Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 117 komentarzy

pół żartem i całkiem serio

anthony1 - W ramach hobby bawię się w dziennikarstwo.

Kijowski broni demokracji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzieciorób Kijowski, znany z niepłacenia alimentów, broni demokracji w Polsce

Do niedawna byłem przekonany, że mężczyźni którzy nie płacą alimentów zasądzonych przez sądy swoim dzieciom, (za co wielu z nich przebywa w więzieniach w towarzystwie rowerzystów których policja przyłapała na jeździe po pijaku) to osoby niezaradne życiowo w dziedzinach innych niż robienie dzieci. Jednak ostatnie wydarzenia polityczne zmieniły moją opinię na ten temat. Prasa wytropiła, że pan Kijowski (którego nieznana ręka wystrugała z banana na przewodniczącego Komitetu Obrony Demokracji) zalega z płaceniem alimentów na swoje liczne potomstwo na kwotę ...80 tysięcy złotych. (z odsetkami ponad 100 tysięcy zł) Dlaczego ten Pan bryluje na michnikowskich salonach jako obrońca demokracji, a nie przebywa w zakładzie karnym w towarzystwie pechowych rowerzystów, tajemnica to wielka, którą znają zapewne tylko ci którzy wystrugali go z banana na ludowego trybuna. Postawa pana Kijowskiego zmieniła moje postrzeganie obywateli uchylających się od płacenia alimentów. Nie są to (jak mi się wydawało wcześniej) osoby niezaradne życiowo w dziedzinach innych niż robienie dzieci! To są złośliwe szuje, które nie tylko nie płacą na swoje dzieci, ale gotowi są rozwalić polską demokrację, aby te dzieci nie otrzymały pieniędzy od Państwa. Przecież gdy PIS zrealizuje swoją obietnicę wyborczą wypłacania rodzinom 500 złotych na każde dziecko, to była żona pana Kijowskiego (czy może konkubina, kto go tam wie) będzie otrzymywać od Państwa ok. 2000 zł miesięcznie, gdyż ten słynny już dzieciorób spłodził czworo dzieci które ani myśli finansować!! Motywy działania Przewodniczącego Komitetu Obrony Demokracji są więc wyjątkowo parszywe. On chce rozwalić system polityczny państwa, aby tylko jego była partnerka i dzieci których narobił bez opamiętania, nie otrzymały zapomogi, którą PIS obiecał wypłacać! To ci dopiero gagatek! Skoro on sam nie płaci alimentów, to uwija się jak w ukropie (organizując uliczne zadymy), aby te dzieci odciąć od innych źródeł finansowania! Niech pomrą z głodu, Kijowski narobi gromadę następnych dzieci!! Chciałbym zobaczyć miny tych pożytecznych idiotów których Kijowski wyciągnął na ulice w obronie demokracji. Czy już macie świadomość, że różne Kijowskie, Materny i Petru wystrychnęli was na dudka ( a wcześniej wydudkali na strychu), czy też może z uporem durnego bęcwała dalej będziecie „bronić demokracji” w której niejaki Kijowski może bezkarnie głodzić własne dzieci!?

KOMENTARZE

 • autor
  Używanie słwonictwa ,,dzieciorób" jest lewackim i antykatolickim sformuowaniem a po za tym wszystko się zgadza. Takich śpiochów masoni mają mnostwo nawet w KK i w odpowiedniej chwili uruchamiają ich, jak np; J.Kaczynski ,,prawicowec" od ogrągłego stołu i hołubiony przez komuchów, oni wszędzie się rozprowadzają i zależy od sytuacji mają swojego, nawet blisko nas.
  Radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia
 • 1 x *
  Może jednak dobierajmy słowa. Chociaż dziś.
 • nigdy nie wiadomo
  A jak wygra? To te dzieci ministrami i prezesami mogą zostać.
  Właśnie szaleńcy kreują rzeczywistość.
  Ja tak przy świętach powiem -Troskliwy ojciec i tyle, ale nie życzę mu sukcesu .

