nikt też nie wie – i chyba nigdy
  nie będzie dokładnie wiedział – ile
  milionów ludzi straciło życie w wyniku
  zbrojnych interwencji USA.
  W Kambodży lotnictwo amerykańskie
  zrzuciło na ten biedny kraj ponad
  pół miliona ton bomb. Zginęło
  około 600 tys. ludzi. W Laosie,
  pół miliona. Na Filipinach, ćwierć
  miliona. W wojnie koreańskiej – milion.
  W Wietnamie – największym
  horrorze made in USA – Amerykanie
  zabili prawdopodobnie ponad
  2 miliony Wietnamczyków (z tego
  połowa to cywile).(...)
  Kazimierz Dziamka

  [A co oznacza konflikt zbrojny, wojna?! To oznacza kalectwo, śmierć przede wszystkim młodych, zdrowych ludzi (a wielu znich nie przekazalo jeszcze swoich genów)(ludzie chorzy, którzy się wtedy rozmnażają..., oraz starzy są, na ogół, chronionymi cywilami). A przeżywają w nich najczęściej najokrutniejsi, mający najmniej skrupułów psychopaci – czyli jest to podwójna selekcja negatywna!!! – red.]

  http://www.irak.pl/
  OFIARY WOJNY W IRAKU
  Ofiary po stronie okupantów
  oficjalnie 4000 żołnierzy USA (wg rozmaitych źródeł niezależnych ponad 13 000 lub nawet ok. 35 000)

  Ofiary po stronie irackiej:
  Ponad 1 milion (1 200 000) cywili zmarłych i zabitych przy użyciu napalmu, broni chemicznej, bomb kasetowych, itd.

  co najmniej 45 000 żołnierzy (głównie młodych poborowych)

  co najmniej 54 000 powstańców

  2 000 000 (2 miliony) rannych cywili (w tym: poparzonych napalmem, napromieniowanych zubożonym uranem, itd.)

  4 500 000 uchodźców (2 500 000 uchodźców poza granicami Iraku, 2 000 000 uchodźców w granicach Iraku)

  ponad 2 000 lekarzy i pielęgniarek zabitych,

  18 000 lekarzy i pielęgniarek opuściło kraj

  drastyczny wzrost liczby chorób nowotworowych, schorzeń posttraumatycznych, poronień, itd.

  70% - 90% więźniów w Iraku aresztowanych „przez pomyłkę”


  [img]http://m.neon24.pl/13140969da56f137d6df0ea707953703,13,0.jpg[/img]
  http://njusacz.neon24.pl/post/56895,obywatelski-projekt-ustawy

  [img]http://m.neon24.pl/ddb94b41cfd3515862289e6dff24c18e,12,0.jpg[/img]
  http://njusacz.neon24.pl/post/56895,obywatelski-projekt-ustawy

  [img]http://www.wolnyswiat.pl/19h3_pliki/image014.jpg[/img]
  http://adam.pietrasiewicz.neon24.pl/post/29282,wybory-tuz-tuz

  [img]http://www.wolnyswiat.pl/19h3_pliki/image016.jpg[/img]
  http://chlodnyzolw.neon24.pl/post/28465,glosowales-nie-masz-prawa-narzekac

  [img]http://www.imagic.pl/files//24301/./M.IN.%20POLSKIE%20DROGI....png[/img]


  [img]http://www.imagic.pl/files/24301/./Tusk%20-%20komiks.png[/img]
  http://www.imagic.pl/files/24301/./Tusk%20-%20komiks.png

  katolicki PiS
  [img]http://www.imagic.pl/files/24301/./katolicki%20PiS.png[/img]
  http://www.imagic.pl/files/24301/./katolicki%20PiS.png

  [img]http://www.imagic.pl/files/24301/./nowa%20partia....png[/img]
  http://www.imagic.pl/files/24301/./nowa%20partia....png

