Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 117 komentarzy

pół żartem i całkiem serio

anthony1 - W ramach hobby bawię się w dziennikarstwo.

Bij koziojebca!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy w Europie toczy się wojna religijna?

Nie ma żadnej wojny religijnej w Europie! A co jest?

Milionom ludzi w Syrii, Iraku, Libii, Jemenie, Afganistanie, itp zniszczono domy, zakłady pracy, pola uprawne, pozabijano im rodziny, ograbiono ich z dobytku. Bandyci Z USA i Europy (sterowani przez lobby żydowskie) zrujnowali cały Bliski Wschód, czyniąc życie tam niemożliwym!

Ci którzy przeżyli amerykańsko- europejskie bombardowania,  uciekli przed śmiercią do Europy: poniżeni, ograbieni, pełni frustracji i poczucia gigantycznej krzywdy! Normalny człowiek postawiony w takiej sytuacji chce się zemścić na swoich katach, a ma ich (w swoim mniemaniu) pod ręką. Najbardziej zdesperowani atakują swoich oprawców, (przypadkowe osoby, bo do bandyckich polityków nie mają dostępu), gdyż chęć zemsty jest wyjątkowo silnym ludzkim uczuciem!

Ot i cała "wojna religijna"! Sprowadzenie dyskusji o "terroryźmie" islamskich emigrantów na grunt "wojny religijnej" pozwala politykom i mediom światowym uciec od odpowiedzi na trudne pytania. Kto i dlaczego w bandycki sposób napadł na państwa Bliskiego Wschodu i wtrącił je w krwawy chaos wojen domowych? Którzy politycy w USA, Europie i Izraelu odpowiadają za tą ludobójczą agresję? Czy nie powinni oni stanąć przed międzynarodowym trybunałem pod zarzutem zbrodni ludobójstwa?

Jeśli obecną falę emigracji do Europy wywołała militarna agresja USA i Państw Europejskich na Bliski Wschód, to powstrzymać tą emigrację może tylko zaniechanie agresji oraz naprawienie jej gospodarczych skutków!

 Odpowiedź na powyższe pytania i postulaty jest niebezpieczna dla polityków, gdyż wskazuje na nich jako na sprawców nieszczęścia które zgotowali najpierw dla milionów ludzi Bliskiego Wchodu ( których zmusili do emigracji, a raczej do panicznej ucieczki) , zaś później obywatelom własnych społeczeństw którym "zafundowali" miliony uciekinierów przed okropnościami wojny, której są sprawcami i za którą ponoszą Wyłączną odpowiedzialność!!!!

Ludzie odpowiedzialni za krwawy chaos który zaprowadzili na Bliskim Wschodzie oraz za skutki tego chaosu w postaci ogromnej emigracji, sprytnie skierowali oburzenie własnych społeczeństw z problemów jakie niesie tak ogromna emigracja, na.....emigrantów! Winni są...oni emigranci! Bo są muzułmanami, bo się radykalizują, bo wyłudzają zasiłki, bo napadają na nasze kobiety i je gwałcą. Bo mordują naszych obywateli, bo budują meczety, itp, itd.

Światowe media tak zwanego "głównego nurtu" (opanowane przez międzynarodowych syjonistów) dwoją się i troją aby tak ogłupić ludzi "wolnego świata" aby ci nie dostrzegali przyczyn ich obecnych kłopotów związanych z emigracją! A tą przyczyną jest militarna agresji USA i państw europejskich na kraje Bliskiego Wschodu!

Medialne "duraczenie" się udało! Teraz każdy pisak wali w bęben "islamskich terrorystów" którzy niszczą Europę i nawet nie zająknie się kto tych "islamskich terrorystów" stworzył i jaki miał w tym interes!

KOMENTARZE

 • Doktryna Samsona
  Chazarscy syjoniści nieco ja zmodyfikowali:

  chwilowo,zamiast bomb atomowych - "zrzucają/podrzucają" do Kibucu Europa wyżej wymienionych.
 • @Autor
  Ujął Pan istotę rzeczy :)
  5*
  Niewielu to potrafi, niewielu chce.