  Wesołych Świąt :)
 • @All
  to się nazywa "Kijowska odmiana demokracji"


  Najlepszego, Spokojnych Świąt!
 • @Wrzodak Z. 13:05:31
  Pogardliwe określenie "dzieciorób" funkcjonuje w naszej kulturze nie przypadkowo! Oznacza ono mężczyznę który napłodził dzieci nie zapewniając środków na ich utrzymanie. Oznacza ono mężczyznę który nie szanuje swojej kobiety i poprzez obarczenie jej licznym potomstwem uczynił jej życie koszmarem. Oznacza mężczyznę kierującego się tylko popędem seksualnym nad którym nie panuje! Prymitywny zwierzak, który traktuje swoją małżonkę jak przedmiot używany do zaspokojenia chuci! Mam w rodzinie położną która ofiary dzieciorobów obsługuje przy porodach. Gdybyś posłuchał jej opowieści do czego są zdolni dziecioroby, (kobiety kilka dni po porodach i wypisane do domu, trafiają do szpitala ponownie z rozerwanymi narządami rodnymi, gdyż dzieciorób nabrał ochoty na seks)
  Znam kilku dzieciorobów i znam ich nieszczęśliwe małżonki. Kobiety poniszczone przez liczne porody i cesarskie cięcia, tyrające od świtu do zmroku, które nie mają chwili wytchnienia, których jedynym marzeniem jest aby się wyspać!
  Dzieciorób jest w polskiej kulturze pogardzany i słusznie, zaś wiara katolicka nie ma tu nic do rzeczy!
 • Kijowski wspomaga polską demografię !
  Przyczynia się do przyrostu naturalnego zupełnie bezpłatnie,chce tylko by koszty tego pokrywał polski podatnik !W podobny sposób "walczy" o demokrację za pieniądze Sorosa !
 • @Autor
  " Dlaczego ten Pan bryluje na michnikowskich salonach jako obrońca demokracji, a nie przebywa w zakładzie karnym w towarzystwie pechowych rowerzystów, tajemnica to wielka, którą znają zapewne tylko ci którzy wystrugali go z banana na ludowego trybuna."

  Gdyby Pan się urodził pod znakiem błękitnej gwiazdy Dawida to też mógłby Pan kraść do woli i wszelkie zakłady karne omijały by Pana z daleka.

  Spokojnych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia życzy niżej podpisany.
 • @Wrzodak Z. 13:05:31
  Jarosław Aleksander Kaczyński (ur. 18 czerwca 1949 w Warszawie) – polski polityk, doktor nauk prawnych. Działacz opozycji demokratycznej w okresie PRL. Twórca i prezes partii politycznych Porozumienie Centrum oraz Prawo i Sprawiedliwość, senator I kadencji, poseł na Sejm I, III, IV, V, VI, VII i VIII kadencji. Od 14 lipca 2006 do 16 listopada 2007 prezes Rady Ministrów.
  Uczęszczał początkowo do XLI Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Warszawie, ukończył w 1967 XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w tymże mieście. Studiował na Uniwersytecie Warszawskim. W 1968 był wśród studentów biorących udział w wiecach organizowanych w ramach tzw. wydarzeń marcowych[2]. W 1971 na Wydziale Prawa i Administracji UW uzyskał tytuł magistra. Na tym samym roku studiowali z nim m.in. jego brat Lech, Andrzej Rzepliński, Marek Safjan, Bogusław Wołoszański i Mirosław Wyrzykowski. 8 grudnia 1976 na WPiA UW obronił pracę doktorską pt. Rola ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą. Jego promotorem był Stanisław Ehrlich[3].