  -----------------------------
  WOLNOŚĆ GŁOSOWANIA... DEMOKRACJA...
  http://www.wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?t=198&start=0
 • Demokracja...
  [b]DO KONSTRUKTYWISTÓW: odnośnie waszego merytorycznego przekazu, pozytywnych propozycji, waszej odpowiedzialności, itp.[/b]
  Otóż przeogromna większość odbiorców takiego przekazu całkowicie inaczej go odbiera, niż się spodziewacie, całkowicie inaczej się do niego odnosi, na niego reaguje, niż tego oczekujecie. Tylko drobny ułamek ludzi ma bliskie waszemu oczekiwaniu zrozumienie, podejście. Bo reszta odbiera przekaz tylko emocjonalnie, tylko w odniesieniu bezpośrednio do siebie, ma egoistyczne, krótkowzroczne podejście, i nim coś bardziej merytorycznie, odpowiedzialnie, w tym dalekowzrocznie przedstawiacie, proponujecie, tym bardziej jest to dla nich niezrozumiałe, obce, antypatyczne, anormalne itp. z tego skutkami, konsekwencjami, w tym temu sprzeciwem z ich strony.

  [b]Co zostanie przez nich zrozumiane, kiedy zyskacie poparcie ze strony takich osobników:[/b]
  Zajmujący się tzw. dobroczynnością, tzn. przedłużaniem psychicznych, fizycznych męczarni, cierpień dla osób psychicznie, fizycznie upośledzonych, schorowanych, zniedołężniałych, i osób z ich otoczenia, także nic nie obchodzi, byle tylko były z tego pieniądze w postaci darowizn, zasiłków celowych, opiekuńczych, chorobowych, rent, emerytur... I żeby nikt nie truł o tym, że ludzie zdrowi, w tym dzieci żyją w biedzie, głodują, zapadają po jakimś czasie z tego powodu na choroby, nie mają za co się leczyć, mają długi, tracą mieszkania, nie decydują się na posiadanie potomstwa, popełniają z przyczyn ekonomicznych samobójstwa, itp., itd...
  (www.o2.pl / www.sfora.pl | 18.07.2015 r.
  Pochodzący ze Śremu w woj. wielkopolskim dwuletni Kajtek cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Pieniądze są potrzebne na jego leczenie w USA. TVP Info podaje, że widzowie stacji przekazali już na rzecz chłopca [b]7,5 mln zł[/b]...)

  www.o2.pl / www.sfora.pl | 19.09.2015 r.
  Rekordowe odszkodowanie dla 5-letniego Wojtusia. Szpital będzie płacił rentę
  Ponad milion złotych odszkodowania dla małego Wojtka, do tego odsetki i miesięczna renta w wysokości [b]6 tys. zł[/b]. Tyle będzie musiał zapłacić szpital w Płońsku (woj. mazowieckie) po tym jak przegrał trwającą od kilku lat sądową batalię. Łącznie to niemal [b]2 mln zł[/b].
  Komornik już zajął pieniądze na koncie szpitala. To poważnie zachwiało jego finansami. Placówce z pomocą przyszło jednak starostwo, które nadzoruje jego pracę. Radni powiatu zdecydowali o poręczeniu 1 mln 200 tys. zł pożyczki. Gdyby tego nie zrobili szpital straciłby płynność finansową, a pracownicy najprawdopodobniej nie dostaliby pensji.
  Wojtek urodził się 5 lat temu, jest niepełnospraw­ny i wymaga nieustannej opieki. Podczas porodu otrzymał 0 pkt. w 10-stopniowej skali Apgar. Zanim dziecko przyszło na świat jego matka w krótkim czasie kilka razy trafiała do płońskiego szpitala i kilka razy była z niego wypisywana - mimo że jak się okazało miała m.in. tzw. zatrucie ciążowe. W domu dostała krwotoku, dopiero po tym zdarzeniu zdecydowano wykonać cesarskie cięcie.
  To nie koniec kłopotów płońskiego szpitala. W sądzie toczy się inna sprawa także związana z porodem z 2010 roku. Jeśli i tym razem placówka przegra to musi liczyć się z kolejnym ogromnym odszkodowaniem.)


  Urzędnicy zechcą się dowiedzieć, że nie tylko zachowają swoje msa tzw. pracy, ale także, że otrzymają podwyżki…
  Ich także nie interesują tego skutki, konsekwencje, w tym biurokracji, w tym tego wpływ na działalność gospodarczą, wydatki, długi, na gospodarkę...

