Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 117 komentarzy

pół żartem i całkiem serio

anthony1 - W ramach hobby bawię się w dziennikarstwo.

Polscy podatnicy zrobią zrzutkę na ukraińskich oligarchów!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapowiedź prezydenta Dudy udzielenia 4 miliardów złotych "kredytu" zbankrutowanej Ukrainie powinna wywołać w Polsce medialną burzę, oznacza ona bowiem grabież zuchwałą na polskim podatniku!

Podczas gdy polskie media i politycy w udawanym amoku okładają się cepami w obronie „polskiej demokracji” (stan amoku – już nie udawanego-udzielił się części społeczeństwa), prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z ukraińskim prezydentem, obiecał udzielenie Ukrainie....kredytu w kwocie 4 miliardów złotych. Informacja o tej skandalicznej decyzji ani na moment nie otrzeźwiła polskich polityczno- medialnych oszołomów, co by sugerowało, że polityczna młócka wokół Trybunału Konstytucyjnego, jest teatralną ustawką mającą na celu odwrócenie uwagi społeczeństwa od zamiaru dokonania na nim zuchwałego rabunku 4 miliardów złotych. Zauważmy, że Ukraina jest ekonomicznym bankrutem, a do tego państwem do cna skorumpowanym i zadłużonym ponad wszelką miarę. Państwo to nie spłaca już zaciągniętych kredytów i nie reguluje innych własnych zobowiązań. Gdyby zarząd jakiegoś banku udzielił ogromnego kredytu bankrutowi, to popełniłby przestępstwo niegospodarności, zaś członkowie zarządu trafili by do więzienia na długie lata! Rząd który czyni podobnie z pieniędzmi podatników powinien skończyć jak zarząd banku! Kredyt udzielony przez Polskę państwu ukraińskiemu nigdy nie zostanie spłacony i trafi (podobnie jak i inne kredyty udzielone temu państwu) na prywatne konta ukraińskich oligarchów żydowskiego pochodzenia, którzy w wyniku zamachu stanu przejęli władzę na Ukrainie! Obawiam się, że „kredyt” który obiecał pan Duda panu Poroszence, to dopiero początek okradania polskiego podatnika, metodą na „pomoc Ukrainie” . Polscy podatnicy zostaną złupieni w „miejscowym znieczuleniu” , które zapewnią politycy i media organizując społeczeństwu walki politycznych kogutów. Jeśli mam rację, to najbliższe 4 lata czeka nas bezustanna (udawana!) polityczna nawalanka która będzie tworzyć zasłonę dymną. W oparach tego toksycznego dymu obywatele polskiego państwa zostaną obrabowani przez gang międzynarodowych syjonistów, który już zrujnowali Ukrainę a teraz zabrali się za Polskę! Dowodem na to, że mam rację jest milczenie „opozycji” parlamentarnej oraz mediów, którzy zapowiedź udzielenia Ukrainie pożyczki nie komentują, choć wszyscy oni mają świadomość, że nie będzie to żadna „pożyczka” tylko darowizna, która trafi na prywatne konta żydowskich oligarchów, zaś Ukraińcy nawet tych pieniędzy nie powąchają! Jeśli rząd pani Szydło udzieli Ukrainie zapowiedzianej przez Dudę pożyczki będzie to oznaczać, że nie reprezentuje on interesów Polaków, tylko tych sił międzynarodowych syjonistów które chcą Polskę ograbić i puścić z torbami, podobnie jak to już uczynili z Ukrainą!!

KOMENTARZE

 • Dopiero teraz?
  "gang międzynarodowych syjonistów, który już zrujnowali Ukrainę a teraz zabrali się za Polskę"
  No nie teraz...
  Oni od dawna rabują a teraz to już otwarcie, nawet bez dymu!
 • jakas tam szansa zawsze jest...
  Dyskusja z poziomu interesu państwa i narodu jest bez sensu, analizując posunięcia władz państwowych dochodzimy do wniosku że są one pozbawione logiki. Ale już dyskusja z poziomu interesów niewidzialnej ręki zarządzającej Europą i częścią świata rozjaśnia wiele spraw. W takich posunięciach nie ma interesu narodowego i państwowego , to nas nie dotyczy. Nie posiadaliśmy własnych władz i nie posiadamy .Media obce skutecznie wynarodowiły polaków, także mamy w wielkiej części społeczeństwo konsumpcyjne i już w znacznym stopniu zlaicyzowane. Jeżeli tak sprawy się będą mieć , to jesteśmy skazani jako naród i państwo na likwidację. Tylko Bóg nas może uratować jako naród i państwo , ostatnie co mamy własnego to nasza wiara , stąd ataki z każdej strony na K.K. i jego wiernych. To ważne spoiwo narodu i może się okazać że dzięki niemu ocalejemy, taką mam nadzieję , ale może się mylę. Inny ratunek dla Europy i świata to kataklizm globalny, który odsunął by zapędy pomiotów szatana , poprzez ich destrukcję razem z ich niedoszłymi ofiarami. Wtedy mamy szansę na nowy ład .
  Pamiętacie księgę Daniela? -” Kamień zaś, który uderzył posąg, rozrósł się w wielką górę i napełnił całą ziemię”