  W 1971 uzyskał miejsce na aplikacji prokuratorskiej w Warszawie, której jednak nie rozpoczął[4]. W latach 1971–1976 zatrudniony był jako pracownik naukowy w Instytucie Polityki Naukowej i Szkolnictwa Wyższego. Później, do 1981, pracował jako adiunkt na Uniwersytecie Warszawskim w filii w Białymstoku. W latach 1982–1983 był zatrudniony w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie na etacie starszego bibliotekarza.W latach 1989–1990 był redaktorem naczelnym „Tygodnika Solidarność”, zastępując na tym stanowisku Tadeusza Mazowieckiego, który desygnowany został na premiera[13]. Od 1990 do 1991 sprawował funkcję ministra stanu, szefa Kancelarii Prezydenta Lecha Wałęsy. Odszedł ze stanowiska po konflikcie środowiska Porozumienia Centrum z prezydentem. W 1990 był współtwórcą tej partii i został jej przywódcą.

  W latach 1989–1991 zasiadał w Senacie I kadencji. Mandat uzyskał w województwie elbląskim, kandydując z rekomendacji Komitetu Obywatelskiego „Solidarność”[14]. W Senacie był członkiem Obywatelskiego Klubu Parlamentarnego. Następnie do 30 maja 1993 sprawował mandat posła na Sejm I kadencji, wybranego z listy Porozumienia Obywatelskiego Centrum w Warszawie. 29 stycznia 1993 był jednym z organizatorów tzw. marszu na Belweder, domagając się ustąpienia Lecha Wałęsy i dekomunizacji[15].

  Ponownie zasiadł w Sejmie III kadencji w 1997, jako kandydat Ruchu Odbudowy Polski z okręgu stołecznego, podczas gdy jego ugrupowanie należało do Akcji Wyborczej Solidarność, której Jarosław Kaczyński był jednym z założycieli. Odszedł krótko po rozpoczęciu kadencji z koła ROP i został posłem niezrzeszonym. 30 grudnia 1997 ustąpił z funkcji szefa PC, a w 1998 odszedł z partii. Wrócił do niej w 1999 i w październiku tego samego roku został wybrany na honorowego prezesa ugrupowania. Wspólnie z Ludwikiem Dornem w styczniu 2000 ponownie przystąpił do koła parlamentarnego ROP (wówczas reaktywowanego, a w marcu tego samego roku przemianowanego na koło ROP-PC), w którym zasiadał do lipca 2001.

  W 2001 wraz z Lechem Kaczyńskim współtworzył partię Prawo i Sprawiedliwość, która w wyborach parlamentarnych w 2001 zdobyła 9,5% głosów i 44 mandaty poselskie. Jarosław Kaczyński utrzymał miejsce w Sejmie, uzyskując w okręgu warszawskim 144 343 głosy. W latach 2001–2003 był członkiem Komisji Etyki oraz przewodniczącym klubu parlamentarnego PiS. W 2003 objął stanowisko prezesa tego ugrupowania, zastępując swojego brata, który został wybrany na urząd prezydenta m.st. Warszawy.
  2004: Człowiek Roku „Gazety Polskiej”
  2005: Człowiek Roku tygodnika „Wprost”
  2005: „Człowiek Roku” od Federacji Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP (wspólnie z Donaldem Tuskiem)
  2006: II miejsce w plebiscycie Srebrne Usta III Programu PR
  2007: Medal im. Samuela Bogumiła Lindego od władz miasta Torunia[47]
  2008: Medal 660-Lecia Nowego Targu[48]
  2013: Order Zwycięstwa Świętego Jerzego (Gruzja)[49]
  2015: Człowiek Roku 2014 Forum Ekonomicznego w Krynicy[50


  Zygmunt Wrzodak (ur. 21 marca 1959 w Budach Zaklasztornych) – polski polityk, działacz związkowy, poseł na Sejm IV i V kadencji.
  Ma wykształcenie średnie, w 1981 ukończył Technikum Mechaniczne w Warszawie. W latach 1977–1999 pracował na różnych stanowiskach w Zakładach Mechanicznych w Ursusie. Następnie był zatrudniony w Fabryce Metalurgicznej w Skierniewicach. W latach 1982–1989 należał do Duszpasterstwa Ludzi Pracy na warszawskim Żoliborzu.