  Posłowie chcą mieć pewność, że nikt nic nie zrobi, co mogłoby oderwać ich od koryta, oraz regularnego podnoszenia poziomu jego zawartości...
  W ogóle ich nie interesuje czym się zajmują, co realizują, jakie są tego skutki, konsekwencje...

  Górnicy zechcą usłyszeć, że zostaną uruchomione nowe kopalnie, oraz że będą dostawać, oprócz tzw. trzynastek, czternastek, jeszcze piętnastki (takie dodatkowe pensje)...
  Zupełnie ich nie obchodzi, że węgiel jest niezbędnym surowcem w przemyśle, w medycynie, a jego zasoby nie są nieskończone, nie obchodzą ich skutki tąpnięć, a m.in. to, że z tego powodu setki budynków uległo uszkodzeniu, zniszczeniu, i to samo czeka jeszcze tysiące budynków, tak samo skutki obniżania poziomu wód gruntowych, w tym, że z tego powodu wysychają lasy, że nie da się tego procederu ciągnąć w nieskończoność również z powodu braku jego sensu pod względem energetycznym, gdyż wydobywanie węgla zbyt dużej głębokości pochłania więcej energii niż zawiera wydobyty węgiel, który trzeba jeszcze przetworzyć i przetransportować, nie przejmują także b. niską sprawnością spalania węgla, do tego dochodzą jeszcze związane z górnictwem liczone w miliardach oszustwa, wyłudzenia, przekręty itp., nie interesuje też, że również oni także wdychają powstającą po spalaniu węgla truciznę; słuchanie o skażeniach, zagładzie przyrody, śmierci, chorobach z tego powodu; dopłatach, kosztach (szacuje się, że tzw. zewnętrzne koszty spalania węgla są kilkanaście razy większe od ceny energii z źródeł odnawialnych); wydatkach/długach, że dotacje na świecie do górnictwa na cele energetyczne wynoszą (wg Międzynarodowej Agencji Energii) równowartość 400 mld dolarów rocznie, itp., itd...

  Hodowcy, rolnicy oczekują, że rządzący na pniu będą od nich wszystko, co wyhodują, wyprodukują skupować, oczywiście zabierając pieniądze w postaci podatków konsumentom i zaciągając jeszcze pożyczki, gdzie po odpowiednim czasie same odsetki od tych podwyżek będą wyższe od pożyczonych kwot, i opłacając swojaków z biurokracji plus prowizja także dla siebie...

  Korzystający z spalinowych pojazdów oczekują, że paliwo będzie tanie, czyli będzie jeszcze szybciej spalane, co w sposób oczywisty, nieunikniony wymusi wzrost ceny paliwa, gdyż złoża ropy zaczynają być wyczerpywane. Ich także nie obchodzi, że przyczyniają się do skażeń, w tym na etapie wydobywania, transportu, przetwarzania ropy, że trują, w tym także sami wdychają spaliny powstałe z spalania paliwa, nie obchodzi ich zagłada przyrody, śmierć, choroby z tego powodu; dopłaty, koszty; wydatki/długi, że ropa jest niezbędnym surowcem w przemyśle, medycynie, itp., itd...

  Niemal wszystkich pozostałych także nic nie obchodzi – oni chcą wykonywać dowolnie zbędną, szkodliwą tzw. pracę, do niej dotacji, dopłat; ponoszenia tego kosztów; wydatków, pożyczek/długów, by rabowano, przerabiano na „szybkie śmieci” surowce, bo nim się więcej produkuje, to tym lepiej..., skażać; truć podczas produkcji, by te gromadzone śmieci tysiące lat skażały środowisko; truły, itp., itd...

  Renciści i emeryci chcą zapewnienia, że - bez względu na to, jak traktowali swoje zdrowie, czym się zajmowali, kogo wybrali, na co rządzącym pozwolili, jaka jest ekonomiczna, gospodarcza, ekologiczna, polityczna, geopolityczna sytuacja, jaki sobie, swoim dzieciom, wnukom, prawnukom los zgotowali - będą otrzymywać podwyżki rent i emerytur...