  Pozdrawiam.
 • wolny swiat - mondo cane
  Nie ma juz chyba wolnego swiata
  ani wolnej prasy
  ani wolnych panstw
  ani wolnych ludzi
  ani wolnych umyslow

  jesli islam jest takim wielkim dla Polski zagrozeniem, to dlaczego Polska przyjela 100 tysiecy muzulmanow albanskich, czeczenskich i nawet tureckich?

  I jakos sluch o nich zaginal, z wyjatkiem wspomnien o tym jak bardzo popieralismy muzulmanow z Czeczeni, ktorzy mordowali chrzescijan?.

  I skoro muzulmanie sa tacy grozni, to jak to sie stalo, ze za zgoda calej Europy wykrojono z krwawiacej Jugoslawii dwa panstwa muzulmanskie - i jedno faszystowskie?

  Oskarzanie ofiary stalo sie wspolczesna religia Zachodu.
  Europa religijna nie ma nic przeciwko mordowaniu chrzescijan w Jugoslawii i w Donbasie.
  Za wymordowanie ponad miliona irackich dzieci Europa ciezko zaplaci.
  Bo skoro mordowanie bezbronnych jest uzasadnione i zaakceptowane przez europejskie spoleczenstwa - to takie praktyki odbija sie rykoszetem na bezbronnych Europejczykach w Europie.
 • Per analogiam,
  tylko w jednym najazd światowej lichwy na Syrię, Irak, Afganistan i wiele innych państw nie różnił się od zmasowanego ataku gospodarczo politycznego na Polskę, trochę mniej ludzi zginęło !
  Chociaż nie, zarobkowa emigracja Polska jako żywo przypomina tą sorosową, w sensie ilości !
 • @
  Niby racja, ale jest "jedno małe ale":
  - czemu, wśród imigrantów są GŁÓWNIE islamiści? I to młodzi.

  Było o tym na Neonie, że są NADREPREZENTOWANI (i to znacznie) w porównaniu do mieszkających (również) w rejonach konfliktów CHRZEŚCIJAN i Kurdów.

  Tamci ZOSTALI i walczą o swoje kraje, mimo, że są bezlitośnie wyżynani...
 • @laurentp 16:02:05
  Niby racja, ale jest "jedno małe ale":
  - czemu, wśród imigrantów są GŁÓWNIE islamiści? I to młodzi.

  Czy ktoś badał emigrantów pod względem wyznawanej przez nich religii?? W chaosie żywiołowej emigracji nawet nie jest wiadomo z jakich krajów emigranci pochodzą!
  Emigranci są młodzi: a jacy mają być? Stare dziadki i babcie nie uciekają z prostego powodu: starość i związane z tym brak sił i zdrowia!
  Twoje uwagi nie wnoszą niczego istotnego do tematu mojego artykułu!
 • @laurentp 16:02:05
  Jeszcze przed atakiem Amerykanow i Europejczykow na Irak - na Bliskim Wschodzie mieszkalo 10 milionow chrzescijan.
  Teraz zostalo okolo 800 tysiecy.
  Jak pan mysli, gdzie sie podzialo 9 milionow?
  Poza tym islamista to nie muzulmanin. "Islamista' to paskudne okreslenie takiego co to czyha , komu by tu gardlo poderznac.

  Ponad dwa milinony Polakow ucieklo z Polski ze strachu przed Solidarnoscia w latach 1979-82. Wielu Polakow uciekalo najpierw pojedynczo i potem sprowadzali rodzine bo nie chcieli narazac dzieci na wielka niewiadoma podroz. A i pieniedzy czesto nie mieli na podroz dla calej rodziny.
  A przeciez nikt nam nie palil domow ani nie podkladal min i nie bombardowal miast i wsi.

  Polakom przydaloby sie troche wyobrazni, co to znaczy uciekac przed bombami.
 • @Tiamat 17:54:58
  Cenię sobie Pani wpisy, ale muszę "odbić piłeczkę".
  Jeśli podane liczby są prawdziwe,
  to załóżmy nawet, że milion chrześcijan wymordowano.

  Zostaje 8 milionów. I właśnie GDZIE oni są?
  Bo ilu jest "uchodźców" w EU i Turcji (2.8mln?) razem wziętych?

  I czemu "tu" były wpisy, że islamiści uciekają jak szczury, a Kurdowie i chrześcijanie zostają i WALCZĄ?
 • @anthony1 16:34:45
  Oparłem się głównie na notkach na NE w czasie największego nasilenia inwazji kolorowych.