  W 1980 przystąpił do NSZZ „Solidarność”, zasiadał w Zarządzie Regionu Mazowsze i Komisji Krajowej związku, od 1991 do 2002 kierował jego strukturami w Ursusie. Bezskutecznie ubiegał się o mandat poselski z listy wystawionej przez związek w wyborach parlamentarnych w 1993.

  W latach 1995–1997 należał do Ruchu Odbudowy Polski[1], z listy którego bez powodzenia kandydował do Sejmu w wyborach parlamentarnych w 1997 (otrzymał 9804 głosy). W kwietniu 2001 współtworzył Ligę Polskich Rodzin i objął funkcję przewodniczącego rady politycznej tej partii. Przed wyborami parlamentarnymi w tym samym roku kierował sztabem wyborczym LPR[2]. Z listy tej partii w tym samym roku uzyskał po raz pierwszy liczbą 32 434 głosów mandat posła na Sejm IV kadencji z okręgu rzeszowskiego[3]. W 2005 po raz drugi został wybrany, otrzymując 18 921 głosów. Zasiadał w Komisji Skarbu Państwa, Komisji Gospodarki oraz Komisji Finansów Publicznych. Po wyborach w 2005 popadł w konflikt z Romanem Giertychem, którego obarczył winą za słaby wynik wyborczy LPR[4][5]. W październiku 2005 został odwołany z funkcji partyjnych[6] i wykluczony z klubu LPR[7].

  We wrześniu 2006 został wiceprzewodniczącym nowo powstałego klubu poselskiego Ruchu Ludowo-Narodowego, który wkrótce opuścił. Od 2005 do 2006 tworzył marginalne ugrupowanie pod nazwą Forum Polskie (był jego sekretarzem generalnym), które wkrótce zostało wykreślone z ewidencji partii politycznych. W maju 2007 został wybrany na prezesa nowo powstałej partii katolicko-narodowej o nazwie Narodowy Kongres Polski[8] (w grudniu 2010 została ona wykreślona z rejestru partii).