  Itp., itd...


  Nieomal nikt nie chce słuchać, że przy zachowaniu odpowiedniej wielkości populacji ludzkiej (przypuszczalnie w okolicach 300 mln ludzi) Natura, w tym przyroda jest wstanie zaspokoić niemal wszystkie nasze potrzeby, w tym energetyczne, w sposób odnawialny! Że dzięki temu zmalałaby ilość i skala problemów o 90 procent!

  Tego także prawie nikt nie zrozumie:
  Trochę danych w skrócie:
  Światowa Org. Zdrowia (WHO) oraz Bank Światowy podają, iż rocznie w wypadkach samochodowych ginie na świecie ponad 1,2 mln osób, a ok. 50 mln odnosi obrażenia!!
  W Polsce ok. 1 os. na 70 (łącznie ok. 700 000) jest zakażona wirusem HCV powodującym zapalenie wątroby typu C (potocznie żółtaczkę)(1 gram zakażonej wydzieliny wystarczy do zakażenia 1 mln ludzi! – To nie pomyłka), a ok. 1 os. na 1 000 HIV – ze stałą tendencją wzrostową zakażeń w obydwu wypadkach!! Prawie 80% zakażeń wirusem HCV (powodującym WZW typu C) prowadzi do przewlekłej choroby wątroby, zakażenie wirusem HBV (wywołującym WZW typu B) jest przyczyną ok. 80% przypadków raka wątroby!!
  www.o2.pl / www.sfora.pl | 24.11.2009 14:34 RAPORT, UNAIDS, WHO: Pod koniec 2008 roku z HIV/AIDS żyło na całym świecie 33,4 mln ludzi. Dwa miliony osób zmarło w ubiegłym roku na AIDS. 2,7 mln osób się zaraziło. Codziennie zaraża się tym wirusem 7400 osób, w tym 1200 dzieci.
  Każdego roku miliony ludzi, losowo, umiera z głodu (40 milionów)!!
  Z powodu wojen kilka-kilkaset tys.!! http://wsiz.rzeszow.pl/kadra/mfutyra/Dokumenty_Local_WSIiZ/Biedy%20Afryki,%20A.%20Zwoli%C5%84ski.pdf
  Wg szacunkowych danych w 14 500 wojnach w historii ostatnich 5000 lat zginęło łącznie ponad 3,6 mld ludzi. Po II wojnie światowej do zakończenia zimnej wojny toczyło się na świecie 150-450 wojen (w zależności od zastosowanych kryteriów), w których zginęło 12-35 mln ludzi. Nadal może się powiększać liczba ofiar, nawet już zakończonych wojen, bowiem niektóre skutki, środki przemocy działają z opóźnieniem, jak np. nędza, wybuchy min.
  Skażenia środowiska, a m.in. zanieczyszczenie powietrza powoduje śmierć dwóch milionów osób rocznie, a z powodu zatrucia zanieczyszczoną wodą umiera jeszcze kilka mln ludzi rocznie!!
  Degeneracja: Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że 15 proc. ludzi na Ziemi jest w jakimś stopniu upośledzona - donosi france24.com. Wśród nich jest aż 200 mln w ciężkim stanie. Niepełnosprawnych szybko przybywa!!
  Choroby: 480 mln ludzi zmarło na raka w ubiegłym wieku! Rak wybija Polaków. 1,28 miliona ludzi w Europie umrze w tym roku na raka - prognozuje zespół włoskich naukowców. W samej Polsce będzie to 54,6 tys. mężczyzn i 44,4 tys. kobiet. Za dwa lata rak będzie zabijał więcej ludzi niż choroby serca. W ciągu najbliższych dziesięciu, dwudziestu lat co trzeci z nas zachoruje na nowotwór!! Łącznie choroby są przyczyną śmierci co najmniej kilkunastu mln ludzi rocznie!!
  Z powodu trucia się nikotyną umiera 5 mln!! 600 tysięcy ludzi na świecie umiera w wyniku następstw wdychania dymu tytoniowego - wynika z pierwszego globalnego raportu na ten temat!!
  A z powodu trucia się alkoholem kolejne miliony!!
  Narkotykami zabijają się następne miliony!!
  Kolejne miliony są, bezpośrednio, pośrednio, uczone przez degeneratów nikotynizmu, alkoholizmu, narkomanii, lekomanii, trucia się środkami na porost mięśni, szkodliwego odżywiania!!