  Przykro mi, że nie zyskałem Twojego uznania.
 • @zygmuntbialas 13:02:48
  "Kto i dlaczego w bandycki sposób napadł na państwa Bliskiego Wschodu i wtrącił je w krwawy chaos wojen domowych? Którzy politycy w USA, Europie i Izraelu odpowiadają za tą ludobójczą agresję?"

  Że niby WTC to był wymysł Amerykanów i sfingowany atak (a może faktycznie wykonany), po to tylko, by się 5 lat później móc bezkarnie dobrać do złóż irackiej ropy???
 • @Tiamat 17:54:58
  "Ponad dwa milinony Polakow ucieklo z Polski ze strachu przed Solidarnoscią w latach 1979-82"

  Zgoda, ale uciekaliśmy gdzie?

  Do Niemiec, UK, USA, Francji, Austrii, do Skandynawii - śladowa ilość do innych kręgów kulturowych. A i tak były niekompatybilności na styku katolicyzmu i protestantyzmu tudzież konserwatyzmu a New Europe.

  Czym innym jest oddolna emigracja, a czym innym sterowany planowo jednokierunkowo strumień uchodźców. Nikt nigdy nie kierował strumienia 2 mln Polaków na Paryż tudzież Berlin.
 • anthony1
  Powody, powodami, ale jakie by nie były, nie mamy zamiaru tolerować, ani usprawiedliwiać skutków. Ich propagandziści szczują ich jeszcze za często urojone "zbrodnie" kolonialne. Szczególnie w wypadku Polski to i śmieszne i czytelne, ale nie dotyczy tylko Polski. To działa wobec wszystkich białych, gdziekolwiek. Ci humanoidzi nawet granice państwowe traktują umownie, a co dopiero narody. Wiadomo gdzie jest świat wojny, a gdzie pokoju.
  Ty anthony wiesz?
  Objaśnię Ci to: świat pokoju, to świat którym włada islam. Świat wojny, to świat, którym jeszcze nie włada.
  To co mówiłeś, że jak? Teraz jest nasza wina i powinniśmy pokornie podłożyć łeb pod topór, bo zbombiliśmy bombaj i poległo milion kozojeba? Serio, tak w ogóle to kiedy?;p
 • @Torin 01:44:29
  Aby wyleczyć skutecznie jakąś chorobę, należy prawidłowo zdiagnozować przyczynę choroby. Jeśli będziemy leczyć objawy choroby (na przykład gorączkę) a nie usuniemy przyczyny, chory będzie coraz słabszy, aż wyzionie ducha.
  Przyczyną ogromnej emigracji uchodźców wojennych do Europy jest militarna agresja USA i państw europejskich na kraje Bliskiego Wschodu. Jeśli ta agresja nie ustanie, Europę zaleją następne fale emigrantów: biednych, poniżonych, ograbionych, przerażonych, żądnych zemsty na swoich oprawcach.
  Jeśli nie ustanie agresja USA i Europy na państwa Bliskiego Wschodu i jeśli agresorzy nie naprawią materialnych szkód które wyrządzili, to Europa zostanie zalana emigrantami, którzy w dłuższej perspektywie przemeblują Europę po swojemu.
  Trzeba zlikwidować przyczynę!!!! Albo zacząć mordować emigrantów nie tylko w krajach z których pochodzą (zrzucając im bomby na głowę) ale i w krajach do których przybyli! Niemcy wiedzą jak to wykonać, tylko z jakiś powodów krygują się.
  Aby przetrwać Europa ma dwa wyjścia:
  1. Zmusić USA i własne rządy do zaniechania agresji na państwa Bliskiego Wschodu i naprawić materialne szkody które wyrządzili.
  albo:
  2. Kontynuować agresję zaś emigrantów zabijać wszędzie gdzie się pojawią.
  Każde inne rozwiązanie zgubi Europę w perspektywie kilku pokoleń i uczyni z niej muzułmański kalifat!
  Wariant nr.1 jest nie na rękę Izraelowi, zaś zabijanie emigrantów w państwach europejskich nie przejdzie !
  Czyli wszystko pozostania tak jak jest, co zgubi Europę i cywilizację białego człowieka!! "Białasy" same sobie kopią grób niszcząc państwa Bliskiego Wschodu!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30