  W przedterminowych wyborach parlamentarnych w 2007 bez powodzenia ubiegał się o reelekcję z listy Samoobrony RP[9]. W 2008 bezskutecznie kandydował w wyborach uzupełniających do Senatu w okręgu krośnieńskim[10].
 • @Zbójnicki pies 20:15:15
  Takie zestawienia , to czysta demagogia. Ludzie uczciwi się nią nie posługują.
  Cześć prawdy , to gówno-prawda , posługiwanie się nią , to próba manipulowania drugim człowiekiem. Równie dobrze można by napisać , że odezwa Wrzodaka na facebooku zyskała 10 zwolenników, podczas , gdy inicjatywa anonimowego dotychczas Kijowskiego spotkała się po trzech dniach z poparciem 30 tys. O czym to świadczy ? Dla głupiego - że Wrzodak przy Kijowskim to zero, dla rozgarniętego - że za Wrzodakiem nie stoi sztab ludzi i duża kasa.
  Szanujmy sie Panowie!
 • @anthony1
  Do pierdla trafia się za uporczywe uchylanie się od niepłacenia alimentów. Pod wpływem Twojej notki zajrzałem do źródeł z których zapewne tez korzystałeś i wiem , że piszesz głupoty. I po cholerę , skoro wystarczy zajrzeć do Wikipedii, żeby o gościu wiedzieć wszystko, co trzeba : lawirant , leser i drobny cwaniaczek. Liczba dzieci i zaległości alimentacyjne nie mają tu nic do rzeczy. Jeżeli ktoś rozwiedzie się i sąd zasądzi 3tys alimentów miesięcznie, to duże prawdopodobieństwo, że nie da rady . Oczywiście zakładając , że jest złodziejem lub idiotą , bo tylko tacy pracują u nas za mniej niż 6 tys.
  Wiec nieważne jest, ile gość zalega (pożyjesz , to zrozumiesz ) Jedyne , co jest ważne z tych niusów SE, to info, że oddając się społecznej działalności w KOD obniżył swoje oficjalne dochody, przez co zaległości alimentacyjne będą większe. Ale i to nie świadczy do końca o tym , że jest złym ojcem , gdyż może będzie dostawał coś pod stołem i tym będzie się dzielił solidarnie także ze swoimi dorosłymi , choć jeszcze uczącymi się dziećmi.
 • @Mariusz G. 23:49:56
  A więc policzmy, czy Kijowski unikał płacenia alimentów w sposób "uporczywy" czy "nie uporczywy"
  Jego zaległości alimentacyjne wynoszą 83 tysiące złotych. Miesięcznie miał płacić 2100 zł, czyli rocznie 25 200 złotych. Z prostego rachunku wynika, że nie płacił przez ponad 3 lata. Czy 3 lata to już jest "uporczywe " uchylanie, czy jeszcze "nie uporczywe"? Głupi to on nie jest, od czasu do czasu coś tam wpłacił, żeby nie podpaść pod paragraf "uporczywego uchylania".
  Gość argumentował, że nie płacił gdyż nie miał pracy. Dobre sobie, informatyk nie miał pracy w Warszawie! A z czego żył przez te 3 lata gdy nie miał pracy?
  Myślę, że było tak; ludzie z wiadomych służb postawili Kijowskiemu propozycję nie do odrzucenia. Albo staniesz na czele ruchu obrony demokracji, albo za uporczywe uchylanie się od płacenia pójdziesz do pierdla! Co wybierasz "ludowy trybunie"?
 • Administratorzy. Wypierdolcie stąd tego idiotę.
  Jeśli pisze
  "...On chce rozwalić system polityczny państwa, aby tylko jego była partnerka i dzieci których narobił bez opamiętania, nie otrzymały zapomogi, którą PIS obiecał wypłacać!..." to wpisuje się w najgorszą historię naszego narody rodem od Piłsudskiego. On także podczas przewrotu majowego zagrzewał swoich żołdaków do boju: "idziemy po nasze pieniądze, pieniądze są, to Zdziechowski je schował".