  pozdr:)
 • Zrzutka na złodziei i morderców
  .
  Jaka tam „zrzutka na ukraińskich oligarchów” ? Jacy znowu ukraińscy ?

  Poza tym chodzi zorganizowane grupy bandyckie, które tylko z „Daesh”, wykreowanym przez syjonistyczne media na „państwo islamskie”, można by porównać. Sprawca „Daesh” i „Majdanowców” jest zresztą ten sam.

  Demokracja, jaka podbiła serca Polaków a właściwie Polskę, opiera się ZAWSZE na organizacjach przestępczych, gdyż to są jedyne sprawne organizacje na terenie podbitego kraju, które nie zostały w trakcie podboju rozbite czy zniszczone, zdolne kontrolować życie społeczne.

  Weźmy ZSRR, po wkroczeniu tam demokracji wiele zadań organizacji życia społecznego przejęły autorytety świata przestępczego tzw. wory w zakonie (ros. вор в законе , ukr. злодій у законі ), to oni gwarantowali przestępcom gospodarczym, późniejszym oligarchom, struktury bezpieczeństwa, które w czasach Jelcyna nie mogli oczekiwać od administracji. Zresztą sama administracja państwowa przyjęła formę zorganizowanej przestępczości, tzn. stała się sama organizacją przestępczą i to nawet w klasycznym sensie.

  Nie inaczej przebiegały procesy w krainie U, ale tam praktycznie nigdy nie doszło co ucywilizowania administracji, jak to miało miejsce w Rosji, kierowanej przez ekipę wokół Putina, tzn. w krainie U nigdy nie ustała dominacja pospolitych organizacji przestępczych nad państwem.

  Bądźmy szczerzy, z kim mieli się porozumieć agenci USA, Izraela i Zachodu w Kijowie, w celu przygotowania „Majdanu”, jak nie z jedyną sprawną organizacją w tej krainie nazywanej państwem, tzn. z organizacją przestępczą ? Oligarchowie stanowili część tej organizacji. To samo dotyczy bande-rowców, tylko organizacja przestępcza była w stanie w miarę szybko i efektywnie powołać do życia te organizacje nacjonalistyczne, „złodii u zakoni” byli znakomitymi kandydatami na przywódców, mieli autorytet i doświadczenie organizacyjne.

  - http://wiadomosci.onet.pl/forum/,1,2079306,184792242,czytaj.html

  Jeśli rozważyć przytoczone dane w powyższym linku, zresztą znane od dawna, nie sposób jest zignorować znaczenie organizacji przestępczych dla procesu demokratyzacji.

  Uzupełniając ten tekst, przypomina się, że są relacje, iż n.p. kandydat na prezydenta USA J:F.Kennedy posiłkował się mafią w swej akcji przedwyborczej, z kolei wystawiony przez USA na przywódcę UCK Hashim Thaci był poszukiwanym za mord przestępcę, kiedy jako student politologii był przygotowywany w Szwajcari do roli przywódcy UCK.

  Dowody współpracy organizacji państwowych z organizacjami przestępczymi można by mnożyć. Znamiennym jednak jest, że także w organizacjach przestępczych Izraelici znowu odgrywają wiodącą rolę, że przypomnimy Lnaskyego w mafii USA. Można to wytłumaczyć także tym, że sama organizacja synagogi i pryncyp religii odpowiadają tworzeniu organizacji i to tajnej organizacji przestępczej, co zresztą często ma miejsce. Czyż głównym aspektem tej religii nie jest rabowanie Gojów ?

  W Polsce przedwojennej ta społeczność dominowało od lat środowisko przestępcze, o czym świadczy przeniknięcie do języka złodziejskiego wielu elementów jidiszu, przykład dintojra.

  O tym, że ta społeczność ma wyjątkową łatwość w popełnianiu zbrodni

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fb.html

  nie trzeba chyba nikogo przekonywać.
 • @Zorion 20:34:57
  Ja "niewierny" pozwolę sobie skomentować:
  - wiara TAK, w co wolisz poza muzułmanizmem,
  - KOŚCIÓŁ katolicki, jako instytucja, NIE!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30