  Ja proponuję by, bezboleśnie, umierali ci, których pozbycie się przyniesie same korzyści, czyli ich istnienie przynosi same szkody.
  PS1
  Dlaczego jak najszybciej oddziela się i wyrzuca zgniłe owoce, warzywa od reszty...

  PS2
  Kim są osobniki, które w obliczu faktu ciągłego ubywania zasobów, w dodatku coraz szybciej, coraz większego ich skażania, że ludzi mimo to przybywa, itp., itd., domagają się zwiększania produkcji, zwiększania wielkości naszej populacji, a osoby temu przeciwne nazywają ludźmi nienormalnymi, złymi i ich ratunkowym propozycjom są przeciwni... Jak to się skończy, jeśli dalej będziemy podporządkowywać się tym pierwszym...

  Itp., itd.


  [b]Co m.in. trzeba robić, by było coraz lepiej, normalniej.[/b]
  Tzw. masy, jako ogół, nie są od podejmowania, tylko od wykonywania decyzji!
  Psychopaci i debile mają być nie na samej górze, rządzić, tylko na samym dole w hierarchii społecznej.
  Konstruktywiści muszą być na czele w hierarchii społecznej, w tym być finansowo sowicie nagradzani, w tym, by takich osób przybywało (a nie na marginesie społeczeństwa, żyć w biedzie, w tym by bano się brać z nich przykład...)!
  Kompetentni rządzący nie są od spełniania zachcianek mas, tylko od podejmowania odpowiedzialnych decyzji, w tym w interesie mas!


  [b]Więc jak dokonać pozytywnych zmian, wprowadzić normalność.[/b]
  By to osiągnąć, to najpierw trzeba zdobyć władzę.
  By zdobyć władzę i wprowadzić racjonalny system/normalność, to trzeba wziąć przykład z katolickiej organizacji religijnej, w tym z zastosowania tzw. świętej inkwizycji, z islamskiej organizacji religijnej, z Stalina, z Hitlera, itp. Z tym, że oni m.in. w oparciu o propagandę, kłamstwa, pranie mózgów, drastyczną, bezwzględną przemoc itp. wprowadzili destrukcyjny system, a tym razem chodzi o konstruktywne rozwiązanie.
  Można spróbować ograniczyć się do jakiejś formy odsunięcia od rządzenia destruktorów, by w ich mse umieścić odpowiednich ludzi.
 • Ofiary a zarazem wrogowie
  poddali się swojm wrogom na terenie,,,,wroga.Czy to taktyka?.Jezeli świadoma,pogratulować geniuszu
  http://litera.fr/category/news/
 • @Zdzich 18:00:14
  Masz rację. „To jest planowe wyludnianie i okupacja ziem palestyńskich naokoło Izraela celem budowania Większego Izraela i NWO”.
  Ludziom z wyludnianych terenów naopowiadali, że w europie jest demokracja, bo tam okrutny reżim i mamy zwarcie dwóch różnych potencjałów, naładowanych żydowskim kłamstwem o istnieniu demokracji w Europie na liczbie parzystej trzy-władzy. Nawet zapisaną w art. 10. Konstytucji jako równowaga.
  A tu rysunek tej notki dobrze obrazuje taki system parzystej trójki niby demokracji.
  http://m.neon24.pl/13140969da56f137d6df0ea707953703,13,0.jpg
  Nikt się nie zastanawia nad fałszywymi sumami senatorów i posłów wolą winę zwalać na system demokracji, który sami wykluczają, tolerancją liczby 3 niby dającą podmiotowi równowagę.
  To jest cyrk, gdzie „ Złodziej woła łapać złodzieja”;)))
  http://anthony1.neon24.pl/post/125750,grzegorz-braun-o-co-temu-panu-biega#comment_1220039
 • @LoneStar1776 03:03:27
  Głupi jesteś. Idź spać.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30