  Kikowski nie jest z mojej bajki, ale kto wypisuje taki pierdoły, ze Kijowski chce obalić Kaczyńskiego aby jego była żona nie otrzymywała pieniędzy powinien skończyć w psychiatryku.
 • @nikander 09:43:21
  Myślałem, że na tym forum czytelnicy rozumieją aluzję i satyrę i nie trzeba im (jak w amerykańskich komediach) podpowiadać ("puszczając" nagrany śmiech) kiedy mają się śmiać!
  Oprzytomnij kolego, dobre jest zsiadłe mleko!
 • @anthony1 09:53:10
  Widzę, że jesteś "pół żartem pół serio". Jednak nie rób z siebie idioty. To nie uchodzi pomimo młodego wieku.
 • @nikander 10:05:16
  Bardzo się widzę nastroszyłeś, w świąteczny dzień bluźnisz i od idioty mnie przezywasz, ( Bóg się rodzi moc truchleje, a ty bluzgasz - grzeszysz przyjacielu, bardzo grzeszysz. Ale jako dobry katolik przebaczam ci, bo nie wiesz co czynisz. Dużo zsiadłego mleka napij się) . I to z powodu jakiegoś Kijowskiego? A może tak rozsierdziła cię moja notatka dotycząca dzieciorobów? Jeśli czujesz się tą notatką osobiście dotknięty, to w ten świąteczny dzień przepraszam!
  Wyjdź z domu, szopkę w kościele obejrzyj, pomódl się (możesz Panu Bogu i o mnie coś wspomnieć, tylko nie bluźnij i nie mów fałszywego świadectwa)
  grzechy swoje wyznaj (również wobec mnie) i od razu zrobi cię się na duszy raźniej!
  Po tej duchowej kuracji coś napisz, tylko bez bluzgów proszę, bom delikatnej konstrukcji psychicznej i mogę się zasmucić!
 • @anthony1 09:36:45
  Nie wiem , co oznacza słowo informatyk, bo w tym kierunku Kijowski chyba się nie kształcił inaczej niż samodzielnie, a studiował cztery kierunki. Twoje wyliczenia są chyba zbytnio uproszczone, obawiam się , że trzeba by tu uwzględnić jeszcze koszty egzekucji i odsetki. Poza tym relacje miedzy byłymi małżonkami są często tak porypane, że na podstawie szczątkowych informacji trudno ocenić, czy sytuacja wynika z jego cwaniactwa, czy z jej mściwości. Oczywiście można zakładać, że jest , tak , jak sądzisz, ale póki nie ma się pewności, to takie wnioski powinno się trzymać dla siebie, a na zewnątrz operować potwierdzonymi faktami.
  Mysle , że wazniejsze dla istoty tematu jest to, że Kijowski pracował swego czasu w Gazecie Wyborczej, a później żył z prowadzenia szkoleń. czyli z tego, z czego żyje większość założycieli Partii Razem ( czy jak tam jej ) oraz to , że mimo studiowania matematyki, dziennikarstwa, nauki o rodzinie i marketingu i zarządzania, tak na prawdę zna się na informatyce i szyciu kurtek puchowych i śpiworów. Mnie zawsze fascynowali tacy ludzie, którzy np. studiowali historię, a uczą matematyki. albo coś w tym stylu.
 • @Mariusz G. 11:13:43
  83 tysiące to są zaległe alimenty, z odsetkami Kijowski zalega ponad 100 tysięcy złotych, o czym napisałem. Ale co tam Kijowski, ważne jest co innego. Wiadome służby wyciągają z kapelusza na "ludowego trybuna" osobę którą mogą szantażować natychmiastowym zamknięciem do pierdla za "uporczywe " uchylanie się od płacenia alimentów! Wynika z tego że osoby "nie umoczone" nie są zainteresowane udziałem w propagandowej szopce! I to jest optymistyczne! Cały ten" Komitet Obrony Demokracji" to ludzie w różny sposób "umoczone", albo tak jak Kijowski podpadają pod paragraf kodeksu karnego i można ich szantażować, albo są tajnymi współpracownikami służ i wykonują polecenia służbowe oficerów prowadzących. Oczywiście są wśród nich również pożyteczni idioci (być może stanowią oni nawet większość), o których pisał Lenin, że bez nich żadna rewolucja nie może się udać!
 • Jajwaj-owski
  Cóż za heroiczna obrona chazara w ten Wigilijny Polski Wieczór.
  Kolejny "bojownik" -po plecach gojów do celu.
 • @anthony1 10:59:50
  Dziękuję za dobre rady łaskawco.
  Jednak nie jesteś "pół żartem pół serio" a całkowicie zmanipulowanym obrońca hazarskich interesów w Polsce. "Jarosław Polskę zbaw" i lichwę oszczędź!.
  Pracuj dalej...
 • O okresie tuż przed tzw. transformacją ustrojową, jej przebieg i dalsze wydarzenia...
  „Nocna Zmiana” - Czy rząd PiS zostanie obalony?
  Youtube.com/watch?v=xwYCvsvuVb8

  „Nocna Zmiana” CAŁY FILM
  Youtube.com/watch?v=hu1a3xT9db0&feature=iv&src_vid=xwYCvsvuVb8&annotation_id=annotation_303835315


  okrągły stół prawda
  Youtube.com/results?search_query=okr%C4%85g%C5%82y+st%C3%B3%C5%82+prawda

  okrągły stół zdrada
  Youtube.com/results?search_query=okr%C4%85g%C5%82y+st%C3%B3%C5%82+zdrada


  prof. Jacek Tittenbrun: Bezdroża polskiej prywatyzacji
  http://obywatel.salon24.pl/93144,prof-jacek-tittenbrun-bezdroza-polskiej-prywatyzacji | 12.03.2009

  Książka: „Z deszczu pod rynnę. Meandry polskiej prywatyzacji”
  https://www.google.pl/search?q=Z+deszczu+pod+rynn%C4%99.+Meandry+polskiej+prywatyzacji&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=Wcd_VpL3G4a8ygPl9Ja4DA
 • O tzw. demokracji...
  http://m.neon24.pl/13140969da56f137d6df0ea707953703,13,0.jpg
  http://njusacz.neon24.pl/post/56895,obywatelski-projekt-ustawy

  http://m.neon24.pl/ddb94b41cfd3515862289e6dff24c18e,12,0.jpg
  http://njusacz.neon24.pl/post/56895,obywatelski-projekt-ustawy

  http://www.wolnyswiat.pl/19h3_pliki/image014.jpg
  http://adam.pietrasiewicz.neon24.pl/post/29282,wybory-tuz-tuz

  http://www.wolnyswiat.pl/19h3_pliki/image016.jpg
  http://chlodnyzolw.neon24.pl/post/28465,glosowales-nie-masz-prawa-narzekac

  http://www.imagic.pl/files//24301/./M.IN.%20POLSKIE%20DROGI....png


  http://www.imagic.pl/files/24301/./Tusk%20-%20komiks.png

  http://www.imagic.pl/files/24301/./katolicki%20PiS.png

  http://www.imagic.pl/files/24301/./nowa%20partia....png


  http://pl.wikipedia.org/wiki/Partie_polityczne_Polski
  Aktualnie zarejestrowane partie – około 74
  Niektóre nieistniejące już partie i ugrupowania III Rzeczypospolitej – około 126

  [Ile pochłonęło to inwencji, środków, pieniędzy, czasu...
  No i co - jest dzięki m.in. partiom, takiemu systemowi coraz lepiej, czy coraz gorzej...
  PS
  Potrzebujemy kolejnych partii... – red.]


  Z czego składa się kiełbasa wyborcza?
  - W 100% z kitu...

  Ulubione powiedzenie tzw. posłów: Ten, kto w ciągu jednej kadencji nie wyciągnie na boku przynajmniej jednej bańki nie jest posłem, tylko osłem...


  http://www.imagic.pl/files/24301/./demokracja%20kontynuacja.png
 • ...
  Psychopaci i współpracujący z nimi debile, osobniki nierozumne, niekompetentne, bezmyślni fanatycy, osoby naiwne nie podejmują działań, w tym legislacyjnych, nie wprowadzają rozwiązań, np. ustrojowych, w interesie ogółu, tylko w interesie tych, którzy to organizują/beneficjentów danych działań, danego systemu...
  Np.:
  - jeśli ktoś pobiera od wszystkich, a nie tylko od biznesowych „rekinów”, podatki, to po to, by samemu czerpać z tego korzyści, oczywiście idąc na pewne kompromisy...

  - jeśli polityk „daje” obywatelom pieniądze, to oznacza, że najpierw im dużo więcej zabrał bądź/i zadłużył...: że zapłacą za to bezpośrednio płaconymi podatkami, oraz tzw. ukrytymi w cenach opłat, składek, usług, produktów (które podnoszą inni podatnicy)... I po to, by urzędnicy-swojaki/ich wyborcy otrzymywali za tym zajmowanie się pieniądze/byli przekupywani... I by jak najdłużej zajmować się rządzeniem/pobieraniem pensji, jako „dobrodzieje”, i czerpaniem z innych źródeł, dzięki zajmowanemu stanowisku, pozycji w społeczeństwie, korzyści finansowych…

  - jeśli polityk twierdzi, że dane rozwiązanie systemowe jest najlepsze i je umacnia, broni, to oznacza, że ma w tym wyłącznie osobisty interes...

  Itp., itd…

  Nie słucha się, nie wierzy, nie ufa się politykom, systemowym mediom w systemach utopijnych/destrukcyjnych!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30